Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 112, kokku 178 EsimeneEsimene ... 1262102110111112113114122162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 221 kuni 2 240, kokku 3547
  1. #2221
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    65 aastane vanaisa kasutab siukest asja: http://www.listentoyoutube.com/
    Ise ka plaatide tegemisel autosse. Paljud ütlevad, et kvaliteet veits sitem, aga endal siukest kvaliteet kõrva pole, et saaks aru kas on parem või mitte.
    Easy viskad aadressi sinna ja lihtsalt go ja download.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 25.06.12 at 23:52

  2. #2222
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Kuidas tänapäeval internetist muusikat arvutisse saab? Nii et varastes kolmekümnendates vanur ka hakkama saaks.
    Huvitav, kas sellist lehte/programmi ka leidub, mis laseb terve youtube listi alla tirida. Nii suur isu pole, et suvalisi programme installida ja läbi proovida.

  3. #2223

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  4. #2224
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    google: chrome/mozilla youtube mp3 downloader add-on

  5. #2225

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kas isohuntist tirimine on liiga keeruline ? ise olen selle küll nii mõnelegi selgeks õpetanud.

  6. #2226
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    kas isohuntist tirimine on liiga keeruline ? ise olen selle küll nii mõnelegi selgeks õpetanud.
    Mul on mõnes youtube listis 100 lugu ja mul pole tahtmist neid ükshaaval tirida.

  7. #2227
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    kas isohuntist tirimine on liiga keeruline ? ise olen selle küll nii mõnelegi selgeks õpetanud.
    mis puutub muusikasse kas ma olen ainuke kes arvab, et soulseek > everything

  8. #2228
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    mis puutub muusikasse kas ma olen ainuke kes arvab, et soulseek > everything
    Soulseek on väga hea ja enam-vähem kõik on olemas, aga mõnikord liiga aeglaselt tuleb (kui midagi haruldasemat otsida). Vanakooli piraatlus. :)

  9. #2229
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas tartus kuskil müüakse juhtmevabu aga laetavaid hiiri? Või kaua teil juhtmevabal hiirel patareid kestavad? Mul mingi Gigabyte hiir 2 patareiga, ei taha vahetada patareisid iga 2-3 nädala tagant.

  10. #2230

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Logitechi bluetooth mul peab mingi 3 kuud vastu.

  11. #2231

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    logitechi paljudel hiirtel on mingi suht hea tehnoloogia. patareid peavad kirjade järgi 3 aastat. ise vahetasin küll "juba" pooleteise aastaga. tegu oli juba siin teemas mainitud m705ga
    praegune logitechi hiir (MX 5500 komplekti oma) on laetava akuga, aku kestab ca 10 päeva.

  12. #2232

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oskab keegi aidata? Veateade is on selline: "Display driver inter graphics Accelerator Drivers for Windows XP(R) stopped responding and has successfully recovered." Ma ei saa sellest XP osast aru, sest on Win7 ja driverid on uuendatud. Juhtub just pokkerimängimise ajal kui vaja rohkem jõudlust, viskab pildi mustaks ja tuleb tagasi(varem pokkeriklient seiskus ja pidi uuesti sisse logima-väga tüütu). Arvuti Dell Vostro 1015

  13. #2233
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Täiesti sick - täitsa tühja koha pealt andis 30" kuvar otsad. Photoshopiga tegeleisn ja järsku lõi ekraanil üevlat alla 20 cm laiune surnud pikslite riba (nagu oleks kuvar saanud hoobi, vikerkaar). Tühja koha pealt, wtf nagu?

  14. #2234
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nüüd andke soovitusi, et tahan 2x24" osta. Väga kvaliteetsed kuvarid võiksid olla ja mingipärast eelistan Samsungi aga ootan kõiki pakkumisi (visake poodide lingid).

    Ja kiire küsimus ka. Mis vahe on neil kuvaritel:?
    1. http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...SAMSUNG-117492
    2. http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...0BWU-EN-126544

    Miks peaksin eelistama kallimat ja kas üldse peaksin?

  15. #2235
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Resolutsiooni vahe on ju. Üks on 1920x1080 ja teine x1200. Ehk saad rohkem laudu Tile mode ära mahutada.

  16. #2236
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    jah sain juba ise ka aru. 1920x1200 on norm resoga või on veel paremaid olemas? visake miski soovitusi, ei tohi olla miski pask kuvar. hea oleks kui saaks täna juba miskid soovitused kätte ,et homme uute junnide järgi minna.

    Panen pildi ka. Testisin igaks juhuks ka teise arvuti taga ära ja see on 100% kindel, et kuvari mitte videokaarti viga. On kellegil ideid, et miks selline asi üldse juhtus? Lihtsalt teenis aja ära? Videokaart ei või seda põhjustada? Sest ma ca. kuu aega tagasi ostsin uue arvuti ja seepärast küsin.

    ( Click to show/hide )


    EDIT: hahahahah ghost ütles selle peale: "see nii vähe ju, ei tohiks üldse segadagi". kägar.

  17. #2237

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui tahad palju paremat, siis tuleb ka rohkem maksta: http://atf.ee/monitorid/monitorid/de...rasharp-u2711/
    Muidu uuriks ka delli odavamaid (väiksemaid mudeleid), mis on IPS paneeliga. Värvid on IPS ekraani puhul paremad.

  18. #2238
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Kui tahad palju paremat, siis tuleb ka rohkem maksta: http://atf.ee/monitorid/monitorid/de...rasharp-u2711/
    Muidu uuriks ka delli odavamaid (väiksemaid mudeleid), mis on IPS paneeliga. Värvid on IPS ekraani puhul paremad.
    Oks aga oma lingis sa annad mulle 27". Ma ei soovi seda, sest mul teine kuvar on hetkel 19" ja oli plaan see lähiajal 24" vastu vahetada. Seega nüüd on ideaalne aeg 24" osta ja kuna vana 30" läks perse asendaks selle ka 24".

    Ja on üldse delli kuvarid hea kvaliteediga? Ma ise alati Samsungi kasutanud ja ei ole kurtnud alates tänaseni.

  19. #2239
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ja kas nüüd keegi seletaks ära mulle mis vahe on järgmisel kolmel kuvaril peale hinna. Kõik näitajad on ju samas.

    1. €211.55: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...0BWT-EN-134069
    2. €290.45: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...0BWU-EN-126544
    3. €331.25: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...0MWU-EN-126545

  20. #2240
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul juhtus läpakal sama. ravi selle vastu kahjuks puudub :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES