Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 83, kokku 178 EsimeneEsimene ... 3373818283848593133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 641 kuni 1 660, kokku 3547
  1. #1641

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Vana telekas on SCART´iga. Muidu peaks mingid üleminekud ka olemas olema ? Üritasin netist otsida aga ei leidnud.

  2. #1642
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    Tahaks telekas filme vaadata aga ei tea kas see on võimalik ? Kasutuses hetkel see keskmine, parempoolne peaks vist olema uuema malli monitoride oma ja vasakpoolne vist HDMI vms. ?


    Vanematel kaartidel sai nende juhtmetega, aga sul on selle jaoks videokaardilt video out auk puudu.

  3. #1643

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Vana telekas on SCART´iga. Muidu peaks mingid üleminekud ka olemas olema ? Üritasin netist otsida aga ei leidnud.
    Scartiga poel sul midagi teha.

  4. #1644

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Scartiga poel sul midagi teha.
    Aga selle jubina abil ? http://www.itshop.ee/index.php?page=...emart&Itemid=1

    Muidu seal, kus kõlarid käivad on kokku 6 RCA (?) ühendust aga värvid ei klapi.

  5. #1645
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Pole otseselt arvutimure, aga pigem veebimure.
    Nimelt kui ma Facebookis mõne pildi või asja oma seinale postitan, näitab privaatsussättete all, et see on vaid minule nähtav. Iga asja puhul seda käsitsi ümber muuta on suhteliselt tüütu.
    Ma ei tea..ma ei mäleta küll, et ma kusagilt sättetest selle nii pannud oleksin.

  6. #1646

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Aga selle jubina abil ? http://www.itshop.ee/index.php?page=...emart&Itemid=1

    Muidu seal, kus kõlarid käivad on kokku 6 RCA (?) ühendust aga värvid ei klapi.
    sul peab videokaardil video out ots olema, sealt saad scardile signaali. Ei usu, et mingi tavaline juhe ümber muudab signaali, et saaks pildipealolevast videokaardist võtta. Heli tuleks seljuhul veel helikaardi kaudu scarti vedada.
    Viimati muudetud alaska poolt : 11.11.11 at 04:18 Põhjus: ups, mida Spewmonkey ütles

  7. #1647
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Keegi ühe scripti viitsiks teha? Vaja oleks gui-d kolme väljaga kuhu sisestatakse kolm muutujat. Kui nupule vajutada, siis need kolm muutujat arvutatakse kokku var1*var2*(var3 +1) ja vastus antakse kuskile neljandale väljale.

  8. #1648
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kuidas pääseda blue screen of deathist eesti oludes (MINT netipulk), kui süüdi on ewusbnet.sys.
    vaatan mis support ka räägib, aga ehk foorumis suuremad spetsid.

    mitu x päevas jooksutab kinni rsk

  9. #1649
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul ka järgmine mure: kui jooksutan BCP ( Black Chip Poker, Merge võrk) softi, siis multitabledes jookseb soft random aegadel kinni ( stops respnding), vahest peale 300 kätt, vahest peale 1k jne. pean siis task managerist sulgema ja uuesti kliendi avama. Masinaks on 2.13 GHz 4 GB Ramiga Ordi, win 7 süsteemiks. Ei usu et asi jääks jõudluse taha. Olen ka Kasperskyga arvuti läbi lasknud ja mingeid viiruseid ei leidnud. Äkki keegi oskab mingit hüva nõu anda v jagada kogemust.

    Tänud ette!

  10. #1650

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma pole ammu läpakaid ega nende sisu uurinud.
    Aja möödudes lähevad teadmised rooste.

    Soovitage häid õhukesi ja kergeid läpakaid, mille hind võiks jääda 300-700€.
    - Kuni 15'' ekraan
    - Dell, Lenovo või Asus
    - Aku võiks super olla !!!!!!!!!!
    - Kaal võiks olla max 2,5kg kandis

    Kui keegi oskab pakkuda mõne teise firma toodangut, mis on kuni 15'' ekraaniga ja mis kaalub väga vähe ning mille hind on 1000€, siis andke kindlasti teada.

    Praegune töö -ja komandeeringu arvuti on mul 9''ne Lenovo S10e. See on teeninud mind juba 3a, kuid tahaks grammike suuremat ekraani ja paremat sisu (kiirust ja rammu). Kuid mulle meeldib Praegune aku ja läpaka kaal (3,5h ja 1kg).

    Läpakat kasutaksin vaid online pokkeri ja netis surfamise jaoks, vahepeal vb mõned videod/muusika. Tänapäeva arvutimänge ei plaani mängida.
    NB! HEMi ei kasutaks!

    ty



    edit: mis te sellest arvate? http://www.sale24.ee/sulearvuti-asus...-p-236849.html
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.11.11 at 05:45

  11. #1651
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Võta midagi normaalse resolutsioonigagi.

  12. #1652
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Asus küll Delli ja Lenovoga ühte lausesse ei käi, eriti sellises hinnaklassis.

  13. #1653

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tegelt need natuke suuremad netbookid on aceri ja asuse omad päris head, hinna ja kvaliteedi suhe on suht paigas+ akukestvus 8h+ on ka juba eraldi saavutus..

    http://flex.ee/3889-Acer-Aspire-Timeline-3830T-Sinine- näiteks see.. mul on üks timeline 13,3" juba 1,5a olnud ja mega rahul sellega, hinna ja kvaliteedi suhe on väga paigas või http://flex.ee/3755-Dell-Vostro-V131-Hbedane-7HP see V131 seeria mis iganes konfiga siis peaks ka üsna hea olema...

    See sinu pandud asus on 15" kohta tõesti väga kehva resoga... aga kergematel 15" ongi kõigil vist nii kehva resoga ekraanid, ma paari minutiga vähemalt küll ei leidnud ühtegi parema resoga..
    Viimati muudetud raidov poolt : 15.11.11 at 18:26

  14. #1654
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mainstream kasutajatele mõeldud laptopid on nii sarnased et tegelt ostes pole võimalik mööda panna, hinna - kvaliteedi suhe on PC´d ostes päris hästi paigas. Üldine kvaliteet on netbookidel vast asusel kõige parem, aga 15" enam päris netbook ei ole.
    Ainuke soovitus on, et võta lapakas välimuse järgi ja vaata korra statsid üle (ei tohiks IT eriala lõpetanul ülejõu käia).

  15. #1655

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma ei tea, kui Asus praegu on, aga paar aastat tagasi liigitati asus dellide ja lenovotega parimate hulka. Asus on lihtsalt nats ilusama välimusega

  16. #1656

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kas üldse mõni 13-15''ne läpakas omab head reso? Enamus 1366x768.
    Üle 15 tollist ma ei kavatse osta. Tahan väikest, õhukest ja kerget, koos OK sisuga.

  17. #1657

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mu 5 aastat vanal dellil on ka 14 tolli peal 1440x900 reso. Vaevalt et nüüd kehvemadi pakutakse.

  18. #1658

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    soovitaks sony vaio z - 13" ekraan 1920x1080 ja kaalub ainult 1.3 kilo

  19. #1659

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Vaio Z seeria ei lähe vist hinna klassi kuidagi ainult :D

    http://www.computech.ee/dell-xps-15z-i5.html peaks olema suht kõik mida soovid, suuruse kohta kerge ja aku 8h full hd reso ka veel boonuseks

  20. #1660
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ma ei tea, kui Asus praegu on, aga paar aastat tagasi liigitati asus dellide ja lenovotega parimate hulka. Asus on lihtsalt nats ilusama välimusega
    MacBook Air? [digi] kiidab kõvasti, et selle hinna eest Apple kohta uskumatult odav ja üldse nuts arvuti. Bootcampiga Windows 7-t jooksutada ka no problem.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES