Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 178 EsimeneEsimene ... 1757656667686977117167 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 3547
  1. #1321
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui nüüd niimoodi küsid, siis ülemistel nuppudel nagu ei ole, aga pöidla alla jäävad kaks nuppu teevad küll natuke kõvemat häält. Varem pole selle peale ise mõelnudki. :)

  2. #1322
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tra videokaart ütles üles. Pilt läks värviliseks ja crashis, reboot ka ei tööta, ei lae windowsi ära. Lugesin, et peaks videokaarti ahju viskama ja küpsetama pisut . Kellegil kogemusi ? LOL

  3. #1323
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tra videokaart ütles üles. Pilt läks värviliseks ja crashis, reboot ka ei tööta, ei lae windowsi ära. Lugesin, et peaks videokaarti ahju viskama ja küpsetama pisut . Kellegil kogemusi ? LOL
    Olen kuumutanud puhuriga kaks korda,läpaka oma.Esimene kord töötas ca poolteist kuud,teisel ca nädala ja siis lõplikult pillid kotis.Ajutine vahend aga töötab küll.

  4. #1324
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma olen 3 korda kuumutanud, paar kuud aitab siis viskab sussid pysti jälle, ei viitsi jännata enam lihtsalt.

  5. #1325
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Jah töötaski. Eks see on obv märk, et peab uue ostma varsti. Aga natukene sai eluiga pikendatud, iseasi kui kaua.

  6. #1326
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tra videokaart ütles üles. Pilt läks värviliseks ja crashis, reboot ka ei tööta, ei lae windowsi ära. Lugesin, et peaks videokaarti ahju viskama ja küpsetama pisut . Kellegil kogemusi ? LOL
    ma lasin ca 4 kuud tagasi kuumutada.. endiselt töötab :)

  7. #1327
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Siuke asi,et mingi msn-i viirus tuli arvutisse.Aga ühe progrega sain eemaldatud.
    Viirus nägi välja selline,et kohe kui msni läksin viskas mingi lingi absoluutselt kõikidele kasutajatele.
    Kustutasin msn-i ka arvutist ära ja tõmbasin mingi analoogse asja millega saab nagu hotmaili kasutajaga sisse logida ja msnina kasutada.
    Aga tahaks msni tagasi.Eile tõmbasin arvutisse,hakkasin laadima ja siis ütleb,et mul on juba uuem versioon olemas arvutist,aga omast arust kustutasin ära juba :S.

    Ja sealt add ja remove programsi alt ka ei leia ülesse msn-i,et saaks ära kustuada.Aga tahaks msni uuesti peale lasta.
    win7 siis ja ei leia lihtsalt msni arvutist ülesse,kuigi ütleb,et mul olemas juba wat.

  8. #1328
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ostsin endale lõpuks Roccat Pyra hiire. Saab igast makrosid teha ja nt. paljud Tableninja shortcutid panna hiire peale. Selle number 4 allhoidmisel saab pildil märgitud arvu nuppe juurde.

    ( Click to show/hide )

    http://www.photopoint.ee/et/toode/17...ess-roc-11-510
    Viimati muudetud Pahvak poolt : 04.04.11 at 19:47

  9. #1329
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Päris krõbe hind :D Loodame, et teenib hästi :D

  10. #1330
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Vastu seina ei raatsi vist visata jah tiltis peaga

  11. #1331
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas keegi oskab rääkida miskit sellisest videokaardist nagu 1GB ATI HD550v Mobility RadeonTM, on see kellelgi kasutuses, kas on ka kvaliteetne jms?
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 05.04.11 at 14:08

  12. #1332
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Olen 2h siis juba müranud.
    Kui keegi oskaks mulle õpetada kuidas Skype installida HTC Touch pro 2-le oleksin väga tänulik!
    Shipin 5$ sümboolse vaevatasu FTP-sse kui keegi teeb mulle puust punaseks õpetuse kuidas sellega hakkama saada ja kui toimima ka hakkab.

  13. #1333
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    ma lasin ca 4 kuud tagasi kuumutada.. endiselt töötab :)
    Tra mul töötas nädal aega ja nüüd täiesti õhtal. Peab kiirelt mingi kaardi soetama. Mänge ei mängi ja 23tolline monitor taga. Mis sellest arvate > http://www.hinnavaatlus.ee/products/...aardid/139209/. See peaks täitsa kehtima vms, ei ole imo mingit kallimat vaja.

  14. #1334
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul Logitech MX1100:


    Ja külje peal on need nupud netti browsides back ja forward, brauseriks Google Chrome. Mõnikord need back ja forward nupp hakkavad topelt-back ja topelt-forwardit tegema, täiesti randomilt ja üsna häiriv on. Minu mäletamist mööda tegi vana hiir MX Revolution täpselt sama asja vahest, oskab keegi arvata milles see kala võib olla?

  15. #1335

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Uurisin, et FT-s tile`s mängida 12 lauda, peab olema 24 tolline ning 1920 x 1050 ekraani lahutusvõimega. Aga kuidas nii mängida on 24 tollisega? On silmadele jube kurnav?

    Ja kui oleks valida, kas 1920 x 1080 või 1920x1200, kas viimane variant on väärt tonn rohkem maksmist? 1920x1050 on miinimum 12 laua nõue.
    Viimati muudetud Roomet poolt : 14.04.11 at 13:46

  16. #1336
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on 1920x1200 16 lauda natuke kattub tiles ning pole häda midagi.

  17. #1337

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nii, sai korralikult googeldatud ning 24 tolline 1920x1200 tundub tõesti pokkerimängijale parim valik olevat. Edasi lähevad hinnad juba liiga krõbedaks ning kasutegur nii palju ei tõuse.

    Kõige odavama monitori, mis kriteeriumitele vastas, leidsin sellise: http://www.minupood.ee/product_info....ducts_id=72744

    Keegi pädev võiks seda monitori kommenteerida. See on umbes 50 eurot odavam, kui teised samalaadsed. Kas sellel on mingi oluline puudus vms?

  18. #1338
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Selle oluline puudus on see: Resolution Max Analog : VESA 1920 x 1080 @60 Hz, Digital : VESA 1920 x 1080 @60 Hz

  19. #1339
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Phh lükkan siia ka, arvuti gurudele. Pole päris kindel, milles viga seisneb.

    Nimelt lükkasin selle uue nö 8400gs peale. Ilma ventita on, radikaga kaart siis. Jah uninstallisin vana kaardi driverid maha ja panin uued peale. Aga midagi nussib tra, aegajalt ekraan restardib ja läheb valgeks nö. Ja tuleb kiri "Display Driver Stopped Responding and Has Recovered. " Kaardi temp on ka nagu enamvähem normal ~75 °C. Peaks mingi lisaventi lükkama taha, või emaplaat kuumeneb üle äkki ???...


    e: Arvuti ja pilt kuidagi aeglasem ka.
    Viimati muudetud inward poolt : 15.04.11 at 22:11

  20. #1340
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nvidia driverite probleem ilmselt. Milline graafikadriver kasutusel on ja mis OS on?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES