Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 81, kokku 178 EsimeneEsimene ... 3171798081828391131 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 3547
  1. #1601
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    mai oska toitekat vahetada proovisin aga sinna sisse läheb mingi miljon juhet ju ? :D
    no varsti sõber toob teise toiteka
    mul codegen 400W mingisugune, ja vist äkki 3a vana, natuke peale ka mõned kuud.
    Need codegenid on jah sellised millega võib lutsu visata pmst , ei imesta kui hakkab otsi andma .

  2. #1602
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul läks üks toitekas nt. sellepärast läbi, et vooluvõrgus on pidevalt kõikumised. Tuli hankida voolu stabilisaator, et kaitsta arvutit kõikumiste eest.

  3. #1603
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kuidas seda toiteplokki vahetada siis? ei pea ju ometi teda seest lahti võtma ja neid juhtmeid sealt küljest ära võtma ja uue külge ühendama, või ?? ei mõista _D

  4. #1604

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    juhtmed võtd kõigilt asjadelt arvutis tagant ära ja viskad vana toiteka minema. Uue toiteka juhtmed paned samade asjade taha kus enne olid.(emaplaat,cd rom,kõvakettad,videokaart)

  5. #1605

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Ütle mingi hinnapiir ka mida oleksid nõus kulutama , nii vähe lihtsam nõu anda. Mõtled ainult kasti st monitor , hiir , klaviatuur pole vaja ?
    Ainult kast ja see on tõesti ainult tekstitööstlus ja internet ehk täiesti mõttetu on omada nt terast kõvaketast. Mis ma sinna teen? Musttriljon .doc faili vä? :P

    Hind võiks olla max mingi 150 eurtsi a'la http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...miniITX-118489

  6. #1606

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ainult kast ja see on tõesti ainult tekstitööstlus ja internet ehk täiesti mõttetu on omada nt terast kõvaketast. Mis ma sinna teen? Musttriljon .doc faili vä? :P

    Hind võiks olla max mingi 150 eurtsi a'la http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...miniITX-118489

    ma ostsin just selle:
    http://www.digimarket.ee/?p=1&id=6&item=15074
    3kuud garantii ja kõike jooksutab ilusti, müratase ka kõrva ei riiva. müüja ka igati normal tegelane. kaup oli smartpostiga kohal järgmisel lõunal.

    kahetuumaline, rami, videot, ruumi on, puudu midagi ei jää. Minitower ka. Peal puhas win XPpro litsentsiga.


    Jäi nii pos. kogemus, et soovitaks lausa.

  7. #1607
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kõva!! Toiteplokk vahetatud ja ikka lülitas end välja, siiani kül lvaid ühe korra.
    Praegu on arvutis sõbra toiteplokk 460Wne mingi Pcase vist äkki vms?
    mis värk on, ei saa aru, mis viga on ja nii ei saa ju pokkerit mä'ngida kui arvuti shut downib ennast lampi tühja koha pealt ette hoiatamata.
    paras vittt rsk pole juba 4 päeva grindida saand ja oiii kuidas oleks vaja grindida praegu. FMLFMLFML
    Viimati muudetud totaldonk poolt : 25.10.11 at 15:45

  8. #1608
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    Kõva!! Toiteplokk vahetatud ja ikka lülitas end välja, siiani kül lvaid ühe korra.
    Praegu on arvutis sõbra toiteplokk 460Wne mingi Pcase vist äkki vms?
    mis värk on, ei saa aru, mis viga on ja nii ei saa ju pokkerit mä'ngida kui arvuti shut downib ennast lampi tühja koha pealt ette hoiatamata.
    paras vittt rsk pole juba 4 päeva grindida saand ja oiii kuidas oleks vaja grindida praegu. FMLFMLFML
    Mul teeb läpakas sama asja. Arvasin ka et mingi temperatuurijama peab olema, kruvisin kõik juppideks, tolmust kõik puhtaks, vahetasin termopasta prosel ja videokaardil, ja pärast seda on paar korda ikka lampi shutdowninud. Suht kindel ka, et videokaardi temperatuur läheb liiga kõrgeks, kuna aeg-ajalt jääb videoka vent täiesti seisma (muidu on kergelt kuulda ikka), samal ajal kui on tunda et videokaardi temp täiega kõrge ja jahutust vaja. Kui siis restart teha, hakkab vent täiega undama windowsi käivitades ja jahutab videokaardi maha. Ei oska ka miskit enam välja mõelda, äkki keegi oskab soovitada midagi.

  9. #1609
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.osta.ee/22138326

    Selliseid on kümneid erinevaid pakkuda seal. Ise kasutanud pole, aga ühel tuttaval, kellel arvuti läks räme kuumaks ja hakkas freezima aitas.

  10. #1610
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    http://www.osta.ee/22138326

    Selliseid on kümneid erinevaid pakkuda seal. Ise kasutanud pole, aga ühel tuttaval, kellel arvuti läks räme kuumaks ja hakkas freezima aitas.
    Mul olemas juba siuke, ja täitsa pädev on. Aga kui videokaardi enda jahutus täielikult peatub, ei jahuta see alus ka ära. Radeon HD 4870 kaart ja 17" ekraan+27" monitor ka taga.

  11. #1611
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Võib vabalt emaplaadil mõni kondekas läbi olla, vaata ehk näed silmaga mõnda punnitavat elukat. Ühe tuttava arvutil oli just sarnane asi.

  12. #1612
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    26

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul on probleem.

    kasutan elioni digi tv ja internetti... veel tartus elades sain lihtsalt kõikidele saitidele ligi. nüüd kolisin linna tagasi ja panin samad seadmed siin üles - kõik nagu toimiks - google dns'iga saan peaaegu igale poole ligi - välja arvatud 888 saidile ja 888 softi - ka ei viida mind emta lehele. kartes igast jamasid, kandsin sealt raha välja, plaaniga edasi uurida milles probleem on aga ega mingit kasulikku infot leidnud pole. 888 support andis mulle mingi spets lingi, kust tõmmata full setup.exe, sest probleem on kindlasti minu vanas versioonis, mis muidugi ei aidanud. elioni "nuti kodust" saan avada pordid, mida ka tegin, ja see ei aidanud.

    888 OLI mu main sait ja igatahes olukord on väga nõme. uues kohas pandi ühenduse minuni toomiseks vahele üks lisa terminal, millest võib probleem tulla (nt overridib google dns'i vms (väga kahtlane, kuna mujale non legit saitidele saan ligi)), aga fakt on see, et minu hammas sinna enam ei hakka.

    PS. tuletan meelde, et samad seadmed ja sama ühendus teises kohas toimis

    ei tea kelle poole pöörduda kellelt küsida

  13. #1613

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    mäletan valesti või oli eile veel 99 eurtsi?

  14. #1614
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    mäletan valesti või oli eile veel 99 eurtsi?
    Oli 99€

  15. #1615

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    99 jep. alles oli 40tk laos. Kuum kaup vist.

  16. #1616
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvuti crashib (teeb restarti) ca pooled korrad kui PTR lehel kedagi otsima hakkan. Wtf toimub? Keegi teab?

  17. #1617
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nooo pmst GPU temp oli mul siuke 59-60 ja 61 ja 62 (suuremat ei näinud, sest selleks ajaks arvuti tavaliselt viskas pildi kotti). Teised temperatuurid on kõik ok, peale AUX mis on 48 49 50 ja SpeedFan näitab, et see on ohtlik vms. Mis asi see on üldse?
    Väga haige, et arvuti end shut downib koguaeg, vahepeal lihtsalt viskab pildi eest ära aga arvuti ise töötab edasi. Päris palju ta lülitab ennast kohe siis välja kui olen ta alles käivitanud, et ei jõua veel windowsissegi logida.
    Väga haige, ei oska miskit peale ka hakata, praegu puhub suur ventikas, mida kasutatakse salongides ruumide jahutamiseks ja no hmm, jahutab GPU maha küll miski 53 54 peale aga AUX mitte. AUX on ikka 48 49 50. Kindel, et asi on ülekuumenemises? Ja missugused need kondekad on, missugused on paisunud ja missugused on tavalised :D

  18. #1618
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    No kui kondekates viga pole ja voolud ei kõigu- kindlasti kontrolli, et voolud on stabiilsed, sest kui voolukõikumised on, siis on täpselt samamoodi- täiesti randomilt teeb restarte ja shutdowne jms, sest kõikumised ongi enamasti üsna juhuslikud.
    Sellele AUX-le ma tähelepanu ei pööraks selle info põhjal: http://www.tomshardware.co.uk/forum/...at-temperature

  19. #1619
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    jh olen ise ka googeldanud seda ja ei oska midagi arvata.
    millised need kondekad on, need krdi junnid seal emaplaadi peal v? krdi silindri kujulised vms, kui on siis imo need küll silmnähtavalt paisunud pole.
    restarte ei tee mu arvuti, ta lihtsalt lülitab välja/kaob pilt monitoridelt. ei usu, et vool kõigub, kõrval telekas mängib ilma probleemideta ja see probleem algas alles nädal tagasi umbes. Varem oli probleem, et explorer.exe jooksis kokku aga siis oli mul XP ja see oli seal aastaid ilma formatita, aga nüüd kettal format tehtud ja uus win7 peal. nii et ei tea, mis viga on. ajuvaba joptvõimatt

  20. #1620
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Raua ükshaaval vahetamine on kõige mõistlikum tegevus, kui just juppe kõrvalt testimiseks võtta on.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES