Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 178 EsimeneEsimene ... 1050585960616270110160 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 3547
  1. #1181
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tere,

    Otsin endale IT alast praktikakohta. Kui kellegil on midagi soovitada siis oleks väga kena. Praktika koosneb kahest osast. Praktika 1 = 7 nädalat ja Praktika 2 = 8 nädalat. Võin ka eraldi teha erinevates kohtades.

    Ette tänades,
    Max

  2. #1182
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    TEre,
    mul on kaks probleemi.
    esiteks: Kasutan operat,nüdü on selline asi et kui desktopil opera ikooni peale klikin,siis ta lihtslt ei avane,tuleb liivakell korraks ette nagu hakkaks avama ja vsjo.Praegu võtan operat nii lahti et msn-i aknasse kirjutan mõne netilehekülje aadressi ja klikin seal peal siis avab. Olen proovinud ta uninstallida ja siis uuesti tõmmata aga ei hakka toimima. Arvutil mul windows XP.
    Teiseks: Mure msn-ga live messenger,hakkan sisse logima,ütleb et mul on mingi uus versioon tõmmatud et kas hakkame installima. Vajutan OK,mõtleb natuke ja kõik,ei hakka midagi tegema,lööb uuesti selle sisselogimis pildi ette. Kas pean uninstallima ja siis uuesti installima live messengeri?

    Tänud ette.

  3. #1183
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Tere,

    Otsin endale IT alast praktikakohta. Kui kellegil on midagi soovitada siis oleks väga kena. Praktika koosneb kahest osast. Praktika 1 = 7 nädalat ja Praktika 2 = 8 nädalat. Võin ka eraldi teha erinevates kohtades.

    Ette tänades,
    Max
    saatsin pmi

  4. #1184
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Tere,

    Otsin endale IT alast praktikakohta. Kui kellegil on midagi soovitada siis oleks väga kena. Praktika koosneb kahest osast. Praktika 1 = 7 nädalat ja Praktika 2 = 8 nädalat. Võin ka eraldi teha erinevates kohtades.

    Ette tänades,
    Max
    saatsin pmi

  5. #1185

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Pokeredge on minu teada keelatud tarkvara igas pokkeritoas niiet selle kasutamine tuleks kiiremas korras hüljata.
    keegi julgeb vastupidist ka väita?

  6. #1186
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kunagi oli nimekiri progedest, mis olid lubatud/keelatud aga enam ei leia. Kuskil siin ta oli: http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/

  7. #1187

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Selline mure, et Flash jookseb brauseris kokku. Väiksemad asjad jooksevad ringi nagu ntx NBA.com livescore, Pokkeriprode päises olev banner jne. Samas youtube videod crashivad kohe kui mõnda avada üritan.
    Kui Firefoxis plug-inid lahti võtta siis näitab, et on updatetud versioon ja selles ei tohiks probleem olla.

    On kellelgi sama probleemi esinenud?

  8. #1188
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Selline mure, et Flash jookseb brauseris kokku. Väiksemad asjad jooksevad ringi nagu ntx NBA.com livescore, Pokkeriprode päises olev banner jne. Samas youtube videod crashivad kohe kui mõnda avada üritan.
    Kui Firefoxis plug-inid lahti võtta siis näitab, et on updatetud versioon ja selles ei tohiks probleem olla.

    On kellelgi sama probleemi esinenud?
    Alates mingist updatest läkski bugiseks imo. Kuigi viimasel ajal pole eriti täheldanud, siis varem crashis pidevalt kui näiteks 3 youtube akent + kuskil mujal paar videot või siis lisaks NBA league pass. Piisas vigaste tabide restardist/refreshist ja töötasid jälle ilusti. Kahjuks midagi soovitada ei oska, sest endal läks nagu ise enam-vähem korda vist.

  9. #1189

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Juhtus selline lugu et mu vend mingil kummalisel põhjusel otsustas arvuti resolutsiooni muuta, mille peale monitor lõi out of range ette loomulikult, olen läinud mingi 50 korda juba safe mode'ga sisse ja proovinud erinevaid resolutsioone aga miski ei vunka nii pea kui teen resa lööb uuesti out of range ette ja tarkus on otsa saanud. Kust ma teada saan millist resolutsiooni ma proovima peaks või mida muud proovima?


    edit: leidsin ka mingi plaadi mis tuli monitoriga kaasa, kui ära installida siis lööb eks asjad paika?
    Viimati muudetud kuusässa poolt : 31.01.11 at 20:24 Põhjus: oli vaja

  10. #1190
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Imelik, safe modes peaks saama panna väiksema reso ja pärast tavaliselt käivitades peaks safe modest pandud väike reso peal olema.

  11. #1191
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas kuusässa Vaata postitust
    Juhtus selline lugu et mu vend mingil kummalisel põhjusel otsustas arvuti resolutsiooni muuta, mille peale monitor lõi out of range ette loomulikult, olen läinud mingi 50 korda juba safe mode'ga sisse ja proovinud erinevaid resolutsioone aga miski ei vunka nii pea kui teen resa lööb uuesti out of range ette ja tarkus on otsa saanud. Kust ma teada saan millist resolutsiooni ma proovima peaks või mida muud proovima?


    edit: leidsin ka mingi plaadi mis tuli monitoriga kaasa, kui ära installida siis lööb eks asjad paika?
    Mingi 60hz peaks algne olema.A võid ka System Restoret proovida pannes restore punktiks aja enne seda kui vend reso muutis.

  12. #1192

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  13. #1193
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Võta lahti cmd.exe ja kirjuta tracert www.moneybookers.com vaata mis annab ja kuhu jõuab omadega väja, peaks kuskile londoni jõudma omadega ja prolexic.com oleks viimane kust pingi saab.

  14. #1194

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  15. #1195
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul annab sama tulemuse nagu cocal, aga mb lehele pääsemisega pole mingeid probleeme.

  16. #1196
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    See mingi jama, sul ei lähe isegi oma arvutist see ping välja ehk mingi tulemüüri või progejunn peab jamama.

  17. #1197

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ffs, tahaks sellest pasast lahti saada :D

  18. #1198
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mis teenusepakkuja sul on? Kas ruuterile restart saad teha?

  19. #1199

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Alates mingist updatest läkski bugiseks imo. Kuigi viimasel ajal pole eriti täheldanud, siis varem crashis pidevalt kui näiteks 3 youtube akent + kuskil mujal paar videot või siis lisaks NBA league pass. Piisas vigaste tabide restardist/refreshist ja töötasid jälle ilusti. Kahjuks midagi soovitada ei oska, sest endal läks nagu ise enam-vähem korda vist.
    Täna siis oli selline päev, kus kõik töötas laitmatult, kuni 5min tagasi saabus moment, kus kogu kupatus crashis. Proovisin Firefoxiga, IEga, Chromega - kõik jooksevad pange.

    Kas see viga OS-is ei või peituda? Läpparis oli XP peal ja seal töötas kõik laitmatult, nüüd Win7ga jamab.

  20. #1200
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Flashil minu teada veel puudub win7-le 64-bit versiooni tugi. Vbl mingi eksperimentaalne beeta on saadaval. Aga seda see beeta tähendabki.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES