Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 147, kokku 178 EsimeneEsimene ... 4797137145146147148149157 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 921 kuni 2 940, kokku 3547
  1. #2921
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    mingit solid juhtmevaba hiirt oskab keegi soovitada, mille aku krt ikka peaks ka. samuti voiks piisavalt vara märku hakata andma et hakkab tyhjenema vms .. mingi 60e logitech on olnud, see oli küll paras käkk nende patareidega (laadijat polnd kaasas). lihtsalt mingi hetk suri ära ja vsjo
    Razer Mamba Ergonomic maybe? See Logitech performance on solid hiir ,aga ennast ajaks selle latency väga tilti.

  2. #2922
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Razer Mamba Ergonomic maybe? See Logitech performance on solid hiir ,aga ennast ajaks selle latency väga tilti.
    Ma arvan, et ma ei saaks vahest arugi probably. Gamerina vast obv, et Razer>>Logitech, but pokerwise don't know.

  3. #2923
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Sellel performance hiierl peaks polling rate olema 125hz. Proovi kas või mõnel tavalisel hiirel panna polling rate 500hz ja näed vahet. Selleks ei pea "gamer" olema, üldine hiire tunnetus ja liigutus lihtsalt niipalju sujuvam.

  4. #2924
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Eks nõustun, sest ega ma pole ka proovida saanud.

  5. #2925
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...Hiired/115580/

    Mul mingi 1,5 aastat olnud, aku peab üsna okeilt isegi kõva grindiga ja kui tühjaks saab, paned juhtme taha ja saad samamoodi edasi kasutada.
    Ma ei teagi ühtegi sitema akuga hiirt, nädalas paar korda peab laadima. Aga mul koguaeg juhe lauapeal ja saab järgi visata, seega probleemi pole ja muidu väga hea hiir, aga kui keegi tahab akut mis kaua peaks siis big no-no :P

  6. #2926

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tere, tere. Mõtlesin, et pöördun pokkeriprode poole, kuna siin on palju arvutitega kodus olevaid inimesi. Plaan on siis väiksemale vennale panna kokku mänguriarvuti. Kuna ma pole varem sellist projekti ette võtnud, siis tunnengi ennast natukene ebakindlalt. Alustuseks vaatasin, et ATF arvutisalong pakub meil eestis kõige mõistlikumaid hindu, seega võtsin kõik hinnad ja komponendid nende kodulehelt. Panin kokku nimekirja ning nüüd palungi teid, kogemustega inimesi, minu nimekirja üle vaatama ning JULGELT lisama/vahetama/maha tegema/ära võtma minu valitud komponente. Kui hakkate vahetama, siis pidage meeles kindlasti ka eelarve piiratust. See on siis minu nimekiri:

    Vidoekaart: Gigabyte GTX 760 2GB OC 227€
    Protsessor: AMD FX-8320 135€
    Toiteplokk: Corsair VS 650W 52€
    Protsessori jahuti: Cooler Master "HYPER T4" 24,5€
    Emaplaat: Asrock FM2A88M Extreme 4+ 59€
    Korpus: Cooler Master Elite 430 38€
    Kõvaketas: Seagate SV35.5 ST1000VX000 1TB 57,5€
    Mälu: 2x Corsair DDR3 PC-12800 1600MHz 4GB CL9 (9-9-9-24) XMS3+CHS 2x 34,5€=69€
    Termopasta: Cooler Master SC102 1,75€
    Monitor: LG Flatron 22EN33S-B 99€


    hetkel tean, et korpus ei sobi protsessori jahutusega kokku, liialt kitsas on, see tuleb välja vahetada, vb oskab keegi soovitada samast hinnaklassist midagi.

  7. #2927

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    Tere, tere. Mõtlesin, et pöördun pokkeriprode poole, kuna siin on palju arvutitega kodus olevaid inimesi. Plaan on siis väiksemale vennale panna kokku mänguriarvuti. Kuna ma pole varem sellist projekti ette võtnud, siis tunnengi ennast natukene ebakindlalt. Alustuseks vaatasin, et ATF arvutisalong pakub meil eestis kõige mõistlikumaid hindu, seega võtsin kõik hinnad ja komponendid nende kodulehelt. Panin kokku nimekirja ning nüüd palungi teid, kogemustega inimesi, minu nimekirja üle vaatama ning JULGELT lisama/vahetama/maha tegema/ära võtma minu valitud komponente. Kui hakkate vahetama, siis pidage meeles kindlasti ka eelarve piiratust. See on siis minu nimekiri:

    Vidoekaart: Gigabyte GTX 760 2GB OC 227€
    Protsessor: AMD FX-8320 135€
    Toiteplokk: Corsair VS 650W 52€
    Protsessori jahuti: Cooler Master "HYPER T4" 24,5€
    Emaplaat: Asrock FM2A88M Extreme 4+ 59€
    Korpus: Cooler Master Elite 430 38€
    Kõvaketas: Seagate SV35.5 ST1000VX000 1TB 57,5€
    Mälu: 2x Corsair DDR3 PC-12800 1600MHz 4GB CL9 (9-9-9-24) XMS3+CHS 2x 34,5€=69€
    Termopasta: Cooler Master SC102 1,75€
    Monitor: LG Flatron 22EN33S-B 99€


    hetkel tean, et korpus ei sobi protsessori jahutusega kokku, liialt kitsas on, see tuleb välja vahetada, vb oskab keegi soovitada samast hinnaklassist midagi.
    Kiiruga peale vaadates ütleks et niivõimast toiteblokki sul tarvis pole.

  8. #2928
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Video ise tahab 500W juba.

    Mine parem postita oma setup hinnavaatlusse, seal kõvasti targemaid inimesi selles vallas.

  9. #2929
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    500w videokaart ? nalja teete mehed :D See komplekt võtab full loadis alla 400w. Tundub suht viisakas build olevat, seda cooleri sobivust peaksid saama vaadata korpuse kodulehelt. Tavaliselt seal kirjas, kui kõrgeid heatsinke toetab.

  10. #2930

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Video ise tahab 500W juba.

    Mine parem postita oma setup hinnavaatlusse, seal kõvasti targemaid inimesi selles vallas.
    Kui võtta Eestis kõige võimsamad saadaolevad jupid ja panna kokku, siis sain mina vist max toite tarbimiseks 550w. Pidin koolis ühes aines eksami tegema ja koostama 3 komplekti.
    Seega 500w videost võid ainult und näha.

  11. #2931
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
    Kui võtta Eestis kõige võimsamad saadaolevad jupid ja panna kokku, siis sain mina vist max toite tarbimiseks 550w. Pidin koolis ühes aines eksami tegema ja koostama 3 komplekti.
    Seega 500w videost võid ainult und näha.
    Võibolla on mu sõnastus vale. Kaart ise jah otseselt ei tarbi 500w, aga süsteemil peab olema 500w PSU, et seda kaarti korralikult kasutada.

  12. #2932
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oskab siin keegi aidata kokku panna arvuti, mis suudaks viisakalt fototöötlusega hakkama saada? Igasugune abi oleks teretulnud.

  13. #2933

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Keegi Samsung M3 Portable 500gb (USB3.0) välis HDD ei soovi osta? Arvasin, et on vaja endal, kuid siiski mitte.
    peaks selline olema: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...4lised/262489/

    Karp kordagi avamata

  14. #2934
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Palun abi itimeestelt. Arvutil kõik videod laggivad, mis netist vahin. Youtube jne jne. Arvutist filmi vahin kõik OK. Kas mingi videokaardi nuss või kes ütleb ?

  15. #2935
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
    Palun abi itimeestelt. Arvutil kõik videod laggivad, mis netist vahin. Youtube jne jne. Arvutist filmi vahin kõik OK. Kas mingi videokaardi nuss või kes ütleb ?
    Installi opera. ^_^

  16. #2936
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
    Palun abi itimeestelt. Arvutil kõik videod laggivad, mis netist vahin. Youtube jne jne. Arvutist filmi vahin kõik OK. Kas mingi videokaardi nuss või kes ütleb ?
    Aga proovi siis teisi browsereid nagu jutt oli äsja. Ise saatsin FF ( samuti videod hangusid ) prügikasti ja tõmbasin Opera ja Chrome. Hoopis teine tera mõlema browseriga. Mul olid kõik drivereid up to date, adobe up to date, ff up to date. Sama nusber ikkagi.

  17. #2937
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Äkki browseri cache lihtsalt täis vms? Loomulikult uue ja värskelt installitud browseriga on kõik kiire... veel.

  18. #2938
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    QQ meki vart. Asi pole browseris, alles tõmbasin chrome, sama pask. Siin peaks mingi muu jura olema. Puhastatud kõik need cached jne.

  19. #2939
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas keegi jagab midagi prineterist?
    Ühesõnaga, oleks vaja mingit printer/skänner/koopiamasinat väikesele firmale. Oskab keegi soovitada midagi?

  20. #2940
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Kas keegi jagab midagi prineterist?
    Ühesõnaga, oleks vaja mingit printer/skänner/koopiamasinat väikesele firmale. Oskab keegi soovitada midagi?
    http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALO...n-1522nf-77031

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES