Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 178 EsimeneEsimene ... 3139404142435191141 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 3547
  1. #801

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ilmselt soovitaks DELL'i neist. MSI võiks oma mobode toomise juurde jääda siiski imo ... Acerist ei oska midagi arvata .. rasked on nad küll kõik, arvestades et 6cellise akuga...

  2. #802
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Olen veits kokku puutunud selle MSI läpakaga ja ei saa midagi halba öelda selle kohta. Dellide videod on lahjad ning acerit ei julgeks soovitada.

  3. #803

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Läpakas ei olegi imho mängimiseks. Seega läpakal video vaatamine oli minu laptopi ostmisel viimaseks prioriteediks

  4. #804
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    no reaalselt ei hakkaks selle arvutiga mingeid uuemaid mänge (kui üldse mõnda mängu) mängima. rohkem koolitööks ja netis olemiseks. aga miks Acerit ei julge soovitada? kogemused puuduvad või hoopis on olnud negatiivseid kogemusi?

  5. #805

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Pigem laptopide maastikul suht uus tegelane .. Mitte nüüd nii uus, aga võrreldes vanemate tegijatega. Miks mitte mingi kasutatud läptop tehase garantiiga veel? Ala ~pool aastat vana minig äriklassi pill .. ?

  6. #806
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ma ei teagi. kuna ma ise seda teemat ei jaga eriti, siis ei oskaks eriti valida erinevate läpakate vahel ja ilmselt suudaks mõni suurem asjatundja ka väga sita läpaka mingi suurte vigadega mulle maha müüa, sest ei oskaks ise mitte kuidagi kontrollida jne.

    kusjuures neist neljast läpakast oleks minu valik see Acer olnud. vot sulle nalja. nüüd kumbki ei soovita seda. : D

  7. #807
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    äkki oskab keegi üleüldse mõnda muud sülearvutit hinnaklassis 7-9k soovitada?

  8. #808
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui mängida ei taha, siis on tõesti video savi, MSI ongi pigem mängurile suunatud. Paar aastat tagasi sai töötatud arvutihoolduses, tolleaegsed aceri mudeleid oli ootel tööde riiulil kõige rohkem. Edasised kogemused puuduvad.

  9. #809

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.sale24.ee/sulearvuti-dell...c-p-24744.html

    http://www.sale24.ee/sulearvuti-dell...8-p-24743.html



    Äkki olid nö "tagasi kutsutud" läptopid need, aga kindlalt ei mäleta. Kuskil keegi kunagi mainis et sal24 ärib nendega. Aga pohhui, 3a warranty saad nii ehk naa ..

  10. #810
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    natukene kalliks jäävad, eriti arvestades, et mul vaja lihtsalt arvutit, millega saaks teha mnda kirjalikku tööd, netis surfata ja vahest ehk mõnda vanemat mängu mängida või filmi vaadata.

  11. #811
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ma ei teagi. kuna ma ise seda teemat ei jaga eriti, siis ei oskaks eriti valida erinevate läpakate vahel ja ilmselt suudaks mõni suurem asjatundja ka väga sita läpaka mingi suurte vigadega mulle maha müüa, sest ei oskaks ise mitte kuidagi kontrollida jne.

    kusjuures neist neljast läpakast oleks minu valik see Acer olnud. vot sulle nalja. nüüd kumbki ei soovita seda. : D
    ära võta kohe tõe pähe mis sulle siit foorumist öeldakse

    jah ise ka kuulnud, et Dell hea jms, aga see ei tähenda, et iga Dell on hea... eks nad teevad ka säästuklassi

    [digi] soovitustes mingi Acer olnud igatahes mitu korda juba esimene

  12. #812
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    niipalju, kui mina tean, siis Dell peaks olema omas hinnaklassis üks kvaliteetsemaid ja vastupidavamaid. eks ma uurin siis Acerite vastupidavust jne. edasi.

    tänud igatahes kõigile, kes aitasid. :)

  13. #813
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    nonii, käisin täna mõnes arvutipoes ja Lõunakeskusesse sattudes mõtlesin, et vaatan OnOffi ka. leidsin sealt enda arvates ühe super pakkumise. palun keegi targem andke nõu.

    Acer Aspire 5741G

    OnOffis oli selline masin, aga i5 prosega ja nVidia GT330M graafikakaardiga, mitte integreeritud kaardiga. maksis 9,5k ja kaasas oli ka Win 7 Home.

  14. #814
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    sugulane ostis Aceri ON/OFFist ni paar aastat tagasi.. garantii remonti tehakse seal kuu aega.. masin ise lagunes suht kiirelt.. ja üsn akiirelt kõik vendikad tolmu täis, hullult undab ja võrgukaabli auk murdus ära.. samas üks tüüp ostis samuti ON/OFFist mingi edevama läpaka.. iga kord on läpakas kuidagi katki läinud ja garantiisse viidud ja seal omakorda midgai ära lõhutud ja siis uus läpakas antud.. hetkel mehel juba neljas läpakas.. ja aina edevamaks lähevad.. Sony Vaiod jms

  15. #815
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    et nagu üleüldine Aceri kvaliteet on kehv või lihtsalt OnOffist ei tasu neid osta? :D

    täiesti lõpp. ei oska mitte midagi valida. mõni HP on ka silma jäänud, aga ei oma mitte mingisuguseid kogemusi HPga. on ta kvaliteetne?

  16. #816
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Endal on olnud juba ligi 3 aastat Dell XPS,ei kurda.V2hematki h2da peale nVidia videokaardi aga tuli v2lja,et see juba toodeti vigasena ja Delli syyd pole.Muidu nagu kellav2rk.

    Aga valima pead siiski ise mugavuse j2rgi.

    Yks asi mis Delli l2pakal vaieldamatult parim mida olen proovinud-klaviatuur.

  17. #817

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    valgustusega klaviatuur on eriline nuts veel

  18. #818

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Probleem selline, et tahan netis mängu mängida ja on starmani ühendus.
    Aga nii kui mängus serverisse hakkan connectima kaob nett ära ja vsjo.

  19. #819
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kust Tartus normaalset lauaarvutit on võimalik osta?

  20. #820
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvutikeskus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES