Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 178 EsimeneEsimene ... 210111213142262112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 3547
  1. #221
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar
    küsimus siuke: panin wifi ruuteri ülesse, wireless network'is näitab minu võrku ka ja connectitud on ka, aga netti ikka pole.

    ruuter on linksys, nett on stv
    muig.. ruuter ikka on konfitud netti? see et sul wifi ja sisevõrk on püsti ei tähenda et ruuter internetti ühendatud on:-D

  2. #222
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    no pmst neti juhe läheb mul wifi ruuterisse

  3. #223

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ruuteri karbis on cd use tht

  4. #224

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    õigesse porti panid neti juhtme ikka? Wan port oli vist .. kui see juhe mis tuppa tuleb .. siis wani .. muidu oli vist 1-4 vahet pole kuhu (ruuter to ruuter puhu lvist)

  5. #225
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar
    no pmst neti juhe läheb mul wifi ruuterisse
    niihh tore.. kuidas netti jagatakse? DHCP või on STV'l maja peale miski sisemine võrk ehitatud? kas mingi gateway IP on teada? DNS serveri IP? need on ruuteril konfitud?

  6. #226
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar
    küsimus siuke: panin wifi ruuteri ülesse, wireless network'is näitab minu võrku ka ja connectitud on ka, aga netti ikka pole.

    ruuter on linksys, nett on stv
    Mul STV Saturn ja mulle anti STV sissepanemisel kasutajanimi ja parool ka, mis ruuterisse tuleb sisestada.

  7. #227
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas keegi seda DELL Studio 1555 omab? mis mulje on?

  8. #228
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    Kas keegi seda DELL Studio 1555 omab? mis mulje on?
    Mul studio 1535, olen rahul.

  9. #229
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kuu lõpus ostan sülearvuti ja sellega tekib asjakohane küsimus.
    Kas panna peale windows 7 või jääda XP pro peale? Olen kauaaegne xp pro kasutaja, mõnusalt ära harjunud(võibolla olen konservatiiv?) Vistast hoidsin kaarega mööda kui kunati välja tuli.
    Kellel on windows 7 ja palju see erineb XP'st? Mis seal üldse head / vead on? Lihtsalt palju vilesid ja muud sära?

  10. #230

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    No kui Vistast kaarega eemale hoidsid siis Win7 on sulle hoopis õudusunenägu. Vista vähemalt meenutas XP-d Win7 on juba disainilt teistmoodi. Too bad pead elu aeg vist Xp peale jääma.

    Aga kui tõsiselt rääkid siis loomulikult võta 7. Miks kasutada asja mis on 8 aastat vana? Kõik töötab out of box, Driverid leiab ise. Natuke peab harjuma aga pärast ei suuda sa enam ühtegi xp-d kasutada.

  11. #231
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    Kellel on windows 7 ja palju see erineb XP'st? Mis seal üldse head / vead on? Lihtsalt palju vilesid ja muud sära?
    Imo lõpetas Microsoft ära Windows 7 RC levitamise, download kanalid kodulehel kinni keeratud. Muidugi on alati võimalus sõbralt plaate laenata või ise kuskilt torrentist sikutama asuda, kuid see kõik annab meelerahu ainult mõneks kuuks.
    Nimelt, kasutame me siis hetkel beeta vers. ning vist oli 1. veebruar või 1. märts 2010 kui "windows" hakkab segast peksma, restarte tegema ja ajab lihtsalt tilti. Ofc on selleks ajaks internetis kindlasti levimas key'd, patchid ja 110 erinevat moodust kuidas seda ennetada.

    Ise olin samamoodi kunagi XP fänn, Vista pole kunagi meeldinud ning pärast 2 päevast kasutamist tegin kiire windowsi re-installi, kuid pean tunnistama, et Windows 7 ei ole üldse mitte halb. Kiire, kergelt modditav, lihtne, läpakatel pikeneb aku kestvus (tarkvaraliselt oskab arvuti nüüd optimaalsemalt vooluresurssidega ringi käia), automaatselt tunneb ära lisa monitori etc...

    Pean hoiatama, et suhteliselt palju on siiski programme mis keelduvad Win7 töötamast, eelkõige pean silmas random mänge.

    Pokkeri soft töötab ilma probleemiteta.

  12. #232

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Vale info sul Toots. Õigemini puudulik. Lõppversioon väljas juba mitu kuud teatud kohtades ja ei juhtu 1.veebruar mitte midagi kõik fixid ammu olemas.

  13. #233
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    lisaks sai tellida ametlikku versiooni ka eestisse. HV foorumis korraldati isegi ühisost. ei olnud ka hind väga kirves. ise jätsin võimaluse kasutamata ja nüüd kahetsen. meie poelettidele jõuab kindlasti mitu korda kallimana :-\

  14. #234
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    sülearvuteid pakutakse juba koos windows 7ga. Vaatan et, enam-vähem 1,6k tuleb hinnale juurde(muidu ilma tarkvarata). Peaks vist ikka ajaga kaasas käima ja peale siis panema. :)

  15. #235
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Vale info sul Toots. Õigemini puudulik. Lõppversioon väljas juba mitu kuud teatud kohtades.
    Tänud Oliverk, seda ma ei teadnud. My bad.

    Lõppversioonist saab imo rääkida alles siis kui SP2-SP3 välja on tulnud. Ennem seda võib täiesti random asju juhtuda. XP oli samamoodi enne SP2'te täielik katastroof.

  16. #236

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mu vanaema räägib ka et noorus on hukas. et 40ndatel olid ikka ilusad ajad. Äkki Noorus SP2 on korralikum. Elame näeme.

  17. #237
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    100% vali windows 7.

    ja kõik pokkeriga seotud ja muu töötab laitmatult

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Vale info sul Toots. Õigemini puudulik. Lõppversioon väljas juba mitu kuud teatud kohtades ja ei juhtu 1.veebruar mitte midagi kõik fixid ammu olemas.
    +1

  18. #238

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    vista to win 7 upgrade on olemas? et kõik vajalik alles j22ks?

  19. #239

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mis kuradi nuss on et ma ei saa oma teleofnist yle BT saata pilte .... kõigile leitav m useda blblbla olemas .. paaritan arvutiga ära ... ok toimib .. haan pilti saata ... yhtleb ei saa yhendust ... installisin nokia pc suite .. üritan sellega, ikka ei midagi .nahhui nada see vitun2gu tahab saada

  20. #240
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tüdruk ostis läpaka. sai kaasa xp, seal oli ms office peal. nüüd oleks vaja seda cd-keyd, aga nt minu cd-key ja netist leitud cd-keyd ei tööta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES