Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 178 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 3547
  1. #81

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    panin endal läpakale teise monitori taha ja nüüd kaovad vahepeal starsi turkad teisele monitorile kuigi see pole taga abi pls

  2. #82

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Probleem kuvariga "Samsung Syncmaster T240 HDMI" reso siis 1920x1200, kui täna lampi tuli ekraani keskele mingi triip(roheline). See on hästi peenike, ma arvan, et 1 piksel lai äkki ja täpselt ülevalt alla.
    Kui see juhtus, lülitasin kuvari välja korra ning paari seki pärast tagasi ning kõik oli korras. Umbes 2h hiljem tuli jälle täpselt sama triip ning enam ära ei kao ka umbes peale 1 tundi kuvari kinni olemist.

    PILT 1

    PILT 2

    Kuvar vana ca. pool aastat.

    Mis edasi?
    Proovi teise arvuti taha. Kui triip alles siis garantiilaks. Kui pole ega tule siis monitor korras ja eelmsie kasti videokaart õhtal.

  3. #83

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Mis edasi?
    Suht kindlalt paneel vigane, edasi võtad garantiitalongi kaasa ja molu kaenlasse ning lähed Fujitsu Services AS-i., kui viid otse sinna ise, saad kiiremini ilmselt korda kui poe kaudu asja ajades.
    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    panin endal läpakale teise monitori taha ja nüüd kaovad vahepeal starsi turkad teisele monitorile kuigi see pole taga abi pls
    Display settingute alt otsi võimalust panna seadistus "single display" peale tagasi.

  4. #84

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul selline mure seoses arvutiga, et kui ma läptopile lisamonitori ( Flatron LG1954TQ ) taha ühendan, tekivad sellised väiksed triibud ja kerge virvendus monitoris. Ühendus on Vga -> D-SUB, nagu ma aru saan. Huvitav on see, et kui läpakal elektritoide lahti ühendada , virvendus ja triibud kaovad. Aga akuga kaua vastu ei pea, et mida teha annaks?
    see on jah maanduse teema. mul oli sama jama kui kunagi s-video out'i kasutasin pildi telekasse saamiseks. voolujuhe oli taga siis käis kerge virvendus läbi. üldiselt võid lapaka voolujuhtme katki lõigata (enne toiteplokki jõudmise osa) ning maanduse lahti ühendada... kaovad igasugu sirinad ära ja midagi ei muutu :)
    ning kui tekib mingil põhjusel ikkagi isu tagasi seda panna siis neid juhtmeid müüakse poes mingi max 50.- tükk :D

  5. #85
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kirjeldan siis muret. Täna käis tööl mei it spetsialist ja tegeles arvuti hooldusega mis sisaldas enamasti temp failide ja mingite muude sarnaste asjade kustutamist ja registri puhastamist. Peale seda muutus arvuti palju kiiremaks. Mul jama nüüd selles, et ma ei küsinud mida ta teeb ja kustkohast ta neid asju teeb. Tahaks kodus enda läpakale sama asja teha, aga ei oska. Aega läks tal mingi 3 tundi selleks. Kui keegi oskab detailselt kirjeldada mismoodi saaks arvuti saastast puhtaks oleks väga tänulik.

  6. #86

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas juhuslikult on kellelgi vedelemas Logitechi MX Revolution hiire USB receiver? P/N hiire all peab olema 810-000422. Tavaliselt ma nii lootusetut asja siin ei küsiks, aga kuna pokkerimängijad on tuntud oma lõhkuva iseloomu pärast, siis on vist isegi lootust, et kellelgi võiks katkiläinud hiirest usb pulk alles olla. Hea meelega omandaks selle jupi sümboolse tasu eest. Või ehk annab isegi vahetada mõne mu pokkeriraamatu vastu?

  7. #87

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Kirjeldan siis muret. Täna käis tööl mei it spetsialist ja tegeles arvuti hooldusega mis sisaldas enamasti temp failide ja mingite muude sarnaste asjade kustutamist ja registri puhastamist. Peale seda muutus arvuti palju kiiremaks. Mul jama nüüd selles, et ma ei küsinud mida ta teeb ja kustkohast ta neid asju teeb. Tahaks kodus enda läpakale sama asja teha, aga ei oska. Aega läks tal mingi 3 tundi selleks. Kui keegi oskab detailselt kirjeldada mismoodi saaks arvuti saastast puhtaks oleks väga tänulik.
    Mis OS sul on, seega annan ka rohtu?

  8. #88
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    XP on

  9. #89

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    sealt siis start ->all programs->accessories->system tools->clean up drive
    või
    start->run->cleanmgr.exe

    Sealt saad siis mitte vajalikud asjad ära kustutada lihtsalt, temp failid ja muu mittevajalik värk.
    Registri puhastamiseks kasuta juba mõnda programmi. Neid peaks google kaudu sadu leidma.

  10. #90
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ty

    1,5 Gb vaba ruumi kohe juures kettal

  11. #91

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvutit käivitades lööb lahti kaks notepadi faili järgmise tekstiga. Mida tuleb teha, et neist lahti saada ?


  12. #92
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    start->all programs->startup

    vaata et sul seal kataloogis midagi ebavajalikku ei ole.. mina laseksin ka igasugu officed ja adobe readerid sealt nahhui

  13. #93

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kui inglise keel häirivaks faktoriks ei ole, saad siit abi
    http://support.microsoft.com/kb/330132

  14. #94
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas wrongrabbit
    kui inglise keel häirivaks faktoriks ei ole, saad siit abi
    http://support.microsoft.com/kb/330132
    See käib siis Imricu probleemi kohta

  15. #95
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul mingi müstika.
    Point siis selles, et windows laeb ilusti kuni selle hetkeni kui peaks welcome screen ette tulema. Selle asemel kaob pilt ära ja monitor teatab et no signal, kõvaketas ragistab ilusti edasi natuke aega nagu tavaliselt, et kõik peaks nagu okk olema, ainult pilti pole.
    Safe modes loeb ilusti welcome ette ja läheb desktopile ja kõik oleks nagu korras.



    OSi olen puhtalt peale pannud 2 korda, XP home ja proffessional kasu ei midagi.

  16. #96
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    Mul mingi müstika.
    Point siis selles, et windows laeb ilusti kuni selle hetkeni kui peaks welcome screen ette tulema. Selle asemel kaob pilt ära ja monitor teatab et no signal, kõvaketas ragistab ilusti edasi natuke aega nagu tavaliselt, et kõik peaks nagu okk olema, ainult pilti pole.
    Safe modes loeb ilusti welcome ette ja läheb desktopile ja kõik oleks nagu korras.



    OSi olen puhtalt peale pannud 2 korda, XP home ja proffessional kasu ei midagi.
    Pmst,kas on monitori reso kaardi jaoks liiga k6rge v6i pead video driverid uninstallima ja uuesti peale t6mbama.

  17. #97

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    Mul mingi müstika.
    Point siis selles, et windows laeb ilusti kuni selle hetkeni kui peaks welcome screen ette tulema. Selle asemel kaob pilt ära ja monitor teatab et no signal, kõvaketas ragistab ilusti edasi natuke aega nagu tavaliselt, et kõik peaks nagu okk olema, ainult pilti pole.
    Safe modes loeb ilusti welcome ette ja läheb desktopile ja kõik oleks nagu korras.



    OSi olen puhtalt peale pannud 2 korda, XP home ja proffessional kasu ei midagi.
    Tambi käivitamise ajal F8-t ja vali "Enable vga-mode", kas tuleb pilt? Siis saad proovida, mis resoga ta pildi ära viskab eest. See võib ka monitori viga olla, olen näinud korduvalt ekraane, mis muidu töötavad, aga vähegi kõrgemat resolutsiooni enam kuvada ei suuda.

  18. #98
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    Tambi käivitamise ajal F8-t ja vali "Enable vga-mode", kas tuleb pilt? Siis saad proovida, mis resoga ta pildi ära viskab eest. See võib ka monitori viga olla, olen näinud korduvalt ekraane, mis muidu töötavad, aga vähegi kõrgemat resolutsiooni enam kuvada ei suuda.
    Tänan. Võttis pildi ette. Vahetasin resosid ja ei leidnud ühtki mis ei töötaks ka monitori native reso. Monitor BenQ G2400WD 1920X1200.

    Siis tegin restardi ja pilt kaob nagu enne. Uuesti vga-mode, pilt ees. Seekord jätsin selle madala reso, restart, pilti pole. Ja ongi nii, ainult seda vga-mode pannes saab pildi ette.

  19. #99

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on soov kõvaketast jagada, millise progega ma seda teha saaksin ? Mingit proget ükskord kasutasin aga selle trial lasi teha ainult 8MB suuruse ''kõvaketta'' tekitada.

  20. #100

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Partitsioone saab luua ja hallata ka Windowsi enda Disk Management vidina abil, aga kui tahad süsteemiketast, millel andmed peal parasjagu, jupitada, on lugu veidi keerukam, kuid tehtav samuti. Ma tasuta softe pole kasutanud ise, aga Paragon või Partition Magic näiteks on saanud väga edukalt hakkama. Samas siin näiteks on üks suvaliselt välja googeldatud progejupike, proovi järgi.

Lehekülg 5, kokku 178 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES