Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 155, kokku 178 EsimeneEsimene ... 55105145153154155156157165 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 081 kuni 3 100, kokku 3547
  1. #3081

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    2-5 pakun

  2. #3082
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kõik on suhteline samas. Millist CPU-d omad, mis bitrate kasutad, kas on eraldi capturecard jne..

  3. #3083
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Mis videokaart sul on ? My computer - properties -device manager - ava display adapters ja ütle. Isegi suht vanadel kaartidel olemas vähemalt 2 väljundit ala DVI ja VGA.
    Miks Te ajate nii keeruliseks? Kui arvuti küljes on kaks auku, kuhu kuvar toppida, siis saad. Tegelt on ka loll küsimus, sest tänapäeval enamustel arvutitel kahe kuvari toetus olemas.

  4. #3084
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    No sest kui ta kasutab onboard videokaarti ala HD4000 vms siis isegi kui emaplaadil on taga 3 võimalust DVI, HDMI ja VGA siis korraga saab kasutada ainult kahte neist. DVI ja HDMI väljundit koos ei saa, peab valima kas DVI/VGA või HDMI/VGA.

  5. #3085

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kuidas saan aru mitu monitori mis resoga on võimalik läpaka taga jooksutada? Ostsin lenovo yoga pro 2 paar päeva tagasi ja mõtlesin mingi docki muretseda, et 2 24tollist monitori järgi panna 1920x1200 reso. Ja kui keeruline vms on siis variant ka ühe monitori peale üle minna, vaatasin et 29tolli ultrawide 2560x1080 võiks olla huvitav.
    Viimati muudetud vonkartoffel poolt : 15.01.14 at 02:14

  6. #3086
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Kuidas saan aru mitu monitori mis resoga on võimalik läpaka taga jooksutada? Ostsin lenovo yoga pro 2 paar päeva tagasi ja mõtlesin mingi docki muretseda, et 2 24tollist monitori järgi panna 1920x1200 reso. Ja kui keeruline vms on siis variant ka ühe monitori peale üle minna, vaatasin et 29tolli ultrawide 2560x1080 võiks olla huvitav.
    Kui sul on Haswell 4th gen chipset, siis see toetab 3-e monitori ilma piiranguteta. (yoga pro 2-te vist 3rd gen chipsetiga ei ole üldse olemaski tegelikult)

  7. #3087

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    otsin kedagi kes võtaks mu arvutilt maha win8 ja installiks win7, rahaga olen suhteliselt lahke, sest varsti viskan läpaka muidu lihtsalt aknast välja.

  8. #3088
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    otsin kedagi kes võtaks mu arvutilt maha win8 ja installiks win7, rahaga olen suhteliselt lahke, sest varsti viskan läpaka muidu lihtsalt aknast välja.
    MIks selline vahetus plaanis?

  9. #3089

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Hem ei tööta ja start nuppu ei ole, ma ei viitsi. Milleks nussida oma ajusid kui oli asi mis juba toimis. Arvuti oli lihtsalt vaja ära vahetada ja kui juba läppar on ostetud siis poel väga kuskile seal enam tagasi minna, softis veel saab. Muidugi kui keegi tahab mu läpparit ära osta mingi ala 50 euri odavam kui poes oli aga palun.

  10. #3090
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nuu see win8 vajab harjumist jah. Imo oli see Metro siiski pang win poolt. Täiesti mõttetu asi, kust asju otsida on väga raske. Search nupp rõvedas kohas. Või noh natuke halvasti kättesaadav kas siis Win + F või liigutad noole ekraani äärde ja siis klikkad. Appidel puudub X button nagu seriously dafoq. Ja nad isegi ei plaani seda lisada. Mingi app-i avad siis tuleb see Ctrl + shift tõmmata alla. Kinni teda ikka panna ei saa unless taaskord Alt + Shift klikkad ja siis alles saad.

    Päris palju asju, mis ei meeldi või vajavad tõsist harjumist aga muidu olen rahul. Start nupu ära kaotamine oli siiski big mistake mu arvates samuti :(. Võiks olla siis valikuvõimalus kasutajatel kas soovivad metrot või standard.

    Su HEMi mittetöötamine vaevalt Win8 viga on. Pigem on sul midagi puudu/midagi panges.

  11. #3091

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Win x on startmenüü, win s search ja kui mõni app peaks lahti tulema, siis alt+f4. Win 7-st on ta ikka oluliselt asisem kui ära harjuda.

  12. #3092
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Lisaks andis google märku, et olemas väikesed lisaprogrammid, millega võimalik nii start nupp kui win7 välimus panna.

  13. #3093
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Krdi elu tildis, vanemad ostsid suvel uue lauaka ja printerile pole win8 driverit olemaski, no mida *****? Sai üksjagu suvel proovitud drivereid ja pika jebimisega hakkas win7 driveriga tööle, nüüd oli mingi 3h vool ära ja enam ei tööta. Eks homme vanemate juurde lähen, siis kiunun edasi.

  14. #3094

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    google HEM1 ka tööle paneb? Rääkimata kõik muud programmid mis mul sinna lisaks veel tulevad. Nvm kui soovib siit keegi extra € teenida siis minu arvuti win8 muutmine 7ks toob seda.

  15. #3095
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    google HEM1 ka tööle paneb? Rääkimata kõik muud programmid mis mul sinna lisaks veel tulevad. Nvm kui soovib siit keegi extra € teenida siis minu arvuti win8 muutmine 7ks toob seda.
    No räägi konkreetselt probleemist siis. Mis ei toimi?

  16. #3096

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kõik on p.tsis. -Andres- juba võtab mult selle arvuti ära peksab vastu maakivi kuni on korras. Ja kuidas saan enam konkreetsemaks minna selles et HEM1 ei tööta. HEM1 ausalt ei tööta!

  17. #3097
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Kõik on p.tsis. -Andres- juba võtab mult selle arvuti ära peksab vastu maakivi kuni on korras. Ja kuidas saan enam konkreetsemaks minna selles et HEM1 ei tööta. HEM1 ausalt ei tööta!
    Avad hem1.exe. Ei tööta? Mis ette tuleb? error? mis error? Midagi peab ju toimuma?

    Anna normaalne inf probleemi kohta muidu lähed pagassi mu asemele.

  18. #3098

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ei

  19. #3099
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    google HEM1 ka tööle paneb? Rääkimata kõik muud programmid mis mul sinna lisaks veel tulevad. Nvm kui soovib siit keegi extra € teenida siis minu arvuti win8 muutmine 7ks toob seda.
    Mul üks hea sõps Samer teeb ära... Kolmapäeval kell 12.00 ole arvutiga D-terminalis.

  20. #3100
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Soovitaks Start is back osta kes win8 kasutavad. Ainult 2.99$ maksab ja saate win7 start menüü. http://www.startisback.com/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES