Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 178 EsimeneEsimene ... 614151617182666116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 3547
  1. #301
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tundus tõesti nagu hiire klikk, samas video järgi iga kliki peale ja päris sünkroonis see ei toiminud.

    kas on võimalik, et tegu on mingi hiire driveri valikuga või näiteks windowsi vaegkuuljate-nägijate lisaga (või mõne muu suvalise programmiga mis lisab hiire nupuvajutusele heli)?

  2. #302
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    tundus tõesti nagu hiire klikk, samas video järgi iga kliki peale ja päris sünkroonis see ei toiminud.

    kas on võimalik, et tegu on mingi hiire driveri valikuga või näiteks windowsi vaegkuuljate-nägijate lisaga (või mõne muu suvalise programmiga mis lisab hiire nupuvajutusele heli)?
    Proovisin teist korda veel ja paistab tõesti, et kui hiirt ei kasuta, siis mingit heli ei paista olevat. Hiire driveri valikutes mida sellist küll silma ei jäänud, aga peab veel hoolikamalt uurima.

  3. #303
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Tahaks ühte videot veel teha, aga taustaks käib kogu aeg mingi tiksumine, nii et videot pole väga mõnus vaadata.

    Kas keegi oskab aidata kuidas sellest lahti saada?

    Tegin mintase video jupi ka asja illustreerimiseks:

    http://www.youtube.com/watch?v=F_YBvn2_-q8
    Soovitan konsulteerida kasutajaga "klamber". Saad ühendust tõenäoliselt läbi PokerNews Eesti foorumi.

  4. #304

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul probleem sellega et kui kasutan PT3, siis jookseb mingi 10 minuti pärast lihtsalt error ette ja läheb kinni. Kas põhjus on ainult lauaarvuti mälu taga 512MB RAM või muus? (GHz on muideks korralikud üle 2)

  5. #305
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Soovitan konsulteerida kasutajaga "klamber". Saad ühendust tõenäoliselt läbi PokerNews Eesti foorumi.
    Tänks, saingi korda tänu temale. Suht lihtne asi oli ja Camtasial endal oli selline efekt peal.

  6. #306
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Hei. Mul mingi jama uue arvutiga. Eile sai ostetud endale selline asi, ning ma ei saa sellele netti kuidagi järgi. http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=9910-1222

    Uurides ja puuurides avastasin, et xp ei ole leidnud üles võrgukaarti. Proovisin ka sp3 installimist, kui paremaks see midagi ei muutnud. Kõige pullim on see, et karbis ei olnud ühtegi emaplaadi driverite ketast. Kas ma peaks nüüd minema seda cd-d nõudma poest või on ka mõni lihtsam lahendus? Netiühendus on Starmani kolmik.

  7. #307

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    win 7 ?


    aga muidu vaata mis võrgukaardi / emme mudel on guugelda tiri driver pack (kellegi teise masinast) usbi pulga peale installi driverid and voila.

  8. #308
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    xp home on. proovisin igasuguseid asju guugeldada ja installida kuid ei miskit. Suht ajuvaba, et sellist keberniiti peab nägema mingi krd arvuti käima saamiseks.

  9. #309
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul läpakaaku muutus väga nõrgaks - peab nüüd 15 minutit vastu, kui võtta juhe tagant ära. arvuti on 1,5 aastat vana. garantiisse minek?

  10. #310
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    mul läpakaaku muutus väga nõrgaks - peab nüüd 15 minutit vastu, kui võtta juhe tagant ära. arvuti on 1,5 aastat vana. garantiisse minek?
    Akule ei anta sellist garantiid. Vist 6 kuu jooksul saab õiendada, kui asi kehvaks läheb.
    Lahendus - uus aku osta.

  11. #311

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    lahendus 2 lae aku maha lae üless, selleks samas mahalaadijat tarvis, taastab natukene aga mitte palju vast, uus aku :)

  12. #312
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Selline jama, et üks programm (soulseek) on "väikse" aknaga kuskile kadunud. Ainus võimalus soulseeki kasutada on kui teen parema clicki all taskbaril ja siis "maximize". Siis soulseek lendab üle 30" kuvair. Kuidas saaks nii, et ma saaks uuesti seda väiksena kasutada.

  13. #313

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Selline jama, et üks programm (soulseek) on "väikse" aknaga kuskile kadunud. Ainus võimalus soulseeki kasutada on kui teen parema clicki all taskbaril ja siis "maximize". Siis soulseek lendab üle 30" kuvair. Kuidas saaks nii, et ma saaks uuesti seda väiksena kasutada.
    Proovi nii. Valid sealt taskbarilt "move". Tekib see liikumise kursor(Nooled eri suunda). Vajuta ühte nooleklahvi ja liiguta hiirt.Peaks ilmuma tagasi ekraanile.
    Võid proovida ka taskbarilt võtta "cascade".

  14. #314
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas ostuabi küsimused sobivad ka siia teemasse?

  15. #315

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    LAse tulla. Äkki keegi oskab omast kogemusest ikka vastata.

  16. #316
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kas ostuabi küsimused sobivad ka siia teemasse?
    Sobivad küll.

  17. #317
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nii.

    Sooviks täiesti uut komplekti. Plaanin hakata 2 linna vahet liikuma, seega peaks mobiilne olema - kas laptop või väline kõvaketas? Kui laptop, siis mõlemasse kohta vaja vist docki vms kui mugavust armastan?

    Siis uut monitori oleks vaja, praegune 22" väikseks jäänud. Ma küll ei 24-table vms, sest mängin ainult heads-up cashgame, aga meeldivad default suuruses aknad ja mängin kuni 4tk korraga (olude sunnil vahepeal isegi kuni 6tk) ja vaja PokerTableRatingsist veel uued näod üle vaadata ja mängin 5 saidil, uute laudade avamine tõsine piin kui veidi actionit on.
    Mida soovitaksite, 1x 30" või 2x 24"?

    Arvuti ise - tähtis, et ta jooksutaks HEM-i ja miski 7-8 erinevat pokkerisaiti korraga kus igas toas on avatud keskmiselt 10 lauda (bumhunter ITT). Hetkel mu kast selline:
    protsessor E8400 @ 3.00Ghz, 2GB RAM, Windows XP SP3, videokaart GeForce 8600GT 512MB ja 4 tuba tõmban lahti on kõik bueno (Pacific, PS, FTP, UB), aga Betfairi ka veel võtan siis koormab üle, Betfair vist võtab rohkem ressurssi, sest ainult siis laggib kui seal softis actionit saan.

    Põhiline, et pokker töötab. FPS-e vihkan, seega kõva mänguriarvuti vist ei pea olema, samas GTA4 või Sims 3 tinistaks küll vahepeal, või tuleb lähiaastatel veel kõvasid mänge äkki välja, tahaks miski 2-3 aastat sellega veel läbi ajada ja sitaks tähtis on töökindlus, et ma ei peaks seda tõenäoliselt remonti viima ja kõvaketas peab väga hea töökindlusega olema, et andmed never kaduma ei läheks. Samas väga palju ruumi vist ei pea olema, hetkel nt. mu arvutis 160GB koguses kraami, mis tänapäeva mõistes üsna vähe vist.

    Kas Windows 7 või Vista/XP?

    Kas 2 või 4 tuumaline?

    Eelarvet ei ole, aga ma väga nõudlik kasutaja ei ole ja tõenäoliselt 2-3 aasta jooksul ei muutu ka, seega 100 kilost masinat vast vaja pole. Gogogo! :)

  18. #318
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Nii.

    Sooviks täiesti uut komplekti. Plaanin hakata 2 linna vahet liikuma, seega peaks mobiilne olema - kas laptop või väline kõvaketas? Kui laptop, siis mõlemasse kohta vaja vist docki vms kui mugavust armastan?

    Siis uut monitori oleks vaja, praegune 22" väikseks jäänud. Ma küll ei 24-table vms, sest mängin ainult heads-up cashgame, aga meeldivad default suuruses aknad ja mängin kuni 4tk korraga (olude sunnil vahepeal isegi kuni 6tk) ja vaja PokerTableRatingsist veel uued näod üle vaadata ja mängin 5 saidil, uute laudade avamine tõsine piin kui veidi actionit on.
    Mida soovitaksite, 1x 30" või 2x 24"?

    Arvuti ise - tähtis, et ta jooksutaks HEM-i ja miski 7-8 erinevat pokkerisaiti korraga kus igas toas on avatud keskmiselt 10 lauda (bumhunter ITT). Hetkel mu kast selline:
    protsessor E8400 @ 3.00Ghz, 2GB RAM, Windows XP SP3, videokaart GeForce 8600GT 512MB ja 4 tuba tõmban lahti on kõik bueno (Pacific, PS, FTP, UB), aga Betfairi ka veel võtan siis koormab üle, Betfair vist võtab rohkem ressurssi, sest ainult siis laggib kui seal softis actionit saan.

    Põhiline, et pokker töötab. FPS-e vihkan, seega kõva mänguriarvuti vist ei pea olema, samas GTA4 või Sims 3 tinistaks küll vahepeal, või tuleb lähiaastatel veel kõvasid mänge äkki välja, tahaks miski 2-3 aastat sellega veel läbi ajada ja sitaks tähtis on töökindlus, et ma ei peaks seda tõenäoliselt remonti viima ja kõvaketas peab väga hea töökindlusega olema, et andmed never kaduma ei läheks. Samas väga palju ruumi vist ei pea olema, hetkel nt. mu arvutis 160GB koguses kraami, mis tänapäeva mõistes üsna vähe vist.

    Kas Windows 7 või Vista/XP?

    Kas 2 või 4 tuumaline?

    Eelarvet ei ole, aga ma väga nõudlik kasutaja ei ole ja tõenäoliselt 2-3 aasta jooksul ei muutu ka, seega 100 kilost masinat vast vaja pole. Gogogo! :)
    30"/win 7

  19. #319
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kolasin teistes foorumites ja miskit leidsin, ehk taoline kast, hind ~15k kanti.
    Targemad öelge muidugi ise, kas asi "täisväärtuslik" on.
    Jupid arvutikeskusest ning ise panevad ~300.- eest kokku ka.


    CPU: Intel Core i7 920
    3825.-
    http://www.arvutikeskus.ee/index.php...k&lookid=19464

    GPU: SAPPHIRE RADEON HD5850 1GB GDDR5
    3995.-
    http://www.arvutikeskus.ee/index.php...k&lookid=87335

    Mobo: GIGA-BYTE MB X58/ ICH10R S1366 ATX/ GA-EX58-UD3R GIGA-BYTE
    2565.-
    http://www.arvutikeskus.ee/index.php...k&lookid=73025

    Ram: Crucial 6GB kit (2GBx3) DDR3 1333 U-DIMM PC3-10600/ 240-pin/ 1.5V
    1530.-
    http://arvutikeskus.ee/index.php?pid...k&lookid=80458

    HDD: Western Digital WD6400AAKS 7200rpm
    825.-
    http://www.arvutikeskus.ee/index.php...k&lookid=15359

    PSU: CHIEFTEC PSU ATX 750W PFC
    1250.-
    http://www.arvutikeskus.ee/index.php...ok&lookid=9696

    Case: CHIEFTEC AEGIS MIDITOWER
    970.-
    http://www.arvutikeskus.ee/index.php...k&lookid=61379

    DVD: SAMSUNG SH-S223B/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA/ Black/ Bare type
    300.-
    http://www.arvutikeskus.ee/index.php...k&lookid=80921

  20. #320

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Hdd võiks ikka olla mingi 10k pöördene ning vähe kulukam.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES