Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 178 EsimeneEsimene ... 3846474849505898148 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 3547
  1. #941
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Eelnevalt ei ole samuti laiskusest viitsinud seda üleminekut ära teha XP pealt. Stuff mida kopida jms. Aga nüüd tekib küsimus kas 64- või 32-biti. Pros & cons? Ainus reaalne vahe, mida hetkel tean, et 64-biti jooksutab täielikult mu 4 giga mälu ära. Tänapäeval vist driveritega enam muret ei ole?
    kui su arvuti riistavaraga sobib 64 siis võta see kindlasti.

  2. #942
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Eelnevalt ei ole samuti laiskusest viitsinud seda üleminekut ära teha XP pealt. Stuff mida kopida jms. Aga nüüd tekib küsimus kas 64- või 32-biti. Pros & cons? Ainus reaalne vahe, mida hetkel tean, et 64-biti jooksutab täielikult mu 4 giga mälu ära. Tänapäeval vist driveritega enam muret ei ole?
    kui su arvuti riistavaraga sobib 64 siis võta see kindlasti.

    pros:
    kiirem

    cons:
    mõned üksikud programmid ei tööta 64s.

  3. #943
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    thanks, seda infot ma juba ootasin. kuskil 2 nädala pärast saan selle lõpuks ära teha :P

  4. #944
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui sul pavilion ( mida ma loodan,et sul ei ole) siis 64-ga kaotad teleri ära. Võimatu tööle saada.

  5. #945
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Cool Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    7. Orjenteeruvalt 2-3h, oleneb masinast, OSist ning kui kiiresti ülejäänud tarkvara(driverid) peale suudad panna.
    Ma tegin endale süsteemi partitsioonist (peale formati ja kõikide asjade installimist ja seadmist nii nagu mulle meeldib) ghosti vms. Nüüd võin kasvõi 3 korda päevas kõik peesse keerata, 15 minutit kopeerimist (minu igivanal arvutil) ja voila! uus puhas süsteem peal.

  6. #946
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Vaatasin et pokerstarsis 1000fpp eest kaspersky security aasta litsens, see peaks ju küll maruodav pakkumine olema :) Samas ma pole ümber arvutanud veel, hhaha

  7. #947
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Soov on mingi notebook hankida omale, mille hind jääks kuskile 300-450 eur vahele. Millist masinat soovitaksite?

  8. #948
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Vaatasin et pokerstarsis 1000fpp eest kaspersky security aasta litsens, see peaks ju küll maruodav pakkumine olema :) Samas ma pole ümber arvutanud veel, hhaha
    kaspersky kodukas pakub seda $60-ga, 1k FPP-d = $16

  9. #949
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    kaspersky kodukas pakub seda $60-ga, 1k FPP-d = $16
    Siis vaja see soetada mul saigi vana litsens just läbi, oli hea asi.

  10. #950

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Niih, küsimus laiale ringile. Soetasin endale uue raali. Võtsin karbikesest ilusti välja, panin vajalikud juhtmed taha, tõmbasin ühenduse monitoriga ka...aga käimapanemisel monitor pilti ette ei viska: No input signal.

    Kuna ise eriline spetsialist pole, siis võttis ikka sõnatuks olukord. Kontakteerusin arvutimüüja klienditoega, aga kuramuse aeglaselt liiguvad need e-mailid. Sealt on senimaani jõutud küsida ainult, et: kas ma ühendasin kaabli alla videokaardi külge või üles emaplaadi külge?

    Masina pealt leidsin ainult ühe koha, kuhu sai monitori juhet susata ja see oli standard "sinine auk" monitori pildiga. Sellisel juhul olen ühendanud videokaardi külge?

    Eniweis....tahaks lihtsalt kogu kupatust funkama saada. Keegi tarkmees oskab mingit hüva nõu anda?

  11. #951

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Valmis komplekt? Kontrolli, kas videokaardile lisavoolujuhe käib külge ja on see ühendatud: midagi taolist.
    ( Click to show/hide )

  12. #952

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Midagi sellist mulle küll silma ei jäänud (kõik augud olid täidetud) :)

    Selles mõttes oli ta jahh valmis komplekt, et midagi ise nagu juurde ei pidanud ehitama. Tellisin läbi arvutikeskus.ee, seda ma ei oska öelda, kas nad valmistavad seal arvuteid kuskil ise või edastavad lihtsalt masstoodangut.

    Blaah, väga tobe olukord.

    Edit: kas on mingi võimalus, et teatud monitorid ei sobi teatud protsessoritega kokku?

  13. #953

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Pakun et sa ühendad monitori valesse auku. Intgreeritud kaardi pessa õige kaardi asemel. Arvutikeskusest ei tule ükski kast välja ilma testita ja neil oli kindlasti pilt ees ma usun.

    Kui sul mopnitori juhe vga otsaga siis võimalus et päris videokal sul dvi /hdmi ots ja sellepärast sai ei jaga pauku lahti.

  14. #954

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma tellisin sealt ainult protsessori, monitor on vanemast ajast juba.

    P.S: proovisin nii VGA kui ka DVI otsaga ühendada - tulemus oli sama mõlemil.

  15. #955

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mitokonder Vaata postitust
    Ma tellisin sealt ainult protsessori, monitor on vanemast ajast juba.
    Kus kurat te fishid võtate selle protsessori jutu kogu aeg. Protsessor on faking jubin mis su emaplaadile käib ja mis arvutustega tegeleb. Selle asja mis sa tellisid nimi on ARVUTIKAST

  16. #956

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Haha. Olgu, ainult arvutikasti tellisin, aga ülejäänud asi on sama :P

  17. #957

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvutikeskus videokaardi voolujuhet ei unusta, kogemustega firma ikkagi niiet see kukub ära aga kas sul mõnda muud monitori pole võimalus proovida? Või teha kindlaks, kas enda vana monitor töötab mõne teise arvuti/laptopiga.

  18. #958

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Praegu teist monitori käepärast pole jahh, aga vanema masina taga (mille taga ka istun atm) funkab tõrgeteta ja pole kunagi probleeme tekkinud.

    Proovisin käima saada monitori nii, et 1 ots oli monitoril VGA ja teine kasti VGA, lükkasin kasti otsa DVI (oli selle katsetamine FAIL?) kohta ka...Kas mängib mingit rolli ka kuidas need ühendatud on? Et VGA monitoril, peab olema VGA kastil ja DVI samamoodi?

    Ja mida üldse edasi teha, AK supportile (asjalikematele inimestele) jääda lootma või üritada kuidagi ikka ise töökorda monitor ajada?
    Viimati muudetud Mitokonder poolt : 14.10.10 at 18:28

  19. #959

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    sry duubli eest.

    Selline important note oli kasti manuaalis kaasas.

    The VGA, HDMI and DVI display interfaces on the mainboard are designed to serve as IGP used. If you installed a processor without intergrated graphics chip, these display ports will have no effect.


    Kas siia võib olla koer maetud? Ning kui see on põhjus miks ei funka, siis mida peaksin edasi tegema? (sama jutu panin ka AK poole teele päeval)

  20. #960

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Õigesse auku juhtme panema. Tee pilti oma kasti tagusest joonistame noole juurde kuhu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES