Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 114, kokku 178 EsimeneEsimene ... 1464104112113114115116124164 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 261 kuni 2 280, kokku 3547
  1. #2261
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Operatsioonisüsteem puudub, kehvem videokaart, kehvem sound süsteem. Puudub USB 3.0, mõned asjad veel.

  2. #2262
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Operatsioonisüsteem puudub, kehvem videokaart, kehvem sound süsteem. Puudub USB 3.0, mõned asjad veel.
    Täpselt.. ja selle hinnavahega saad need asjad päris ilma eest :)

  3. #2263
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kurat. Mõtlesin, et uuring veel vähe ringi ja täna oli ka muud tegemist ja hinnale juba 100€ otsa pandud.

  4. #2264
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kas uut läpakat oskate soovitada?

    Väiksemat kui 15 tolline ekraan ei tahaks ning kaasas tassmist on, aga mitte väga palju. Seega väga rasket ei tahaks. Mingeid eriprogramme jooksutada pole vaja. Tavalised pokkeri asjad + filmide vaatamine ning mõned kooliasjad ja netis surfamine. Hind võiks mingi 400-500 kanti jääda.

    E: Eriline mängur pole, aga Diablo 3 võiks ära katsetada. Seega võiks selle välja vedada.
    Bump.

  5. #2265
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mis sellel Asusel viga on? :P

  6. #2266
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Liiga kallis.

  7. #2267
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Liiga kallis.
    Ära koonerda.

  8. #2268
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma kahtlen, et saad märkimisväärselt odavamalt arvutit, millel oleks ka vähemalt solid 1gb videokaart ja samas ka i-seeria protsessor. Soovisid 15"+ ekraani ka?

  9. #2269
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    nvidia 610m nüüd kindlasti solid kaart pole . Filmide ja pokkeri jaoks piisab integreeritud kaardist , ja uuematel sandy-e ja ivey prosedel on see ka võimsam kui kuradi nvidia 610m.

  10. #2270

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tervist pisike mure, küsin, äkki keegi on kokku puutunud. Peale restarti tegemist kasutab arvuti umbes 1/4 ram'ist (c.a 2GB) mis on ok. Kui olla arvutis ja teha tegemisi, siis 1-2 päeva pärast on ram'i kasutus salaja kasvanud umbes 4GB peale, kuigi kõik programmid ja tegemised on jäänud samaks, ram'i kasutus jääbki kasvama, pole veel siiamaani proovinud, mis võib olla maksimumiks, kuid tean, et pea 70%'ni on välja küll läinud, mis on täiesti mõistmatu, et arvuti kasutab desktopis olles 5-6GB ram'i. Veidike guugeldasin probleemi ja sain teada, et mul võib esineda memory leakage. Uurisin, kuid minu mõistus läbi ei hammustanud, kuidas kindlaks teha, mis programm või driver sellist tsirkust korraldab. Huvitav fenomen on asja juures ka see, et nii, kui mälu kasutus ületab 50% piiri, enam windows omal jõul shut downi ei suuda teha, peab lihtsalt toore jõuga kinni panema arvuti, alla 50% ei ole probleemi. Täpsemalt öelduna ei suuda arvuti log off ekraanist edasi jõuda, sama kehtib ka kui niisama log off vajutada, jääbki log off'ima, protsessori kasutuse viskab põhja, läheb kuumaks, ventikas tahab minema lennata, aga arvuti kinni ei lähe. Siiamaani olen ma lihtsalt enne 50% juurde jõudmist restarti teinud iga paari päeva tagant ja olen probleemi ignoreerinud, nüüd tahaks asjale jälile jõuda.

  11. #2271

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    task manager -> processes näitab ju täpselt, milline programm palju RAM'i kasutab. Peaksid jälile saama, milline prgoramm selle jama taga.

  12. #2272
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    miks arvutit iga õhtu välja ei lülita? Mina küll teen nii ja probleeme pole.

  13. #2273

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kasutan ainult laptop'i, kui arvuti niimoodi mulle ei teeks ja update'e harva tuleks, ei paneks ma arvutit mitu kuud kinni, kui, siis vaid sleepi peale, et vahepeal transportida või kaasa võtta kuhugile. Kuskilt kuulsin, et see, kui arvuti niimoodi mälu hakkab kasutama, pidi täiesti okei olema win7 puhul, sest win7 pidi töötama põhimõttel, et kui ei kasuta, miks seda siis üldse vaja on. Kuid mure sellega, et ta ei taha log off'i teha, on küll täiesti imelik.

  14. #2274
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    miks arvutit iga õhtu välja ei lülita? Mina küll teen nii ja probleeme pole.
    ei ole hea elektroonikale cooldown/headtup nii sageli

    ideaalis ongi nagu eelmises postis et teed igakuu restart kui system update vms, hoiad k6ik koguaeg kuumana

  15. #2275
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul juba kolmas aasta arvuti igal õhtul läheb kinni ning mõnikord isegi mitu korda päevas ning õnneks siiani pole küll midagi hullu juhtunud. Ainult tolmu olen seest välja ajanud tal. niiet kogemusest ei saa sinuga nõustuda kuigi loogika ütleks et sul on õigus :)

  16. #2276
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tänapäeva arvuti juures on selle peale ikka mõeldud ka ma usun, et arvuti pidevale on/off lülimisele vastu peaks.

  17. #2277
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Lol @ ei tohi arvutit ööseks välja lülitada.

  18. #2278
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Sellist programmi vms on ka olemas, et ühendan läpaka telekaga ära, panen filmi käima ja telekas näitab seda filmi, aga samal ajal võin arvutiga ise midagi muud teha ?

  19. #2279

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    windows?

  20. #2280
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ää, ehk seletad kuidas täpsemalt? Ma olen vaadanud küll nii, et ühendan läpaka telekaga, aga siis ta näitab täpselt sama , mis on arvuti ekraanil.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES