Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 178 EsimeneEsimene ... 2937383940414989139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 3547
  1. #761

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Pakun, et Win XP pro all vähemalt peaks nii käima see: Control Panel-Sounds and Audio Devices-Sounds. Sounds scheme alt võtad- no sounds.
    jap it worked.
    tytytytyty

  2. #762

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    plaanis osta uus arvuti, eelarveks 6k.

    -ei mängi ühtegi mängu peale pokkeri ja ülejäänud ajast vahin filme või surfan netis.
    -arvuti taha tahaks ühendada telku (hdmi) ja monitori.
    -vaja oleks ka firewire porti videode sisse tõmbamiseks kaamerast.
    -kõvaketas 320gb.
    -arvuti võiks olla võimalikult kiire, võimas ja vaikne.

    pole kuskilt abi saanud, äkki mõni targem oskab midagi soovitada? monitori ostan atf.ee lehelt ja äkki keegi viitsib sealt mingi komplekti kokku panna? on üldse mõtet sellest kohast osta? ja äkki on mõtekam lihtsalt poodi minna ja öelda, et mul vaja seda ja seda ja tehke pakkumine? enivei tänud ette!

  3. #763
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    5K komplekt
    Powered by:


    Protsessor AMD Athlon II X2 240(2.8Ghz/2MB/65W) Socket AM3 850.-

    Emaplaat ASRock A770DE+ 840.-

    RAM A-DATA 2GB DDRII (800MHz) 600.-

    Korpus + toiteplokk Chassis INTER-TECH IT-Starter Midi Tower + 500W PSU 550.-

    DVD ROM LG DVD-/+RW 325.-

    Kõvaketas Samsung HD322HJ, 320GB, 7200rpm, 16MB, SATAII 625.-

    Videokaart SAPPHIRE HD4670 1GB GDDR3 PCI-E 1150.-

    Arvuti komplekteerimine 295.-

    Kokku 5115.-

    Igati korralik komplekt, mis sobib ka mängimiseks. Selle juures ei tasu loota kõikidel mängudel parima graafika peale. GTA4 jms peaksid väiksematel graafikaseadetel ilusti jooksma.



    Võetud Neonet.ee 'st kus mingid ässad on igas hinnaklassis kastid kokku pannud. Järelejäänud raha eest ma võtaks 2GB RAM-i juurde või Windows 7, mis AK-s maksab ~ 1500.- vist. Saab ka tasuta (piraatlusega), aga olen kuulnud, et sellega pidi probleeme kaasnema võrreldes Windows XP piramisega.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 04.08.10 at 01:14

  4. #764

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    5K komplekt
    Powered by:


    Protsessor AMD Athlon II X2 240(2.8Ghz/2MB/65W) Socket AM3 850.-

    Emaplaat ASRock A770DE+ 840.-

    RAM A-DATA 2GB DDRII (800MHz) 600.-

    Korpus + toiteplokk Chassis INTER-TECH IT-Starter Midi Tower + 500W PSU 550.-

    DVD ROM LG DVD-/+RW 325.-

    Kõvaketas Samsung HD322HJ, 320GB, 7200rpm, 16MB, SATAII 625.-

    Videokaart SAPPHIRE HD4670 1GB GDDR3 PCI-E 1150.-

    Arvuti komplekteerimine 295.-

    Kokku 5115.-

    Igati korralik komplekt, mis sobib ka mängimiseks. Selle juures ei tasu loota kõikidel mängudel parima graafika peale. GTA4 jms peaksid väiksematel graafikaseadetel ilusti jooksma.



    Võetud Neonet.ee 'st kus mingid ässad on igas hinnaklassis kastid kokku pannud. Järelejäänud raha eest ma võtaks 2GB RAM-i juurde või Windows 7, mis AK-s maksab ~ 1500.- vist. Saab ka tasuta (piraatlusega), aga olen kuulnud, et sellega pidi probleeme kaasnema võrreldes Windows XP piramisega.
    läheks ise inteli "i" seeria prose peale, kindlasti kohe 4 gb rami sisse, videokaarti pole nii head üldse vaja ja panustaks 64 bitise windows 7-le.

  5. #765

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    suured tänud teile! mängimisest niipalju, et mul praegu kast ~3 aastat vana ja pole kordagi ühtegi mängu isegi peale installinud..

  6. #766
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Windows 7, mis AK-s maksab ~ 1500.- vist. Saab ka tasuta (piraatlusega), aga olen kuulnud, et sellega pidi probleeme kaasnema võrreldes Windows XP piramisega.
    Ei propegeeri piraatlust, kuid kasutanud pira 7-t beta lõpust peale nii laua- ja sülearvutil ning pole probleeme olnud.

  7. #767
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Ei propegeeri piraatlust, kuid kasutanud pira 7-t beta lõpust peale nii laua- ja sülearvutil ning pole probleeme olnud.
    Pole elus ostnud kordagi ühtegi WINdowsat, ainult läpakaga oli kaasas ja WIN7 toimib ka vingelt.

    Isegi, kui pappi on palju ei ole kunagi seda meelt, et peaks kõike kohe kokku ostma kui saab muidu.

  8. #768

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Küisin hinnapakkumise oma DELL laptopile SSD kõvaketta kohta. Kui mingi 3-4k eest saab, lasen raudselt panna.. Ala migni 30gb+ .. Muud paska hakkaks nagunii tavalisel kettal hoidma, süsteem + pokkeri pask kiirel kettal

  9. #769

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kuidas selline pill grindiks sobiks? tõstsin natuke enda hinnapiiri.


  10. #770

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui sa mingi mass multitabler pole, siis pmts kõlbab iga kast grindiks:)

  11. #771

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    eriti veel kui starsis mängid
    Endal suht vana juust (ühe tuumaline protsessor ja puha :D) ,aga 20table starsis pole mingi probleem +samal ajal youtube, pt3, msn, wmp jne

  12. #772
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    vaata uuri mingeid kasutatuid pille kuskilt foorumitest võid vabalt veel püssima saada selle raha eest.

  13. #773
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    vaata uuri mingeid kasutatuid pille kuskilt foorumitest võid vabalt veel püssima saada selle raha eest.
    See kasutatud arvuti ostmine on ikka tihti üks jama... Ma võtaks selle ära ja oleks rahul :)

  14. #774
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    kuidas selline pill grindiks sobiks? tõstsin natuke enda hinnapiiri.

    vanad jupid on sees, vana mälu, prose ka vana, ilgelt lärmakas pill on... muidu grindimiseks sobib ükskõik milline kaasaegsem pill, mis pole inteli celeron või mõni netbook, mul omal 7 aastat vana AMD64 Athlon esimene põlvkond ja ikkagi veab välja..

  15. #775
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    No see "veab välja" on suhteline mõiste... Mu sõbral ka mingi 1-tuumaline, lähen tema juurde, istun korra arvutisse ja tekib tõsine WTF-moment, kuidas keegi sellise s*takäiaga mängida saab, otseselt kõik toimib, aga asi ei käi sujuvalt võrreldes mingi decent 4-tuumalisega, vend ise veel seletab "misasja sa ajad, leveldad v, alles tegin formati, arvuti väga hea kiire".

  16. #776
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    No see "veab välja" on suhteline mõiste... Mu sõbral ka mingi 1-tuumaline, lähen tema juurde, istun korra arvutisse ja tekib tõsine WTF-moment, kuidas keegi sellise s*takäiaga mängida saab, otseselt kõik toimib, aga asi ei käi sujuvalt võrreldes mingi decent 4-tuumalisega, vend ise veel seletab "misasja sa ajad, leveldad v, alles tegin formati, arvuti väga hea kiire".
    jep.. seda küll.. mul ka aegajalt kakub jms.. harjumuse asi.. mõtlesin siin üsna rõõmsalt.. et ohh liigun NL100' siis kuus hakkavad mõistlikud kasumid tulema, siis ostan uue arvuti.. hui raisk.. donkan hoopis BRi maha..

    muidu oma arvuti muretsemisel mõned nõudmised olen omale paika pannud ja arvuti lasen tõenäoliselt HV foorumis asjapulkadel kokku panna:

    Eraldi RAIDi kaart
    4x SATA2 ketast RAID10, maht pole oluline
    Prose intel vähemalt dualcore, i3 või i5 vast
    videokaart Nvidia, kaks DVI väljundit passiivjahutusega resosid 1900x1200 peab jooksutama, SLI tugi pole oluline
    12 USB2'te või USB3'e sh neli tükki esiküljel
    Audio sisend/väljund esiküljel
    Wireless klaver ja hiir, hiir võib olla laser.
    ID-kaardilugeja + mälukaardilugeja, mingi kiirem variant.
    Eraldi edevam soundikaart, mitte väline.
    Emaplaat MSI?
    Regioonivaba DVD kirjutaja
    + kõik vendikad jms peavad olema ultravaiksed.

  17. #777
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Rage, kas see RAID10 tähendab seda, et kaks ketast dubleerivad teist kahte ja mõlemas selles kaheses komplektis kirjutatakse üks osa andmetest ühele ja teine teisele (a la pool faili ühel kettal ja pool teisel)?

    Või siis lihtsamalt öeldes kahte ketast on vaja selleks, et fail pooleks teha ja kumbki pool kirjutada eraldi kettale (kiirem) + siis ülejäänud 2 ketast on backupiks ja käituvad samamoodi.

  18. #778

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Eraldi soundikaarti pole mõtet võtta. Vahe onboardi ja eraldi kaardi vahel on olematu.

  19. #779
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See kasutatud arvuti ostmine on ikka tihti üks jama... Ma võtaks selle ära ja oleks rahul :)
    Mina pole oma arvutitesse juba hea mitu aastat ühtegi juppi ametlikult ja poest ostnud. Kõik olen ostnud kas kasutatuna või siis peaaegu uuena erinevatest foorumitest. Ja minul pole veel mingeid jamasid olnud.

  20. #780

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    kuidas selline pill grindiks sobiks? tõstsin natuke enda hinnapiiri.

    ( Click to show/hide )



    Osta parem Tarmonatori pakutav vähekasutatud arvutikomplekt.Saad sama või isegi väiksema raha eest oluliselt parema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES