Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 178 EsimeneEsimene ... 3745464748495797147 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 3547
  1. #921
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tegime ära, ei aitanud :/

  2. #922
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma votaks skype toega kontakti.

  3. #923
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Kuidas saab seda teemat maha võtta, et kui näiteks googleisse midagi kirjutama hakkad siis viskab ette viimati kirjutatud otsingud. Kui vana arvuti peal otsisin mingit filmi nime või mida iganes, siis lõi ilusti google pakutud värgid ette...HELP!....kui segane tekst siis süüdistage alkoholi.
    Äkki keegi tore inimene oskaks aidata : )

  4. #924
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kui paned hiirega sinna peale ja vajutad delete lihtsalt?

  5. #925
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Soovin teha kodus lauaarvutile ja enda läpakale täieliku uuenduskuuri.
    Lauaarvuti on väga aeglane - läheb tööle 3 (!) päeva umbes.

    Seega küsiks targematelt:
    1. Mis programmid kindlasti peaks peale formatit tõmbama (antiviirus, clean-up värgid vms) links plz. Kui tihti peaks mingit ad-aware (vms) kasutama keskmiselt?
    2. Kas on okei hemi käed visata mälupulgale ja pärast tagasi?
    3. Mis oleks basic asjad mis ma peaks tõmbama ? (ala java, pdf vms)
    4. Mida mina, kui arvutidonk ja tavakasutaja, peaks veel teadma arvuti igapäevaest/nädalasest/kuusest hooldamisest?
    5. Natuke vale teema - aga kui tihti tuleks hemile teha ka mingit puhastust või vms?
    6. Millist välikõvaketast soovitate osta?
    7. Kaua formati jms pasaga aega läheb?
    8. Ahjaa, kuidas formatit teha?
    9. Mida ma peaks veel teadma?

  6. #926
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui arvuti välja veab (ma ei teagi, kas XP-l ja 7-l on suur vahe riistvara nõudluses) siis pane kindlasti Windows 7 peale.

    Kui sul suuri summasid onlines ei vedele tubades kus pole Security Tokenit siis mingi basic antiviirus ja käib küll ma arvan.

  7. #927
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tahaks konkreetsemalt, but ty

    e: mis arvuti on, seda ma obv ei tea :/

  8. #928
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    1. Ise lükkan peale formati tegemist NOD32, winrar, VLC player, mozilla, notepad++ ning m$ office. Ad-aware programme ei kasuta, kui siis üliharva, hea tihend saasta arvutist eemale hoidmiseks asub monitori ja tooli vahel. Kuid üldiselt kui kasutada, siis kuus korra vast tööle lükata oleks mõistlik.
    2. Ma teeks pgAdminiga DB-st backupi ning peale formatit restoreks. Muidugi hea on ka HMArchive kataloog alles hoida, juhuks kui midagi valesti läheb. Mälupulgaga pole probleemi, kui mahub peale.
    3. Esimesed asjad on driverid, need võiks sul plaadi peal olla, kui ei ole, tuleb tirida netist. Selleks on sul vaja kogu infot enda arvuti kohta(seda aitab hankida programm nimega Everest). Seejärel järjest netist otsima hakata jupi kaupa, heli, video, emme driverid, wifi(lan) jne.
    Edasi ongi java, adobe reader, id-kaardi tarkvara, adobe flash player(et youtube videosid mängiks), kui olemas printer või skanner, siis selle jaoks vastav tarkvara. Ise lükkan veel arvutitesse mida korda teen teamvieweri, lihtne abimees kaugelt ligi pääsemiseks(kasvõi läpakast lauaarvutisse vms.) ning kui abi vaja, saab kohe ise pilgu peale visata.
    4. Ma soovitaks lihtsalt aegajalt üle käia mingi ad-aware scanneriga, viirusetõrje up-to-date, kuus korra lükka tööle disk cleanup(laseb temp filed ja muu ebavajaliku maha) ning siis disk defragmenter tööle lükata. Brauseril kasuta popup blockerit(Rage mõned aastad tagasi soovitas Adblock plusi, siiamaani kasutan mozilla, väga muhe asi).
    7. Orjenteeruvalt 2-3h, oleneb masinast, OSist ning kui kiiresti ülejäänud tarkvara(driverid) peale suudad panna.
    8. Netis on sellejaoks piisavalt õpetusi, raketiteadus see pole.

    Rohkem hetkel pähe ei tulnud, kui midagi selgusetuks jäi, küsi.

  9. #929
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mis on notepad++ ?

  10. #930
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Adobe readeri asemel soovitaks kasutada Foxit readerit, tunduvalt kiirem ja vähem ressurssi nõudev. Tõmmata saad siit: http://www.brothersoft.com/foxit-reader-61389.html

  11. #931
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Codecci, miks sa win7 soovitad? Huvi pärast küsin lihtsalt.
    Ja XP ja Win7 nõudluste vahe on suur a kui oodata viitsid ja arvuti ragistamine ei sega, siis suva.

  12. #932
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis on notepad++ ?
    Tavakasutajal tegelt seda väga vaja pole, aga kui vahest mingeid config faile avad või koodi kirjutad siis on vähe parem avada sellega kui tavalise notepadiga.

  13. #933
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Codecci, miks sa win7 soovitad? Huvi pärast küsin lihtsalt.
    Ja XP ja Win7 nõudluste vahe on suur a kui oodata viitsid ja arvuti ragistamine ei sega, siis suva.
    Win 7 on NUTS! Windows 7 ja XP vahe on minuarust sama mis Windows XP ja 95 vahe, kui satun arvutisse kus kasutusel XP tekib sama tunne nagu XP-d kasutades 95 'ga arvutisse sattusin

  14. #934
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Win 7 on NUTS! Windows 7 ja XP vahe on minuarust sama mis Windows XP ja 95 vahe, kui satun arvutisse kus kasutusel XP tekib sama tunne nagu XP-d kasutades 95 'ga arvutisse sattusin
    Ja vastust ma ikka ei saanud

  15. #935
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Win 7 on NUTS! Windows 7 ja XP vahe on minuarust sama mis Windows XP ja 95 vahe, kui satun arvutisse kus kasutusel XP tekib sama tunne nagu XP-d kasutades 95 'ga arvutisse sattusin
    +1
    Ise olin ka suur XP fänn, ei tahtnud kuidagi edasi liikuda, vista jätsin täielikult vahele sest ma nägin kui nutuselt see toimis erinevate masinate peal. Kui 7-e välja tuli, sain olla beta testija, sellest ajast peale tagasi ei ole vaatand.

  16. #936
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ja vastust ma ikka ei saanud
    Sellepärast soovitangi. Kõik on mugavam, sujuvam, ilusam, ägedam, Vista haigusi pole.

  17. #937
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ma tegelikult täitsa usun, et win7 hea on, aga mitte ei viitsi seda päeva ära raisata, et vajalik ära kopeerida ning uus win peale lasta. Seniks kuniks xp töötab ei näe mõtet. Kunagi kindlasti pean üle minema.

  18. #938
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    ma tegelikult täitsa usun, et win7 hea on, aga mitte ei viitsi seda päeva ära raisata, et vajalik ära kopeerida ning uus win peale lasta. Seniks kuniks xp töötab ei näe mõtet. Kunagi kindlasti pean üle minema.
    Your loss :)

  19. #939
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Eelnevalt ei ole samuti laiskusest viitsinud seda üleminekut ära teha XP pealt. Stuff mida kopida jms. Aga nüüd tekib küsimus kas 64- või 32-biti. Pros & cons? Ainus reaalne vahe, mida hetkel tean, et 64-biti jooksutab täielikult mu 4 giga mälu ära. Tänapäeval vist driveritega enam muret ei ole?

  20. #940
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    64 for sure. [digis] soovitati ka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES