Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 178 EsimeneEsimene ... 545535455565765105155 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 3547
  1. #1081
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mismoodi ma saan teada mis emaplaat mul PC-s on? Kasti pole alles enam.

  2. #1082
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Mismoodi ma saan teada mis emaplaat mul PC-s on? Kasti pole alles enam.
    http://www.lavalys.com/support/downloads/

    Ma ei ole küll kindel, mis see aida64 endast täpselt kujutab ja kui palju free testimisega kasutada saab, aga ma usun, et emaplaadi näeb ära küll. Ise kasutan selle eellast Everesti ja näen kõik vajaliku ära.

  3. #1083
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Mismoodi ma saan teada mis emaplaat mul PC-s on? Kasti pole alles enam.
    Kruvi küljekaas maha ja vaata mis sellise asjanduse peal kirjas on:
    ( Click to show/hide )

  4. #1084
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Soovitage asendust Macbook Airile. Ehk siis õhukest, kerget, normaalse jõudlusega ilusat sülearvutit.

    Jäi silma see reklaam, mida arvata tollest raalist? http://www.1a.ee/special/pakkumised/?aid=3579157

  5. #1085
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    elionis hinnad mõnevõrra kõrgemad, aga nende veebipoest ostmine on muidugi jube mugav. Kui järelmaksuga tahad, siis oma krediidilimiidi piires võta mida tahad, mingit kinnitust ega ülevaatamist ei tehta - teed paar klõpsu veebipoes ja päeva-paari pärast on kuller kastidega ukse taga. Ehk mugavus on super neil, hinnad sõltuvalt tootest mitte nii väga.
    täpselt nii ehk siis ostan elionist...aga millise neist ja kas keegi teab midagi asusest? Natuke googeldasin ja leidsin, et Taiwani firma ja rõhuvadki sellele, et odavam ning akud on neil revolutsioonise tehnoloogiaga vms ehk siis peavad kõvasti kauem vastu kui paljude teisete firmade omad.

  6. #1086

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    täpselt nii ehk siis ostan elionist...aga millise neist ja kas keegi teab midagi asusest? Natuke googeldasin ja leidsin, et Taiwani firma ja rõhuvadki sellele, et odavam ning akud on neil revolutsioonise tehnoloogiaga vms ehk siis peavad kõvasti kauem vastu kui paljude teisete firmade omad.
    Muidu kõik OK, aga sul paar strateegilist viga: Elion ja Asus. Läptopi ostes peab jägima ennekõike brandi. Kõik muu tuleb peale selle. Üks tähtsamaid parameetreid on garantii kestus ja teostamiskoht. Kallite brandide garantii tehakse eestis ja laptop istub seal max 2-3 päeva. Odavate garantii tehakse paremal juhul Leedus, halvemal juhul jumal teab kus. Ja istud halvemal juhul kuni 2 kuud ilma läpakata. Ja nüüd mõtled et äkki minu läpakas ei lähe garantiise. Läheb, kohe kindlasti läheb.

    Seega vaata mõni mõistlikum pood ja firma. Järlemaksu saab peaaegu kõigist kohtadest.

    Enne kui su hinnapiiri ei tea ei oska kahjuks midagi konkreetsemat soovitada.

  7. #1087
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    10-15k ja miks peaks garantii remonti minema kõik? Miks nii negatiivselt mõelda? Ma pole elus ühtegi kaupa ostnud ega pole ka ühelgi tuttaval olnud vaja garantiisse pöörduda millegagi vähemalt minu teada.
    Milles on Asuse strateegiline viga? Kas reebok või umbro on sitem kui nike?

  8. #1088
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    See ei ole negatiivselt mõtlemine vaid asjad on nii. Ise ostsin ka natuke kopsakama hinna eest delli, kuid vähemalt on olemas 3a. garantii. Elu on näitand, et vigasid võib ilmeda iga hinnaklassiga arvutil, seega garantii on suur pluss. Ma võin täesti vastupidist väita, et minu sõpradel-tuttavatel on olnud vaja garantiiremondiga tegemist teha.

  9. #1089

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Asi on lihtsalt selles, et läpakad saavad natuke robustsemat käsitlust. Hoiad süles, magad voodis. Samas on asi pakitud kokku väga kompaktseks. See jälle tähendab et soojust on väga raske eemale juhtida ja asi kipub kuumaks minema. Kuumus ja elektroonika jälle ei sobi väga hästi kokku ja asjad kipuvad hapuks minema. Läpaka väntsutamine tekitab jälle pingeid emaplaadis ja sealsed ühendused võivad mõraneda ja tekivad külmjoodised. Kallimad läpakad ongi rohkem sellepeale mõeldud kuidas juhtida võimalikult hästi soojust ära ja samas hoida raam tugevana et tõstes midagi läbi ei painduks.

    Odava otsa läpakatele pole sellepeale nii suurt rõhku pandud ja asjad ei kipu kestma.

    Firmadest siis Dell,Lenovo, Hp, Fujitsu äriklass.

    http://www.max.ee/?p=4472&utype=3
    http://www.max.ee/?p=4321&utype=3
    http://www.lenovoarvutid.ee/lenovo-t...-t410-25375217
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 22.11.10 at 21:51

  10. #1090
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    10-15k ja miks peaks garantii remonti minema kõik? Miks nii negatiivselt mõelda? Ma pole elus ühtegi kaupa ostnud ega pole ka ühelgi tuttaval olnud vaja garantiisse pöörduda millegagi vähemalt minu teada.
    Milles on Asuse strateegiline viga? Kas reebok või umbro on sitem kui nike?
    http://www.hinnavaatlus.ee/specials/703/

  11. #1091
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Järelmaksu saab peaaegu kõigist kohtadest.
    Majalaenu saab ka kõigist pankadest. Ainult legaalne sissetulek vajalik

  12. #1092
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Asus, ML arvutid, Ordi, muu eestis toodetud pask ning madalama otsa HP ja Fujitsu-Siemens ei kõlba kuskile imo. Tahad kindla peale minna, võta Dell või Lenovo. Toodete kvaliteet + garantii efektiivsus kaaluvad selle hinnavahe kindlasti üles. Ma veel ei ole kordagi kuulnud, et viimase kahe garantiiremondis läheks lollakalt palju aega või pead vaidlema kas ikka mingi asi kuulub garantii alla või mitte. Kõikide muude kohta kuuleb pidevalt lollusi.

  13. #1093
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Asus, ML arvutid, Ordi, muu eestis toodetud pask ning madalama otsa HP ja Fujitsu-Siemens ei kõlba kuskile imo. Tahad kindla peale minna, võta Dell või Lenovo. Toodete kvaliteet + garantii efektiivsus kaaluvad selle hinnavahe kindlasti üles. Ma veel ei ole kordagi kuulnud, et viimase kahe garantiiremondis läheks lollakalt palju aega või pead vaidlema kas ikka mingi asi kuulub garantii alla või mitte. Kõikide muude kohta kuuleb pidevalt lollusi.
    Ma olen esimene kord sinuga täiesti nõus!

  14. #1094
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Elionis on nigel valik tõesti aga delle ja lenovosid on. Isegi Appled võimalik osta. Ainuke jama on see, et kõigil neil paljukiidetud brändidel akud jube viletsad. Samuti googeldades leiab ikka julmalt kriitikat dellide kohta. Usu nüüd ühte või hoopis teist? Mul oli endal 3 aastat lenovo läpakas ja tõesti ei kurtnud. Hea pill oli, korra valasin klaasi õllet peale, seisis paar päeva tagurpidi ja veidi aega ka puhuri juures ning võttis pildi ise ette ei mingit remonti...lõpuks andsin odavalt vennale ära kui võimsa lauaarvuti ostsin.

    Natuke veel mõtlen kas nädalas mõne tunni kasutamise pärast viitsin tervet turgu läbi kammida jne. Hetkel oleks lihtsalt kergem tee minna kui võtta pisike asus järelmaksuga, tuleb paar sotti neti arvele juurde ja kõik. Kuidagi lihtne tundub. Ei tahaks seda hetkel välja osta nagu...liiga vähe kasutaks jne. Vähemalt elion pakkus järelmaksu ise...swedbank ju ei andnud isegi järelmaksuta krediitkaartigi kui oli MB jaoks vaja...

  15. #1095
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Asuse kohta tõesti ei tea eriti, kogemust pole.
    Aga muude brändide kohta, et olen kasutanud Lenovo X-seeriat paar aastat ja nägi ikka välja nagu uus, töötas ka kui kulda. Aga praeguseid seeriaid niiväga ei tea.

    Praegu on juba 3 aastat Delli Latitude tööarvuti olnud. Korra on ekraan vahetatud, sest üks kinnitus murdus ära ja klaviatuur on ka vahetatud (see rohkem oma süü). Mõlemad tööd tehti tänu 3-aastasele garantiile tasuta ja aega läks mõlemal korral paar päeva. Robustne tööloom, saab usaldada küll. Pärast 3 aastat peab aku 1,5 tundi, kergem võiks ainult masin olla (2,5kg)

  16. #1096
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tõenäoliselt juba ammu läbikäinud teema aga millist kahe monitori setupi kasutada koos läpakaga- millist läpakas-monitor sümbioosi keegi kasutab?

  17. #1097

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Juhtmega sümbioosi.

  18. #1098

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul isiklikult on nende ühendamiseks ehk sümbioosi tekitamiseks juhe.

  19. #1099
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Tõenäoliselt juba ammu läbikäinud teema aga millist kahe monitori setupi kasutada koos läpakaga- millist läpakas-monitor sümbioosi keegi kasutab?
    VGA-kaabel
    Vingemad läpakad toetavad, mis HDMIga ühendamist.

    Võimaluseks on ka USB videokaart kui tahad veel lisaks ühendada monitori

  20. #1100
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    :D selge. Pidasin silmas rohkem seda, kuidas te ekraani jagate- ise panin nt. Extended desktop aga seal on mingi dual display clone ka veel jms.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES