Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 58, kokku 178 EsimeneEsimene ... 848565758596068108158 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 141 kuni 1 160, kokku 3547
  1. #1141
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas oTT Vaata postitust
    Keegi oskab öelda, miks mul spoilerid ei avane 99% ajast. Tra nii kettasse ajab :D
    Aitäh!
    Äkki tuleb mingi javascript or smth enableda browseris?

  2. #1142

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tere, mul on arvutiga probleem, mis seisneb selles, et windows 7 jookseb pidevalt kokku kui pokkerit mängin. Mängin Full Tiltis ja paralleelselt jooksevad veel HEM ja TableNinja FT.
    Saan mängida umbes paarkümmend minutit, ei ole mingit märki, et arvuti jääks ennem aeglaseks vms.
    Tegemist on siis MacBook Pro'ga kus on kõvaketas jaotatud kaheks, mille üks osa on ainult win 7 päralt.
    Arvutis on ressurssi piisavalt ja hiljuti sai format tehtud, muuks win7 ei kasutagi, peale pokkeri, seega mingit jama ka täis pole.

    Ehk on mingi Tableninja case jälle ?!

    Pisut ebamäärane küsimus, kuid ehk kellelgi on taolist probleemi olnud viimasel ajal ja sellele mingi lihtne lahendus.

  3. #1143

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui tableninjat kahtlustad, siis eemalda see näiteks ja proovi jälle paarkümmend minti+ sessi.

  4. #1144
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Plaan soetada 23"-24" monitor. Vaatan siit hinnavaatlusest, valik suht kirju. Pole mingi monitori spets ja peale resolutsiooni ja hd näitude midagi muud ma toote lisainfost välja ei loe. Samahästi võiks pimesi valida lihtsalt.

    Keegi oskab mõnda eraldi välja tuua oleks tänulik. http://www.hinnavaatlus.ee/products/...a3a86f#results

    Kui on paremaid kohti, kust tellida siis andke tuld.

  5. #1145

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Plaan soetada 23"-24" monitor. Vaatan siit hinnavaatlusest, valik suht kirju. Pole mingi monitori spets ja peale resolutsiooni ja hd näitude midagi muud ma toote lisainfost välja ei loe. Samahästi võiks pimesi valida lihtsalt.
    Keegi oskab mõnda eraldi välja tuua oleks tänulik. http://www.hinnavaatlus.ee/products/...a3a86f#results
    Kui on paremaid kohti, kust tellida siis andke tuld.


    Mis sa ikka möllad. Võta http://foorum.pokkeriprod.com/showth...a-monitor-Benq ära, ainult vaata, et cashi maksad peale kätte saamist või lähed ise kohale.

  6. #1146
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Eks ma uurin. Aga müüa kaks korda odavamalt ja pärast 1kuud pp foorumis. Lõhnab kahtlaselt

  7. #1147
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul ka mure. arvuti on hirmsasti 888 softiga lagima hakanud. proovisin softi reinstallida ei mõiganud. Lauad ei avane nii kiiresti, laual klikkides ei lähe kohe aktiivseks jne jne. Lasin arvuti aVastiga üle viiruseid ei leidnud, äkki mingi spyware? Hem töötab ka kuidagi aeglasemalt, väga ei tahaks formatti teha. Äkki mõni särav lahendus? Kui segane siis küsige:)

  8. #1148

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas mehumble Vaata postitust
    Ja avastasin ka, et mõned kestavad kuni 3a.....
    Paistab, et leidsin omale meeldiva toote
    kui turniire mängid siis kestab vähem

  9. #1149
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Siuke küsimus,et tahaks windowsi pokkeri jaoks eraldi useri teha,aga hemi kohapealt küsimus,et kui hem trackib seal teises useris käsi siis kui tavalises useris hem avada kas need käed on seal ka olema v6i ongi eraldi?

  10. #1150
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Siuke küsimus,et tahaks windowsi pokkeri jaoks eraldi useri teha,aga hemi kohapealt küsimus,et kui hem trackib seal teises useris käsi siis kui tavalises useris hem avada kas need käed on seal ka olema v6i ongi eraldi?
    HEM hoiab oma käsi ikka andmebaasis ja selles osas ei tohiks vahet olla, et mis kasutaja alt käsi mängid.
    Tegelikult pannakse ju HEM administratori õigustes niikuinii käimas, et vahet pole.

  11. #1151
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kui mul hetkel PC-l 2gb apacheri mälu ning ma tahan sinna juurde panna mälu mis on Kingstoni oma siis kui suure tõenäosusega nad koostööd tegema hakkavad? Mulle vajalikku mälu atf-s polnud ning sai lolli pealga esimesena ostetud selline apacher mis ei sobinud. Saatsin tagasi ja nad pakkusid nüüd mulle kingstoni oma mis vb sobib. Hetkel seesoleval mälul olid sellised tagid: P/N02GE800C5NBGC
    S/N 580950511426

  12. #1152
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tänud kuco.

  13. #1153
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Probleem on selline, et täiesti suvalisel hetkel kadus Elioni Wifi ära, aga tagasi see enam kuidagi tulla ei taha. Network and Sharing Center'i all näitab et võrguga on signaal olemas ( ja seda näitab ka ruuteri kontrollpaneelis ), aga Internetiga ühendust ei saa. Kui lasta arvutil diagnoosid mis viga võib olla, siis annab veateateks: "Your DNS server might be unavailable".
    Proovisin ühendada ennast ka teise võrku ja tolle puhul näitab ruuteri kontrollpaneelis, et IP Addressi, Subnet Mask'i, Gateway, DNS1 saab kätte ja mingisugune signaal on ka olemas, aga Network and Sharing Center'i all näitab nüüd, et "The DNS server isn't responding".
    Kas tegemist on Elioni poolse veaga ja peaksin nendega selle asjus kontakteeruma, kuna Elioni võrgu puhul ei saa IP Addressit, Subnet Mask'i, Gateway'd, DNS1 kätte?

    Proovinud olen ka DNS'i muutmist ja ruuteri restarti. Kumbki pole kuidagi aidanud.

  14. #1154

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Endal ka probleem mida olen juba nii koffer.ee-sse ,kui ka arvutifoorum.ee-sse postitanud ja pole seni veel abi saanud.
    Aga proovin siis siin õnne ,äkki on kellegil kogemusi ja tead piisavalt ,et aidata.

    Probleem seisneb siis selles ,et arvuti lülitab automaatselt sisse siis ,kui teda välja lülitada.
    Lähen start menüüsse vajutan "shut down"
    Siis viib vajalikud protsessid läbi,lülitab välja.Kõik on must ja vaikne 1 sekund ja siis lülitab jälle sisse.

    Windowsiks on Vista 64bit ja tähtsamad riistvara andmed leiad siit: Probleem seisneb siis selles ,et arvuti lülitab automaatselt sisse siis ,kui teda välja lülitada.
    Lähen start menüüsse vajutan "shut down"
    Siis viib vajalikud protsessid läbi,lülitab välja.Kõik on must ja vaikne 1 sekund ja siis lülitab jälle sisse.

    Üldised arvuti andmed: http://www.xfire.com/profile/armido110/

  15. #1155
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  16. #1156
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kui mul hetkel PC-l 2gb apacheri mälu ning ma tahan sinna juurde panna mälu mis on Kingstoni oma siis kui suure tõenäosusega nad koostööd tegema hakkavad? Mulle vajalikku mälu atf-s polnud ning sai lolli pealga esimesena ostetud selline apacher mis ei sobinud. Saatsin tagasi ja nad pakkusid nüüd mulle kingstoni oma mis vb sobib. Hetkel seesoleval mälul olid sellised tagid: P/N02GE800C5NBGC
    S/N 580950511426
    Firma on savi, pesa peab klappima. Ja muidugi ei võtaks ma aeglasemat mälu, sest see pidurdab ka teise mälu kiirust ( ühte pesasse lähevad mitme kiirusega mälud ) Ja muidugi emaplaat peab toetama seda mahtu, mida sisse plaanid panna. Kui sul hetkel nt. ddr2 sees (eeldan, et on), siis läheb sinna kõrvale teise pesasse ka iga ddr2 pulk.

  17. #1157

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tänud abi eest,hetkel restarti ei tee aga hiljem kontrollin järgi.

  18. #1158

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kahjuks antud õpetus ei aidanud.
    Ootan ikka abi:

    Tsitaat Algselt postitas armiido Vaata postitust
    Endal ka probleem mida olen juba nii koffer.ee-sse ,kui ka arvutifoorum.ee-sse postitanud ja pole seni veel abi saanud.
    Aga proovin siis siin õnne ,äkki on kellegil kogemusi ja tead piisavalt ,et aidata.

    Probleem seisneb siis selles ,et arvuti lülitab automaatselt sisse siis ,kui teda välja lülitada.
    Lähen start menüüsse vajutan "shut down"
    Siis viib vajalikud protsessid läbi,lülitab välja.Kõik on must ja vaikne 1 sekund ja siis lülitab jälle sisse.

    Windowsiks on Vista 64bit ja tähtsamad riistvara andmed leiad siit: Probleem seisneb siis selles ,et arvuti lülitab automaatselt sisse siis ,kui teda välja lülitada.
    Lähen start menüüsse vajutan "shut down"
    Siis viib vajalikud protsessid läbi,lülitab välja.Kõik on must ja vaikne 1 sekund ja siis lülitab jälle sisse.

    Üldised arvuti andmed: http://www.xfire.com/profile/armido110/

  19. #1159
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    armiido, postita hv-sse. Seal enne rahule ei jäeta kui probleem lahendatud :)

  20. #1160
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas armiido Vaata postitust
    Kahjuks antud õpetus ei aidanud.
    Ootan ikka abi:
    Said abi juba? Ma arvan, et bioses miski serveri setting peal, et automaatselt läheb masin tööle tagasi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES