Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 178 EsimeneEsimene ... 3341424344455393143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 3547
  1. #841
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    On siin mingit It venda, kes suudaks mu läpaka rööle saada. pildi võtab ilusti ette dos-is loadib windowsi ilusti aga kui on ära loadinud tuleb must pilt ette ja enam edasi ei lähe. isegi safe mode-ga sisenedes on sama jama. Oleks vaja abi läbi dosi windowsi installimisega või ma ka täpselt ei jaga seda asja.. hinnas jõuab kokkuleppele.
    siin oli kunagi kasutaja "koer". hoss23-l peaks ta tel. ka olema. saada pm hossile, et annaks nr.

  2. #842
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Jep mul parandas ka läpaka ära, siin teemas ta ka ikka vahel käib aga mobla nr mul pole ka käepärast.

  3. #843

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tere,

    Mure selline, et oleks vaja hädasti ühe neti alt ip aadressid kaheks jagada. Proovin atm seda mint netipulka ka, aga see on nii pask ning vaevu saab netis olla. Kas mingite VPN Proxide ja värkidega oleks see võimalik? Kui jah, siis ehk viitsib keegi puust ja punaseks ka teha? :)

    Ty.

  4. #844

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Siin haigelt palju lehekülgi, ei viici läbi skännida.
    Igastahes:

    Keegi oskab infot pakkuda millist soetada?
    1.) Arvutimänge ei mängi, seega videokaart pole kõige olulisem
    2.) Kas praegu kuni 3k eest saab normaalse püssi-kasti? Üle 4k ei tahaks väga plekkida...
    3.) Kasti kasutan pokkeri mängimiseks (suur HEM db)+ dokumendid+ internet

  5. #845
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Täiesti piisav pokkeri jaoks ning nats jääb ressurssi ülegi. Mina hetkel olen suht rahul kuigi vaiksem võiks olla, aga see standard selle hinnaklassi arvutite puhul

    http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=9910-1365

  6. #846
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Käin koolis ära, siis vaatan miskit sulle. Aga igatahes sul pole mõtet osta niiöelda hindega "4" hinnatavat kasti, vaid kui juba siis juba. Ehk kiired mälud, kiire ketas ja decent prose, lisaks emmele siin kuhu vajadusel saad lükata ka soliidse video sisse(juhuks kui minesweeper 3d-ks läheb ja sa mängima hakkad seda).

  7. #847
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Morning,

    STV tuli möllas pani neti ära. Ühele arvutile, kui otse läbi modemi panna on insta nett olemas. Kuid kui läbi ruuteri(mida nad ei installi 4free ja jooksis minema lihtsalt, nice service) ei ühenda ära ja ainult local connection. Kui minna nö ruuteri common: http://192.168.1.1/ setupi, siis seal panna, et dynamic IP(ja mingi AP router jne settingsid kõik läbi proovida) jms mis peaks olema. Ei ole ikkagi midagi ... zzz what to do ? Restarte kah proovitud arvutile/modemile/ruuterile/endale.
    Ruuter: TP-LINK TL-WR543G

    Sorry, i'm stupid.

  8. #848
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kardan et sattusid suht portsu otsa selle STV'ga. Ma pole htegi head sõna nende interneti kohta kuulnud.

  9. #849
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas neil pole osade pakettidega mitte see jabrudus, et nad regavad su arvuti MAC aadressi ära ja iga lisaarvuti eest tahavad pappi? mul kunagi oli selline STV nett, pidin oma arvuti MACi ruuterisse kloonima, et wifi ruuterit saaks kasutada.
    Igatahes, teenindus ja kvaliteet oli alla arvestust, tegin ruttu sääred nende juurest.

  10. #850
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ja siin ka väike õpetus kuidas seda teha: http://www.tp-link.com/support/showfaq.asp?id=68
    Ja õpetus kuidas leida oma arvuti mac asub siin: http://www.wikihow.com/Find-the-MAC-...-Your-Computer

  11. #851
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on STV Tallinna kesklinnas juba pea 2 aastat ja ainus halb asi oli see, et pärast töömehe paigaldust pidin aknaid õhutama, sest isegi parmud ei haise nii jubedalt. Käis korteris ringi silmad maas...

  12. #852

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kust leiab windows cd key arvutist ? tahan uuesti peale lasta aga karbi ümbris on kadunud.

  13. #853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    arvutiga kaasas olev plaat oli?

    seljuhul peaks kleepsuga kuskil arvuti küljes cd-key olema!
    muul juhul ei oska vastata!

  14. #854

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Windows oli ise juurde eraldi ostetud.


    EDIT: ega teda vist niisama otsides ei leiagi, installisin selleks keyfinderi ja leidis üles :)
    Viimati muudetud teerajaja poolt : 16.09.10 at 17:52

  15. #855
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  16. #856
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=468277

    Kiitke/laitke antud komplekti. Mis selle reaalne hind võiks olla, millest rohkem maksta ei tasuks?

    Asi selles, et teise lisamonitori ostaksin nagunii varsti. Ning ka suurema kõvaketta. Ram hakkab ka ajale jalgu jääma ning kuna mu praguse lauaarvuti emaplaat üle 2g rami ei toeta manuali järgi(?), siis mõtlesin üldse uuele kastile.

  17. #857
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oleneb mis hinnaga saaks, 7k eest kindlasti ei ostaks.

  18. #858

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mina amatöörina pakuks max 6k komplekti eest ja 5k ilma monitorita.

  19. #859
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=468277

    Kiitke/laitke antud komplekti. Mis selle reaalne hind võiks olla, millest rohkem maksta ei tasuks?

    Asi selles, et teise lisamonitori ostaksin nagunii varsti. Ning ka suurema kõvaketta. Ram hakkab ka ajale jalgu jääma ning kuna mu praguse lauaarvuti emaplaat üle 2g rami ei toeta manuali järgi(?), siis mõtlesin üldse uuele kastile.
    Kui sul raha on ja iga senti kokku ei pea hoidma, siis ma arvutit kasutatult üldse ei ostaks.

  20. #860
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Minul on mingi väga kahtlane anomaalia. Nimelt ei eksisteeri mul Ü-tähte. Ehk siis kui tahan seda väikselt kirjutada, siis ei saa, kui suurelt, siis saan. ÜÜÜÜ
    Sellest järeldan, et ju siis klaviatuuril klahv töötab.
    Täna oli vaja saata ametlik kiri valda ja no kuidas ma seal asendan seda y'ga. Võtsin siis win7 onscreen keyboardi ette, et kirjutan seal. Ja ei midagi...ikka pole Ü'd väikse tähena. Mis krdi pull on, keegi oskab öelda?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES