Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 178 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 3547
  1. #101
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    ega ma itimees pole. aga tean, et koer55 on ning mind korduvalt hädast päästnud :D
    pluss ühe siinse foorumikaaslase arvutigi korda teinud kui ei eksi...
    Tahtsin samuti tänada vinget arvutispetsi meie foorumist (koer55) kes minu läpaka korda putitas. Mõtlesin et on prügikasti pill juba

  2. #102

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Aga palun, aitan ikka kui häda käes

  3. #103

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    pmts selline mure, et üksp2ev panin läppari öösel ilusti kinni! Ja siis j2rgmine hommiq windowsit välja ei loe vmt nq laeb ära, aga kui peaks tulema see koht et paned oma passi ja logid siise, siis selleasemel tuleb must pilt ette ainult, aga safe modega saan sees olla!

    viiruseid täis v6i wtf?

    ja system restori kh ei lase teha või ei oska õieti teha!

    ty!

  4. #104

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Raske muidugi öelda ilma nägemata, aga võib olla viirustes asi küll. Safe-mode's saad skännida, tee ära, saad selgust. Tõrjeprogrammi definitsioonid peavad enne seda kindlasti uuendatud olema.
    Samas sääraste tundemärkidega võib ka riistvaraline viga olla, et täpselt teada saada, tuleks testida.

  5. #105

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas koer55
    Raske muidugi öelda ilma nägemata, aga võib olla viirustes asi küll. Safe-mode's saad skännida, tee ära, saad selgust. Tõrjeprogrammi definitsioonid peavad enne seda kindlasti uuendatud olema.
    Samas sääraste tundemärkidega võib ka riistvaraline viga olla, et täpselt teada saada, tuleks testida.

    mure selles kh, et viiruset6rje oli mingi trial versioon ostes vmt, et see sain mingi aeg l2bi ja sellega enam scannida ei saa...uut viirusetõrjet save modega installida ei lase...windows defenderiga scanisin küll, aga see vist viiruseid ei leia, aga tulemus oli et "running normaly"...

    aga täna annan arvuti targema venna kätte ülevaadata, kui tema kh jagu ei saa siis arvatavasti viin poodi tagasi, et nood seal korda teeksid, kuna backup diske kh mul millegi p2rast teha ei lasknud...esimese plaadi kirjutas ilusti ära ja teise plaadi juures viskas mingi errori ette:S

  6. #106
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Tahtsin samuti tänada vinget arvutispetsi meie foorumist (koer55) kes minu läpaka korda putitas. Mõtlesin et on prügikasti pill juba
    Mis viga oli? Kuidas korda tegi?

  7. #107

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tra .. windows tegi update ... ja nyyd jama j2rgmine
    suure molu v2rvid on 16bit ja max reso mini 16xx x xxxx. panen nagu 32bit peakle ja panen max resole, aga nagu ei luba.

    ja hiire liikumine yhest ekraanist teise ekraani on ka imelik nagu vastu pidi tuleb hiirega liikuda yhelt monitorilt teisele?


    tra mis toimub.
    mis moodi ma korda saaks



    1440 x 900 peal toiib kenasti 32bit. see siis l2paka ekraani oma, nii kui rohkem panen viskab 32 biti peale.
    16 bit peal on maximum 1680x1050.

    ja hiirega yhest ekraanist teise liikumine on ka uimelik .. vasakult paremale peaks saama teise ekraani peale (normaane nagu) aga pean liigutama paremalt vasakule ... wtf ms toimub

  8. #108
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Videokaardi driverid vajavad updatei.

  9. #109

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Panin mingid peale, ma ei tea mis ajast. JAMA sama. max reso ei ole see, mis olema peaks. **** NEED WINDOWS UPDATED KEERAVAD KÕIK *****. MITTE ******* NAD EI TEE PAREMAKS.

    **** fucking idiootod neid fixe seal teevad. Mul on mõistus otsas, mis moodi ma saan normaalseks tagas?

    Video kaaet NVIDIA QUADRO NVS 160m

    mis kuradi moodi ma selel korda saan. windows updated maha lastud

  10. #110

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    vaheta oma ekraanide asetus lihtsalt ära destopil properties ja seal tõmba üks monitor teisele poole

  11. #111

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    vaheta oma ekraanide asetus lihtsalt ära destopil properties ja seal tõmba üks monitor teisele poole
    what? ma räägin resolutsioonist sulle, ta ei lase panna seda mis ennem oli

  12. #112

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas leits
    what? ma räägin resolutsioonist sulle, ta ei lase panna seda mis ennem oli
    see on selleks et hiirega ühelt monitorilt teisele minnes oleks liikumise suund õige resoprobleemiga ei saa aidata

  13. #113

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    hiire liikumine on korras, tra ta ei kuvagi neid resolutsioone üldse ja hallo 16 bit??? mingi kivi age v...

    keeg isiin r22kis et windows updated on head .. ***** ma keerasin need insta kinni, kasu neist pole ******* ainult kahju

  14. #114

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://forums.laptopvideo2go.com/top...-32bit-nvidia/


    leidsin selle ... **** tirisin ära aga lendab error ... et tra minu oma ei suppordi, kuigi kirjas et suppordib???

  15. #115

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ilmselt ei sobi need viimati leitud lehelt tõmmatud driverid tänu sellele, et tahab saada laptopi tootja "branded" ajureid. Mis rüperaal on?
    Proovi system restore teha veaeelsesse seisu. Ja kui siis on ok, tasub samm-sammult uurida, mis pekki keeras selle. Rahu ja külma pead.

  16. #116

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ei saa teha restore ... ma tegin partitsioonid paar kuud tagas ja polnud yhtegi restore pointi enam see tõttu .. seega see variant j22b ära .. lasin kõik video driverid maha .. ja seda tegi tänana windows update mis ma peale lasin ... restart ja peale seda oli kõik ****** ... t2nased updated on maha installitud kuid no help

  17. #117
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    läptopi ekraani vahetus

    Loodetavasti on siin foorumis see veel kellelgi juhtunud...Mudeliks Samsung R20, keegi teab kus saaks ja palju maksab?

  18. #118

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Palun lülitage välja arvuti WINDOWS UPDATE-d ! MIKS? Sest nende sees hoidmine ei tee mitte midagi head. See et te olete kuunud, et ta parandab vigasid...nooo ta ei paranda eales ära kõige uuemaid vigasid. Uuenduste downloadi/installi ajal on teie arvuti nii aeglane, et jube. Tihtipeale inimesed ei pane tähelegi, et arvuti down./installib, samal ajal sõimatakse:"TRA MA EI SAA ARU, MIX KÕIK NII AEGLANE ON?!?!?!?!?".


    RÕHUTAN: LÜLITAGE VÄLJA AUTOMAATSED UUENDUSED !!!

  19. #119

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    e: sain l2bi imede korda asja.
    Aitas järgmine asi:
    186.91 kaustast käsitsi installimma panna 2 faili:
    *nvcplsetupeng
    *nvcplsetupint


    ei aitang google ega midagi, oma tarkus, l2bi ussimunni

    obv setup.exe pani k2ivitades errotit

  20. #120

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas leits
    e: sain l2bi imede korda asja.
    Aitas järgmine asi:
    186.91 kaustast käsitsi installimma panna 2 faili:
    *nvcplsetupeng
    *nvcplsetupint


    ei aitang google ega midagi, oma tarkus, l2bi ussimunni

    obv setup.exe pani k2ivitades errotit
    No obv sa ei lugend mis teha tuleb. Laptopvideo2go lehelt lisaks driverile tuleb ka modded inf fail tõmmata. See pakkida driveri kausta ja siis setupi klõpsida. Inf failis kõikide kaartide info olemas ja laseb setupi käima.

Lehekülg 6, kokku 178 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES