Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 178 EsimeneEsimene ... 2262707172737482122172 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 3547
  1. #1421
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    lol :D Ei aga asi tõsine.. Eiviitsi enam istuda tolle läpaka taga, pmst on asi nii, et kui lasen maha jahtuda, ehk shutdownis seista tal mingi 30 minni siis saan mingi tunnike-poolteist kasutada ja natukenegi äkilisem liigutus viib jälle arvuti knokki :D Ilmselt parandusse viimine :)
    Võta läpakalt aku tagant ära ja lase juhtmega joosta lihtsalt. Endal ka läpakas hakkas vanaks jääma ja üle kuumenema, võtsin aku tagant viskasin kappi ära ja nüüd käib valatult. Siiani pole mingit probleemi

  2. #1422

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
    Võta läpakalt aku tagant ära ja lase juhtmega joosta lihtsalt. Endal ka läpakas hakkas vanaks jääma ja üle kuumenema, võtsin aku tagant viskasin kappi ära ja nüüd käib valatult. Siiani pole mingit probleemi
    Hea soovitus, proovin ära:)

  3. #1423
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Keegi ühe gigast DDR mälu läpale ei müü?

  4. #1424

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Selline probleem tekkis, et monitor ei taha enam korralikult töötada. Lülitan monitori sisse, siis hakkab "flashima", teeb seda umbes 10 sekundit ja viskab pildi eest. Lõpuks korduvalt sisse/välja lülitades jääb pilt ette, aga pikad perspektiivis ei ole tahmist sedasi jämmida. Tähendab see, et kuvar hakkab ära väsima või on asi milleski muus - on kellelgi sarnast probleemi esinenud?

  5. #1425

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Selline probleem tekkis, et monitor ei taha enam korralikult töötada. Lülitan monitori sisse, siis hakkab "flashima", teeb seda umbes 10 sekundit ja viskab pildi eest. Lõpuks korduvalt sisse/välja lülitades jääb pilt ette, aga pikad perspektiivis ei ole tahmist sedasi jämmida. Tähendab see, et kuvar hakkab ära väsima või on asi milleski muus - on kellelgi sarnast probleemi esinenud?
    Juhtmed korralikult ühendatud? Pigem tundub, et hakkab vanadussurma surema ..

  6. #1426

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Juhtmed on korralikult ühendatud. Ma ise kahtlustan ka vanadusesurma, aga samas praegu pole 3-4 päeva kordagi välja lülitanud ja töötab korralikult. Probleem on ainult sisselülitamisel.

  7. #1427
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mismoodi on mul kõige lihtsam teada saada milline emaplaat mul arvutis on? Vaja on netist driverid tirida, kuid ei tea milliseid täpsemalt ning enne netti järgi ei saa arvutile kui võrgukaardi driver installitud saab. Süsteem XP Home. Olemas on internetiga läpakas ning mälupulk :) Niipalju kui ma mäletan, siis peaks mingi ECS-i oma olema vist.

  8. #1428

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    everest tõmba.

  9. #1429
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Everest kannab nüüd nime AIDA64. Installi see ja saadki teada mis kõik sul seal arvuti sisemuses pesitseb.

  10. #1430
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    everest ei näidanud ning aida kohta sain kiirelt googeldades mingi aida32 mis samuti ei näidanud. Seda siis tegin eile. Täna siis proovin selle aida 64-ga.

  11. #1431
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nüüd on asi veel huvitavamaks läinud. Kui niisama netis tuuseldan on kõik ok. Kui tahan panna käima programmi Sisandra vms nimega siis viskab insta restarti. Mis edasi? Uus emaplaat vms?

  12. #1432
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul on wifi ja ruuteri probleem. Ytlen kohe et olen selle koha pealt lammas.
    a)ostsin wifi ruuteri
    b)panin nn majast tuleva kaabli ruuterisse
    c)Nyyd pidin avama webilehe ja trykkima sinna aadressi
    d)seal tuli see trendnet ette ja sealt valisin ka mingi passwordi ja salasona


    Mis siis kui sa selle passwordi voi salasona 2ra unustad, kas siis void pm ruuteri 2ra visata?
    Juhtmed on nii koos, sest ei m2leta salasona

  13. #1433

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Mismoodi on mul kõige lihtsam teada saada milline emaplaat mul arvutis on? Vaja on netist driverid tirida, kuid ei tea milliseid täpsemalt ning enne netti järgi ei saa arvutile kui võrgukaardi driver installitud saab. Süsteem XP Home. Olemas on internetiga läpakas ning mälupulk :) Niipalju kui ma mäletan, siis peaks mingi ECS-i oma olema vist.
    Targemad kunagi õpetasid, et Run>dxdiag näitab ka põhiasjad ära. System model´i all peaks emaplaadi ära näitama.

  14. #1434
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust

    Mis siis kui sa selle passwordi voi salasona 2ra unustad, kas siis void pm ruuteri 2ra visata?
    Juhtmed on nii koos, sest ei m2leta salasona
    ruutereid saab "flashida" - sisuliselt taastad tehase seaded. pead oma mudeli kohta googeldama flashimist

  15. #1435
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ok sain teada et restart nupp ja sain nn trendnetti sisse. Aga mida ma sela muutma peaks?
    Wifi alas n2itab et nn nett on olemas.. aga mingit andmeliiklust pole

  16. #1436

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    ok sain teada et restart nupp ja sain nn trendnetti sisse. Aga mida ma sela muutma peaks?
    Wifi alas n2itab et nn nett on olemas.. aga mingit andmeliiklust pole
    Ei saa aru mida sa muuta tahad. Arvatavasti WIFI parooli? Või sa pole veel seda sisse pannud, tavaliselt peaks see olema ruuteri all kuskil kirjas - WEP key vms.

  17. #1437
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma ei tea kuidas nüüd on aga mingi aasta tagasi kui elioni kodulahendus on ja ruuterile teed reseti, siis on kõik seaded nullis ehk elioni confi enam peal pole ja on kõik perses ehk pead uuesti ruuteri confima kui digi tv tahad näha, mis on tükk tööd.

    Vaevalt, et sa ise mingit parooli pannud oled, kui ei oska seal praegugi midagi muuta ja Default paroolide saamiseks lihtsalt googelda, ruuteri marki ja saad kätte.

    Aga sa vist juba said tehtud :)

  18. #1438
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    hmmz paar tundi net ilma paroolita yleval ja juba 2 tundmatut arvutit taga dchp listis

    sain nyyd netti aga kuda passa alla seda panna

  19. #1439
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    hmmz paar tundi net ilma paroolita yleval ja juba 2 tundmatut arvutit taga dchp listis

    sain nyyd netti aga kuda passa alla seda panna
    võtad oma ruuteri lehekülje lahti .
    kirjutad browseri aadressiribale 192.168.1.1

    logid sisse ruuterisse
    ja sealt menüüst valid wieless ja edasi peaks juba olema näha kus mis lisada saab.
    oleneb muidugi ruuterist.

    googelda:"oma ruuteri mark" set wireless password

    leiad õpetusi mis on üsna selgelt lahti seletatud

  20. #1440
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas on olemas mingit liidest Chrome'le, mis logib automaatselt sisse gmail.com mailikontole ja ilmutab kuskil nurgas mingit märki kui kiri peaks saabuma?
    Ma tean, et selliseid on, aga nipp on selles, et ta peaks suutma sees olla korraga kahel kontol. mul on nii isiklik kui ka töö(mingi google apps for company) postkast seal.
    Kas gmail poliitika üldse laseb korraga kahel kontol sees olla. Sest niisama sisse logides vist ei saa.
    Oskab keegi midagi pakkuda?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES