Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 178 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 3547
  1. #61
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tundub, et minu retooriline küsimus sai retoorilise vastuse. Kui uuendamata jätta, siis on turvaaugud tõesti olemas.

    Tervitan kõiki itimehi.

  2. #62

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ega ma itimees pole. aga tean, et koer55 on ning mind korduvalt hädast päästnud :D
    pluss ühe siinse foorumikaaslase arvutigi korda teinud kui ei eksi...

  3. #63

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    ega ma itimees pole. aga tean, et koer55 on ning mind korduvalt hädast päästnud :D
    pluss ühe siinse foorumikaaslase arvutigi korda teinud kui ei eksi...
    Tõsi ta on, vastu seina lennanud või lihtsalt tripperisse jäänud raalid on minu spetsialiteet 8)

  4. #64

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kuidas saada 4GB fail lauarvutist kõige kergemini kiiresti võõrasse läpakasse? Mälupulgad on mul max 600mb, välist kõvaketast pole...
    DVD kirjutajat kah pole.
    Nii, ma täiendan natuke oma probleemi. Mul üks Playstation2 mäng ei lähe enam tööle ja kuna see on mul ametlikult ostetud, siis minujaoks ei ole enam piraatlus, kui ma sellest koopia tõmban endale netist. Nii ma tegingi, ja nüüd tahaks plaati kõrvetada. Kuna Mu PS2 mängib ainult originaalmänge, kas see tähendab siis seda, et seda kõrvetatud plaati ta ei mängi?

  5. #65

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ei mängi jah. PS2 tuleb ära modida kõigeepealt. Miskid softmod trikid ka on olemas aga neist täpsemalt ei tea. Pead googeldama.

  6. #66
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Ei mängi jah. PS2 tuleb ära modida kõigeepealt. Miskid softmod trikid ka on olemas aga neist täpsemalt ei tea. Pead googeldama.
    Kunagi panin neid kive PS2-le, aga arvan, et natuke lehte sirvida leiab panijaid kindlasti. Sõltub mis kivi tahad panna, aga 1k+ saab ikka midagi pandud.

  7. #67

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ok tnx. Plaadil muidu mingeid suuri kriime ei ole, esimene kord selline jama.

  8. #68
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kellegil on thundebirdi updatemisega probleeme ?

    Palju juba googeldand ja foorumitest otsind aga miski asi ei aita.
    'One or more files could not be updated. Please make sure all the other applications are closed and that you have permission to modify files and then restard thunderbird to try again.'

    Kõik on kinni, olen ainuke kasutaja/admin. Olen juba palju unistallind uuesti peale lasknud ikka see jama mingi faile kaustast kustutand mis peaks aitama aga ikka ei.

    :S

    Ja peale selle kirjutamist kohe läks tööle. lol mitu päeva jamand ja nüüd järsku ime

  9. #69
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul selline mure seoses arvutiga, et kui ma läptopile lisamonitori ( Flatron LG1954TQ ) taha ühendan, tekivad sellised väiksed triibud ja kerge virvendus monitoris. Ühendus on Vga -> D-SUB, nagu ma aru saan. Huvitav on see, et kui läpakal elektritoide lahti ühendada , virvendus ja triibud kaovad. Aga akuga kaua vastu ei pea, et mida teha annaks?


  10. #70

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Elektroonik pole aga pakun et toitepinge tekitab mingeid häireid videokaardi väljundile. Ega vast muud teha polegi kui mingi elektroonik ühendused üle vaatab. Mis läppar muidu?

  11. #71
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Elektroonik pole aga pakun et toitepinge tekitab mingeid häireid videokaardi väljundile. Ega vast muud teha polegi kui mingi elektroonik ühendused üle vaatab. Mis läppar muidu?
    http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=9920-1510

    lasin just monitori driveri uuenduse ka peale, no help


  12. #72

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Garantii alles? Kui on siis vii sinna ja kurda muret.

  13. #73

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu
    Mul selline mure seoses arvutiga, et kui ma läptopile lisamonitori ( Flatron LG1954TQ ) taha ühendan, tekivad sellised väiksed triibud ja kerge virvendus monitoris. Ühendus on Vga -> D-SUB, nagu ma aru saan. Huvitav on see, et kui läpakal elektritoide lahti ühendada , virvendus ja triibud kaovad. Aga akuga kaua vastu ei pea, et mida teha annaks?


    tuttav mure

    pane ekraan mingi teise pistiku otsa mitte sinna kus on laptopi oma.
    mingi maanduse teema sellega.
    peaksid korda saama

  14. #74

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Njah ma sealtpoolt ostast ei mõelnudki asja. Võib tõesti pikendusjuhtme viga olla :D

  15. #75
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas kollane

    tuttav mure

    pane ekraan mingi teise pistiku otsa mitte sinna kus on laptopi oma.
    mingi maanduse teema sellega.
    peaksid korda saama
    Oma väikse aruga kahtlustasin sama ja proovin ära homme.

    EDIT : Ja ongi probleem lahendatud, kollase soovitus töötas! Aitäh!

  16. #76
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu
    Mul selline mure seoses arvutiga, et kui ma läptopile lisamonitori ( Flatron LG1954TQ ) taha ühendan, tekivad sellised väiksed triibud ja kerge virvendus monitoris. Ühendus on Vga -> D-SUB, nagu ma aru saan. Huvitav on see, et kui läpakal elektritoide lahti ühendada , virvendus ja triibud kaovad. Aga akuga kaua vastu ei pea, et mida teha annaks?

    probably mingi elektriline asjapuu(mobla,ventikas,elektriline kyyslaugupress) mis liiga ligidal monitorile tekitab seda.Mul oli ventikaga sama jama.Ligemale kui pool meetrit t6sta ei kannatanud,ekraan hakkas virvendama.aga v6ib ka mingi raskem juhus olla.

  17. #77
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Äkki kellegil on mingi suur monitor üle? Plaanis soetada nii 19+tolline monitor aga võin osta ka kasutataud kujul

  18. #78
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Samsung Syncmaster 931BW, 19"...paku hinda

  19. #79
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Probleem kuvariga "Samsung Syncmaster T240 HDMI" reso siis 1920x1200, kui täna lampi tuli ekraani keskele mingi triip(roheline). See on hästi peenike, ma arvan, et 1 piksel lai äkki ja täpselt ülevalt alla.
    Kui see juhtus, lülitasin kuvari välja korra ning paari seki pärast tagasi ning kõik oli korras. Umbes 2h hiljem tuli jälle täpselt sama triip ning enam ära ei kao ka umbes peale 1 tundi kuvari kinni olemist.

    PILT 1

    PILT 2

    Kuvar vana ca. pool aastat.

    Mis edasi?

  20. #80

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Samsungi paneeli ostmine on loterii.

Lehekülg 4, kokku 178 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES