Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 178 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 3547
  1. #41
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui juba jutuks läks, siis oskab keegi hea Windows XP tõmbamislinki/torrentit/rapidshare linke PM-ida? Mingi 5 korda olen juba üle saanud, veits vigased Windowsid, pooled asjad puudu vms :'(

  2. #42
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    GPU: XFX xfx hd4870
    2995.-
    Vb panen puusse, aga kas nii kallist videokaarti on vaja kui inimene arvutiga mänge ei mängi? Vista iluvidinad vast veab mõni odavam ka välja. :P

  3. #43
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui puhtalt pokkeri jaoks, siis tõesti võib jätta quadi välja.

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas keegi oskab mulle lingi anda kust kohast tartust ma leian endale normaalse hinnaga 2+1 speakerid millel oleks juhtmevaba remote ka lisana. Kunagi paar aastat tagasi sai ühika toanaaber endale 700 eest 5+1 speakerid remote controliga Ordist. Kahjuks ei suuda kuskilt leida enam.

  5. #45

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kui juba jutuks läks, siis oskab keegi hea Windows XP tõmbamislinki/torrentit/rapidshare linke PM-ida? Mingi 5 korda olen juba üle saanud, veits vigased Windowsid, pooled asjad puudu vms :'(
    Torrentist jäädki üle saama tõenäoliselt. Genuine Validationit ei läbi sul netist tõmmatud XP isegi siis kui key originaal on
    Pane Windows 7 kui raud võimaldab, täiesti tasuta prooviversioon saadaval MS-i kodukal praegu.

  6. #46
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    Torrentist jäädki üle saama tõenäoliselt. Genuine Validationit ei läbi sul netist tõmmatud XP isegi siis kui key originaal on
    Pane Windows 7 kui raud võimaldab, täiesti tasuta prooviversioon saadaval MS-i kodukal praegu.
    http://www.mydigitallife.info/2006/0...idation-check/

  7. #47

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    See ei tööta enam ammu :)

  8. #48

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Miskid valed andmed sul koer. Xp on töödanud viimased 10 aastat ja töötab ka praegu.

    Cod otsi mõni corporate keyga XP.

  9. #49

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Miskid valed andmed sul koer. Xp on töödanud viimased 10 aastat ja töötab ka praegu.

    Cod otsi mõni corporate keyga XP.
    Ei noh, XP muidugi töötab, aga viidatud crack on antud hetkeks kasutu..
    Op-süs, mis automaatselt ei uuendu, on väga suur turvarisk ja ei soovitaks kellegil seda teed minna, et lihtsalt uuendused kinni keerata ja õndsas usus elada, et temaga midagi ei juhtu. Eriti just kui tegeletakse näiteks pokkeriga, kus suht suured rahasummad on kaitstud vaid ühe lühikese parooliga..

  10. #50

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    No need Xp turvavaaugud on suht suva ikkagi. Tava inimest ei mõjuta need midagi. Pokkeriaccountide ülelaskmine käib keyloggerite kaudu. Saadakse teada meilikonto ja selle paroolid ja rohkem pole tarviski.

    Aga ega ma Xp ise ka ei soovita. Miks sõita Sierraga kui uusi autosid ka niisama saab. Win 7 on täitsa kobe asi ja kõik töötab ka sellega.

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    Ei noh, XP muidugi töötab, aga viidatud crack on antud hetkeks kasutu..
    Op-süs, mis automaatselt ei uuendu, on väga suur turvarisk ja ei soovitaks kellegil seda teed minna, et lihtsalt uuendused kinni keerata ja õndsas usus elada, et temaga midagi ei juhtu. Eriti just kui tegeletakse näiteks pokkeriga, kus suht suured rahasummad on kaitstud vaid ühe lühikese parooliga..
    Ilma PS tokenita ma XP-d kasutada ei julgeks, tokeniga aga küll ja julgen sisselogida igast august, isegi läbi unsecured wifi või võõrast läpparist. See ka põhjus, miks läksin tagasi XP peale, enne tokeni tulekut kasutasin just Vista uuenduste pärast Vistat.

  12. #52
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    Ei noh, XP muidugi töötab, aga viidatud crack on antud hetkeks kasutu..
    Op-süs, mis automaatselt ei uuendu, on väga suur turvarisk ja ei soovitaks kellegil seda teed minna, et lihtsalt uuendused kinni keerata ja õndsas usus elada, et temaga midagi ei juhtu. Eriti just kui tegeletakse näiteks pokkeriga, kus suht suured rahasummad on kaitstud vaid ühe lühikese parooliga..
    Ja nii ongi, uuendused võib südamerahuga maha keerata ja millestki ilma ei jää. Kõige suurem turvarisk asub kuvari ja tooli vahel asuvas tihendis.

  13. #53
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Skyline
    Ja nii ongi, uuendused võib südamerahuga maha keerata ja millestki ilma ei jää. Kõige suurem turvarisk asub kuvari ja tooli vahel asuvas tihendis.
    +1

    Ning kui suur kartus, siis pidevalt uuendatud NOD32 või Kaspersky peale.

  14. #54

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    Torrentist jäädki üle saama tõenäoliselt. Genuine Validationit ei läbi sul netist tõmmatud XP isegi siis kui key originaal on
    Pane Windows 7 kui raud võimaldab, täiesti tasuta prooviversioon saadaval MS-i kodukal praegu.
    Minul igal juhul mingi 5-6 aastat kasutusel miskine XP corp versioon ja on edukalt läbinud igasugused validationid ja värgid. Ja töötavad kõik updeidid ja asjad.

  15. #55
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Uuendused ei ole probleem. Las XP tõmbab need automaatselt alla, aga ei installi neid automaatselt. Sa ei pea seda genuine... asja installima.

    Edit, mul ka corporate.

  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    p.s. windows 7 on downloaditav veel kaks päeva ainult... ja üldiselt on ta legaalselt kasutatav kuni märts 2010

  17. #57

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ma olen koeraga nõus. Hinda end "ma-tean-arvuti-turvasüteemidest" skaalal ühest kümneni. Sa võid ju arvata, et sa tead vähemalt 7-8 vääriliselt, kuid suhteliselt tõenäoline on, et see arv jääb sinna 3 kanti. Mis iseenesest ongi täpselt see:
    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    No need Xp turvavaaugud on suht suva ikkagi. Tava inimest ei mõjuta need midagi. Pokkeriaccountide ülelaskmine käib keyloggerite kaudu. Saadakse teada meilikonto ja selle paroolid ja rohkem pole tarviski.
    või see:
    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Uuendused ei ole probleem. Las XP tõmbab need automaatselt alla, aga ei installi neid automaatselt. Sa ei pea seda genuine... asja installima.
    seega moraal - ole valmis ka selleks mida sa oodata ei oska. investeeri see ~1500 krooni ning enda elu ka palju muretum. mitmeks mitmeks tubliks aastaks.

  18. #58

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    No ärge hakake siin Ameerikat avastama. Hoidke oma arvuti puhas. Paranoikud pangu Nod32 peale ja kõik on korras.

  19. #59
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Leho, seleta mulle ka asja lähemalt.
    Ma ei soovitanud turvauuenduste installimisest loobuda, vaid seda saab teha ka käsitsi, mis iseenesest ei ole turvaauk. Võimalik, et minu loogikas on turvaauk, aga seleta lähemalt. :)

    P.S! Itimehed, ma ei väidagi, et olen turvaekspert, sest ma tean kui keeruline valdkond see on.

  20. #60

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vanakuri
    Minul igal juhul mingi 5-6 aastat kasutusel miskine XP corp versioon ja on edukalt läbinud igasugused validationid ja värgid. Ja töötavad kõik updeidid ja asjad.
    Sul lihtsalt hea key jopanud, paljud nii vanad corp'i võtmed on praeguseks hetkeks MS-i poolt blacklisted, isegi kui nad tol ajal ametlikult osteti, sest hakkasid massiliselt levima.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Leho, seleta mulle ka asja lähemalt.
    Ma ei soovitanud turvauuenduste installimisest loobuda, vaid seda saab teha ka käsitsi, mis iseenesest ei ole turvaauk. Võimalik, et minu loogikas on turvaauk, aga seleta lähemalt. :)

    P.S! Itimehed, ma ei väidagi, et olen turvaekspert, sest ma tean kui keeruline valdkond see on.
    Sinu loogikas on turvaauk; see, et seda saab teha käsitsi, ei tähenda veel, et soft lapitud saab, keskmine kasutaja unustab säärased asjad õige ruttu ja kisa tehakse alles siis kui juba süsteem koos andmetega õhku on lennanud. Seda näitab praktika ja muidugi on hoolsaid erandeid, aga soovitust automaatsed uuendused kinni keerata, ei maksaks siiski jagada ega tõsiselt võtta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES