Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 178 EsimeneEsimene ... 3442434445465494144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 3547
  1. #861
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ei oska küll aidata, aga teinekord äkki vaja - http://tapitahed.ee/

  2. #862
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Minul on mingi väga kahtlane anomaalia. Nimelt ei eksisteeri mul Ü-tähte. Ehk siis kui tahan seda väikselt kirjutada, siis ei saa, kui suurelt, siis saan. ÜÜÜÜ
    Sellest järeldan, et ju siis klaviatuuril klahv töötab.
    Täna oli vaja saata ametlik kiri valda ja no kuidas ma seal asendan seda y'ga. Võtsin siis win7 onscreen keyboardi ette, et kirjutan seal. Ja ei midagi...ikka pole Ü'd väikse tähena. Mis krdi pull on, keegi oskab öelda?
    Tableninja või miski script ei tööta?

  3. #863
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Tableninja või miski script ei tööta?
    Aitäh mees, elupäästja oled
    Obv tableninja FT oli töös koguaeg. Krt kuidas ma ise selle peale ei mõelnud. Panin kinni ja kõik ok.
    Olen õlle sees sulle nüüd.

  4. #864
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Aitäh mees, elupäästja oled
    Obv tableninja FT oli töös koguaeg. Krt kuidas ma ise selle peale ei mõelnud. Panin kinni ja kõik ok.
    Olen õlle sees sulle nüüd.
    Et oleks reedel uksepeal üks hea külm õlu mind ka ootamas .

  5. #865

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ja reedel vaatad...tarmo on külma bockiga uksel....:D

  6. #866
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Foorumit lugedes ei ole mitte üks kord lugusi olnud kuidas kõvaketas otsad annab ja siis on aastatega kogunenud HEM andmebaasiga nagu poleks olnudki. Halb.

    Ega isegi toimetan lapakaga omi asju ammu juba aga jäin mõtlema - on vana lauaarvuti kast veel alles -ja küsiks, kas ma saan orgunnida endale sinna backupi HEMIst? On väga keeruline?

  7. #867
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
    Foorumit lugedes ei ole mitte üks kord lugusi olnud kuidas kõvaketas otsad annab ja siis on aastatega kogunenud HEM andmebaasiga nagu poleks olnudki. Halb.

    Ega isegi toimetan lapakaga omi asju ammu juba aga jäin mõtlema - on vana lauaarvuti kast veel alles -ja küsiks, kas ma saan orgunnida endale sinna backupi HEMIst? On väga keeruline?
    Ei, mingid spets nupud isegi selleks olemas, export database vms.

  8. #868

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Options - Database managment, siis lööb PostgreSqli akna ette, connectid ära ja seal nupuke Export Hands. Need kopid siis tollesse teise arvutisse ja ongi valmis. Export võib suht kaua kesta kui käsi palju.

  9. #869
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kui arvuti ostate, siis soetate lisa garantii ka? mul saab täna kuu aega täis ja vaid kuu aega seda lisagarantiid pakutakse. arvuti maksis 10k ja 2a. garantiid juurde 1500.-

    deal or no deal?

  10. #870

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ma ei tea, pmst tõenäosus et sul nüüd lähima 2 aasta jooksul midagi juhtub on väike ning kui läheb läbi midagi siis ainult ikkagi üks asi ja parandus/uus jupp ei maksa väga tihti üle 1500. ~10 aastat mis mul asjad olnud on (erinevad arvutid muidugi), on 1x ainult videokaart otsad andnud ja see oli ka enda süü läbi. pealegi 2 aasta pärast on juppide hinnad ~50% kindlast juba langenud samas klassist.
    Viimati muudetud KristjanRawk poolt : 21.09.10 at 09:39

  11. #871
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    einoh by default sain juba 2a. garantiid kaasa. ehk siis garantii on 2012. aastani. 1500.- eest saaksin veel 2a. garantiid.

  12. #872

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kui 2 aastat ilusti töödanud, siis ei näe mõttet osta mingit "lisagarantiid", samuti ei leia põhjust miks need jupid nüüd 2 aastat veel ei peaks töötama :D. imo saab kasutatud juppe ka üsna odavalt hinnavaatlusest, juhul kui midagi tõesti peaks juhtuma. no see on minu arvamus, ei meeldi üldse tegelikult garantiiasjad, sest sinna viies avastad et tegelt ikka ei kehtigi sel ja sel juhul jne jne. ilge jamamine.

  13. #873
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul pole see arvuti 2a. ilusti töödanud. mul on see arvuti vaid kuu aega olnud. lihtsalt lisagarantiid müüakse vaid kuu aja jooksul arvuti soetamise algusest.

  14. #874

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    no võta seda sellest küljest, kui sulle pakutakse kahte arvutit, identsed
    ühel 2 aastat garantiid ja teisel 4, kas sa maksaksid teisele siis 1500 ehk 15% otsa?

  15. #875
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mina ei võtaks. arvuti on tänapäeva maailmas nii kiirelt vananev kaup, et 2 aasta pärast tahad sa juba uut masinat. ja 1500.- on päris krõbe hind. nagu kristjarawk ütles, siis selleks ajaks kui sul see lisagarantii kehtima hakkab on need jupid juba nii odavad, et sul vb terve arvuti maksab 1500.-
    kui tegemist pole mingi brändimasinaga mille garantii näeb ette terve kupatuse vahetamist kui hiir peaks katki minema, siis ma säästaks selle 1500.- tulevikuks uue arvuti tarbeks.

  16. #876
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kahe aasta pärast võid pool arvutit ilmselt selle 1500.- eest välja vahetada.

  17. #877
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    hm. jäi mainimata, et mul sülearvuti, aga jupid peaksid vist ikkagi samamoodi järjest odavamaks minema, eks? ausaltöeldes ma ei teagi, kui raske on sülearvutil üleüldse juppe vahetada.

    aga okei. matan siis vist selle lisagarantii mõtte maha.

  18. #878

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    juppe on sitem saada küll, oleneb muidugi mudelist, aga see sülearvuti enda väärtus kahaneb 40% aastas kindlasti

  19. #879
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    no sülearvuti on veidi teine teema muidugi. kui on mingi ordi või HP odavama otsa masin, siis ma isegi kaaluks seda. sest need võivad maha põleda küll.
    üldiselt muidugi on see lisagarantii värk ainult kaupmehe kukru täitmine.

  20. #880
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    täitsa nõus tarmonaatoriga, tundub mingi eriti kaval trikk ja nipp olevat. kui uute korterisse kolisime ja uued kodumasinad ostsime, siis pakuti ka igale asjale lisagarantiid osta. mitte ühelegi ei ostnud ja ei kavatse ka tulevikus osta. kui juhtub, siis juhtub selle standard garantii antud aja jooksul. ptüi ptüi ptüi.... :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES