Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 153, kokku 178 EsimeneEsimene ... 53103143151152153154155163 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 041 kuni 3 060, kokku 3547
  1. #3041
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oma kogemusest võin öelda, et kui aku pekkis siis võib vabalt olla nii, et juhe tagant ja pilt läinud. Mis puudutab uut toitejuhet, siis need pigem erinevad. Otsik võib ju sobida, aga kas toiteploki väljund pinge ja vool on samad pead uurima. Kui uuel vool oluliselt väiksem, siis äkki ei jõua laadimisahelat ära toita.
    jep avastasin ka et need andmed toitejuhtmetel polegi standartsed isegi kui arvutit veab. Olen alati arvanud, et kui pessa läheb siis ka elektrilsied näitajad samad

    Muide kus üldse akusi müüaks ekui probleem peaks tekkima?
    Viimati muudetud privador poolt : 13.12.13 at 12:45

  2. #3042

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tundub, et hv.ee oskab aidata ja paljud tellivad hiinast, kui mingi vanem masin natukene. Sellisel juhul ebay või dx.com näiteks.

  3. #3043
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas Skype uusi reklaame mis üleval uhkelt säravad kuidagi muudmoodi ei saa kinni keerata kui Skype Premiumiks upgrademisel (€3.50 kuus)? Mingi one-time €10 või aastas €5 vms maksaks vabalt, aga puhtalt reklaami kinnikeeramise eest €3.50 kuus tundub natuke palju küsitud, sest teisi Premium asju poleks vaja...

  4. #3044

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas Skype uusi reklaame mis üleval uhkelt säravad kuidagi muudmoodi ei saa kinni keerata kui Skype Premiumiks upgrademisel (€3.50 kuus)? Mingi one-time €10 või aastas €5 vms maksaks vabalt, aga puhtalt reklaami kinnikeeramise eest €3.50 kuus tundub natuke palju küsitud, sest teisi Premium asju poleks vaja...
    Level?

  5. #3045
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ei, miks?

  6. #3046
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  7. #3047
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    See on minu arust selle vana adsi kinnikeeramiseks, aga just viimastel päevadel on mingi uus tekkinud üles mis selle systemiga ei toimi... Põhiline Eesti Loto

  8. #3048

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei, miks?
    Skype on piisavalt hea teenus, et selle eest maksta 3.5€ kuus, kui sind reklaamid häirivad.

  9. #3049
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Skype on piisavalt hea teenus, et selle eest maksta 3.5€ kuus, kui sind reklaamid häirivad.
    Suhteline värk... Premium on kindlasti €3.50 väärt neile kel neid asju vaja on, puhtalt reklaamide kinnikeeramine imo mitte. Kui võrdlusmomendiks võtta muud tasulised programmid, siis ei tundu väga mõistlik hind.

  10. #3050

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Sa kasutad pm tasuta väga head teenust, mille looja/omanik ei teeni tulu sinult, vaid firmadelt reklaamitulu näol.

    Nüüd tahad reklaamid ära blokkida ja 3,5€ tundub selle eest liiga kallis. Mis õiglane hind oleks siis?

  11. #3051
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Sa kasutad pm tasuta väga head teenust, mille looja/omanik ei teeni tulu sinult
    If you're not paying for the product, then you are the product.

  12. #3052
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Sa kasutad pm tasuta väga head teenust, mille looja/omanik ei teeni tulu sinult, vaid firmadelt reklaamitulu näol.

    Nüüd tahad reklaamid ära blokkida ja 3,5€ tundub selle eest liiga kallis. Mis õiglane hind oleks siis?
    No kui Spotify maksab €7, WoW-i subscription $15, Windows 7 ühekordne €90 jne, siis nendega võrreldes ei tundu väga mõistlik.

  13. #3053

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    No kui Spotify maksab €7, WoW-i subscription $15, Windows 7 ühekordne €90 jne, siis nendega võrreldes ei tundu väga mõistlik.
    Ma tahakski teada, et mis sinu jaosk see mõistlik/õiglane hind maksta oleks?

    Ise kasutan Skype palju, eriti kui Eestist väljas. Ma oleks nõus selle teenuse enda eest ka maksma, kui nad seda ühel hetkel küsiksid. Seega päris ei mõista su jutu pointi, eriti kui WoW subscritioni tood võrdluseks.

  14. #3054
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ma tahakski teada, et mis sinu jaosk see mõistlik/õiglane hind maksta oleks?

    Ise kasutan Skype palju, eriti kui Eestist väljas. Ma oleks nõus selle teenuse enda eest ka maksma, kui nad seda ühel hetkel küsiksid. Seega päris ei mõista su jutu pointi, eriti kui WoW subscritioni tood võrdluseks.
    Facebooki, Google, Youtube (vähemalt Eestis) reklaamid mind ei häiri, Skypel on ka olnud minu arust tagasihoidlikumaid ja normaalseid reklaame, aga kui pidevalt ekraanil sillerdab suurelt mingi "OMGOMG YOU ARE 100 MILLIONTH USER CLICK HERE" stiilis reklaam mida pole üldse raske tihti misclickida siis see on päris tüütu.

    €10 one-time/aastas, €1 kuus vms oleks ok sellise tühise asja eest. Miks sa oleks Skype eest nõus maksma? Tavakasutaja jaoks ma ei näe erilist eelist teiste suhtlusprogrammide ees, Facebooki chat on imo mõnes mõttes isegi parem, sest tekstid lähevad kohale ka siis kui üks kasutajatest offline, saad tekste kustutada kuidas ise soovid jne.

    Ja mis WoW-i näitel viga on? Ise pole minutitki elus WoW-i mänginud, aga maailma #1 MMORPG eest $15 kuus maksta mille servereid prolly enamus kasutajad 10h+ päevas ruunavad on ikka üliodav. See, et ta on waste of time on ebaoluline antud kontekstis.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 17.12.13 at 17:55

  15. #3055

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Facebooki, Google, Youtube (vähemalt Eestis) reklaamid mind ei häiri, Skypel on ka olnud minu arust tagasihoidlikumaid ja normaalseid reklaame, aga kui pidevalt ekraanil sillerdab suurelt mingi "OMGOMG YOU ARE 100 MILLIONTH USER CLICK HERE" stiilis reklaam mida pole üldse raske tihti misclickida siis see on päris tüütu.

    €10 one-time/aastas, €1 kuus vms oleks ok sellise tühise asja eest. Miks sa oleks Skype eest nõus maksma? Tavakasutaja jaoks ma ei näe erilist eelist teiste suhtlusprogrammide ees, Facebooki chat on imo mõnes mõttes isegi parem, sest tekstid lähevad kohale ka siis kui üks kasutajatest offline, saad tekste kustutada kuidas ise soovid jne.

    Ja mis WoW-i näitel viga on? Ise pole minutitki elus WoW-i mänginud, aga maailma #1 MMORPG eest $15 kuus maksta mille servereid prolly enamus kasutajad 10h+ päevas ruunavad on ikka üliodav. See, et ta on waste of time on ebaoluline antud kontekstis.
    Pole isiklikult Skypes veel ühtegi sellist reklaami näinud, mis oleks silma riivanud. Võib-olla on vedanud.

    Ma olen Skype eest nõus maksma, kuna seal saab ntx videokõne teha. Ma ühtegi teist pakkujat ei tea. Usun, et kindlasti neid on. Samas tuttavad kasutavad kõik Skype, nii et see oleks ebaoluline anyways.

    WoWi puhul ma ei oska öelda, mis on üliodav. Ise ei maksaks vist sentigi. Pole sihtrühm. Sina aga Skype sihtrühm arvatavasti oled ja Skype kindlasti ka tööalaselt kasutanud ja sellest isiklikku rahalist kasu saanud - coaching/staking/strat jne. Seega Sellise pisiasja üle nurisemine tundub mulle natuke kohatu. Samas sul on ka vaba voli Facebooki vüi muud asendust kasutada.

    Aga las olla ju meil erinevad arusaamad, mille eest tasuks maksta ja mille eest mitte.

  16. #3056
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Aga las olla ju meil erinevad arusaamad, mille eest tasuks maksta ja mille eest mitte.
    Nõus, mõttetu teema mille üle vaielda

    Kõigil pole seda suurt jurakat tekkinud?

  17. #3057
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Endal pole ühtegi reklaami seal. Vahet pole kas kasutada standard või compact viewd.

  18. #3058

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mitu päeva selline värk olnud, et hiir lakkab töötamast, nii juhtmeta kui juhtmega, mõned sekundid töötab, siis enam mitte, siis veits aja pärast töötab vb jälle jne koguaeg, midagi teha ei saa pmst. Juhtmega hiire puhul läpakas teeb seda heli koguaeg, kui ühendada midagi usb auku, nagu käiks sisse välja see värk. Ei oska paremini seletada, täielik fish arvutitega. Keegi teab mis teema võib olla? Üks hiir vana ja teine uus, ei tohiks nendes asi olla vist.

  19. #3059
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Win 7-l on usb 2.0-ga IMO mingi kamm, et mingisse usb pessa ühendades (vbl kui jätkad usb hubiga nt.) ei tööta klaver/hiir jne, samas aga teises pesas töötab. vbl see usb pesa klemmid on kulunud ja ei anna korralikult ühendust või on kuskilt mujalt emaplaadi lähedalt midagi lahti seoses usb ühendusega? Võimalikud variandid lihtsalt, mitte mingid lahendused. Võid proovida teisi usb pesasid või kui arvutil on ps2 liides, siis mõnda ps2 liidesega hiirt ja kui see samamoodi teeb, siis saaks vast usb probleemi kõrvale jätta ja arvata, et mingi driveri või muu softi viga.

  20. #3060
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Sai kunagi PC isale ise kokku pandud. Algselt kõik normal. Kuid ajapikku tekkis huvitav viga. Arvuti iga korraga ei käivitunud normaalselt. Videokaardil mingid punased tulukesed põlevad ja kõik, midagi ei toimu. force shutdown tegin, siis hakkas tööle jälle. Probleem järjest süvenes kuni hetkeni kus enam üldse ei toimi enam (ekraanil mingit actionit ei toimu, ventikad hakkasid küll tööle). Power nupp iseenesest töötab aga kuskile jääb asi toppama. Mingit loogikat leida on keeruline. Mõnikord piisas ühest force shutdownist ja hakkas toimima, teine kord võid 30x teha ja ei hakka tööle, suht ridic:D Any ideas?
    Ainus loogiline asi mida võin pakkuda on kas toitekas liiga lahja(600W, kuid kas ajapikku saab siin midagi juhtuda?) või videokaardiga miskit häda. Aga ilma readita ei taha barreldama hakata siin spotis.
    Viimati muudetud Ecuador13 poolt : 29.12.13 at 12:12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES