Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 143, kokku 178 EsimeneEsimene ... 4393133141142143144145153 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 841 kuni 2 860, kokku 3547
  1. #2841
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Temperatuuride jaoks on http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html hää.

  2. #2842
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tänud, tõmbasin everesti, peale win7 kasutusele võttu olen tuhmiks jäänd, xp-ga oli ikka tore, igast asju oli vaja.

  3. #2843
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Keegi mingit viirusetõrjet oskab soovitada, CPU usage % peaks jääma alla 5 ideaalis, aga mul kõigub nagu EKG, googeldasin ja seal pakutakse et võib viirus olla mis prose ruunab täiega. Proovisin houseacall scanni tegi 12h aga jäi kuidagi toppama ja mitte sittagi ei leidnud. any solutions?

  4. #2844
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Dunno, ise kasutan Avasti ja tundub fine.

  5. #2845

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Täna tulin koju ja käivitasin arvuti. Kui ilmub "starting windows" kiri, siis arvuti teeb restardi ja sama asi kordub uuesti. Mis jama võib olla? Safe modes sama asi.

  6. #2846

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kõvaketas ei või õhtal olla ?

  7. #2847

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tundub nagu kõvakas jep.

  8. #2848

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Täna tulin koju ja käivitasin arvuti. Kui ilmub "starting windows" kiri, siis arvuti teeb restardi ja sama asi kordub uuesti. Mis jama võib olla? Safe modes sama asi.
    wini plaat sisse ja reboot, sealt repair windows, vbl aitab...

  9. #2849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Repair tehtud, ikka sama kamm. Kuidas tuvastan, kas ketas on õhtal? Kas teen formati ja lasen lihtsalt uue peale ja vaatan, mis teeb?

  10. #2850
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Repair tehtud, ikka sama kamm. Kuidas tuvastan, kas ketas on õhtal? Kas teen formati ja lasen lihtsalt uue peale ja vaatan, mis teeb?
    Võta ketas välja, ühenda teise arvuti külge sata-usb adapteriga näiteks ja vaata ketas HDtunega üle. Kui seal on health ja error scan korras, siis tõenäoliselt on Win lolliks läinud.

  11. #2851

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Võta ketas välja, ühenda teise arvuti külge sata-usb adapteriga näiteks ja vaata ketas HDtunega üle. Kui seal on health ja error scan korras, siis tõenäoliselt on Win lolliks läinud.

    Ainuke lahendus millega saad teada kas kõvaketas küpse või win maha kärvanud.

  12. #2852
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Väga ebaatõenäoline ,et ketta viga. Proovi mõnda teist sata porti emablaadil. CMOS i võid ka teha.

  13. #2853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul oli täpselt samamoodi ja kuna ma seda katkist ketast 2 päeva edasi pööritasin ja "häkkida" üritasin, ei saanud sealt enam asju ka kätte. Vähemalt paranduses nii öeldi.

  14. #2854

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Jup. Parem proovi ise asjad kätte saada või vii kellegi kätte kes su asjad sealt kätte saab. Muidu on pärast täiesti küpse ja ei saa midagi. Just in case.

  15. #2855

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Soovitage mingeid normaalseid kõrvaklappe, ala max 80(100)€ eest. mingi dj pole, seega high end kraami päris pole vaja ning arvutis on nii ehk naa int. heli kaart. kunagi olid Senneheiser HD515 klapid ja olid übernutsid .. midagi sarnast ehk võiks olla .. juhtmevabu mitte soovitada, yhe paari viskasin minema
    Viimati muudetud leits poolt : 19.07.13 at 16:00

  16. #2856
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    steelseries siberia
    5a kasutanud, ikka töötavad, väga rahul

  17. #2857
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Juhtmevabad peaks juba päris head olema, aint sellise hinna eest ei saa häid.

    Ma mingi aeg tagasi ostsin Logitechi juhtmeta mänguriklapid ~ €150 eest mis juba päris ok, mingi väike ragin oli veel kohati sees tho.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 20.07.13 at 11:18

  18. #2858

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kellelgi Philiphs Ambilight "funktsiooniga" TVd juhuslikult pole? Välja näevad ala sellised:



    Huvitav kas see on pigem häiriv või mitte, endal kogemus puudub ..

  19. #2859
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kas keegi teab kas saaks kuidagi arvutis mici inputi ja kõlarite outputi omavahel ära vahetada? nimelt kõllide output läks puruks ja ei viitsi jootma hakata, mõtlesin äkki lihtsam lahendus

  20. #2860

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Väga ebaatõenäoline ,et ketta viga. Proovi mõnda teist sata porti emablaadil. CMOS i võid ka teha.
    nii, olin mõnda aega eemal ja täna hakkasin asjaga tegelema. Tõstsin teise porti aga ikka sama jama. HDtunega lasin üle ja kõik ok. Järelikult windows puuksus. Nüüd küsimus, et kuidas ma seal saan asjad kätte. Pildid, värgid-särgid tüstan lihtsalt teisele kettale ümber ja sellega lihtne kuid kuidas ma hemi käed sealt kätte saan? Exportida ei saa, kuna hem ei suvatse käivituda teises arvutis. Kas ma saan mingi folderi sealt lihtsalt ümber tõsta ja pärast formatit ning uue hemi installimist sealt kuidagi välja importida?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES