Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 91, kokku 176 EsimeneEsimene ... 41818990919293101141 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 801 kuni 1 820, kokku 3547

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Uue arvutiga probleem, et hakkab hanguma kui võtan ette üle 20 laua koos hudiga. Ilma hudita enam vähem. Ja kui mingi pikem sess 3-4h kogu aeg 20 lauda ees, on täiesti koomas asi. Lihtsalt peab arvuti prügimäele kandma ja uude investeerima ?

    E: nvm... lasen raisal paar asja ära vahetada
    Viimati muudetud wanapagan poolt : 25.12.11 at 21:51

  2. #2
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Niih. Mul ikka see hangumise teema ja overall arvuti tundub uimane. 5-6 lauda+hem+skype ja kui 4-5h sees olnud siis nõkkab nii mis kole. Tõmbasin viirusetõrje ja skännisin ära, midagi ei leidnud. Vahepeal kasutasin ka win basic vms theme, mis lihtne aga see ei parandanud asja.

    ma ei jaga üldse midagi, seega otsin abi.

    task manager näitab
    processes 83
    CPU usage kõigub atm 7-50 vahel / hemi ega clienti lahti pole.
    physical memory: 51%

    arvutiks dell inspiron pool üle poole aasta vana.
    RAM: 3GB, 64bit
    C: 156GB free of 300

    Ma ei tea kas need ütlevad midagi, aga tahaks kuidagi eemaldada selle uimasuse.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    puhasta ventikas ära, äkki aitab.

  4. #4
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    meh. kuidas ma seda teen läpakal? Kuumaks muidu ei lähe, isegi kui töötab 12+h

    Ja taskmanager mis näitab neid processes, et 80 on active, kas seda liiga palju pole?
    Kuidas saan teha nii, et arvuti käivitumisel läheksid tööle ainult need programmid mis on vajalikud win runnimiseks.
    Viimati muudetud numnuts poolt : 26.12.11 at 22:30

  5. #5

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    meh. kuidas ma seda teen läpakal? Kuumaks muidu ei lähe, isegi kui töötab 12+h

    Ja taskmanager mis näitab neid processes, et 80 on active, kas seda liiga palju pole?
    Kuidas saan teha nii, et arvuti käivitumisel läheksid tööle ainult need programmid mis on vajalikud win runnimiseks.
    run -> msconfig -> startup alt võtad linnukese ära igasugu pasa eest, mida vaja pole

    // Selle CCleaneriga saab samamoodi startup programme valida
    Viimati muudetud V4LDO poolt : 27.12.11 at 10:18

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui kuumaks ei lähe, pole selles arvatavasti probleem jap. Mul endal läks kuumaks ja hakkas samamoodi hanguma, võtsin tagant ühe paneeli lahti ja see oli tolmurulle täis. Pärast puhastamist on kõik ok.

    Mis op süsteem sul on?

  7. #7
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ee. win7. see on op süsteem? :D

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Lol jep. :P

  9. #9
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Rahvas ostke endale SSD for god sake . Vahe on nagu öö ja päev võrreldes tavalise HDD ga . Mis see ~100€ siis pokerprode grinderite jaoks on ? :D .

  10. #10
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Esimest korda kuulen sellist asja.
    Tundub huvitav. A kas ise saab hakkama läpakale peale panemisele?

  11. #11
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Libistad vana HDD välja , libistad uue SSD sisse - installid windowsi ja olemas. Muidugi selle 100€ eest saab 64gb SSD , kõlbab rohkem suurde arvuti süsteemi kettaks , kuna suurde arvuti on lihtne mitu kõvaketast panna . Läptopile jääb see 64gb üksik ketas väikseks arvatavasti ja peaks vaatama millegi mahu poolt suurema poole ala 128 , 256gb . Muidugi hind läheb ka kallimaks.

    EDIT: HEM i kasutajad peaksid disablema track live hands ja pre-fetch one hand Site optioni alt ja lükkama HUDI
    opacity põhja.

    EDIT2: Kasutage vähemalt kord nädalas (soovitatavalt rohkem ) CCleanerit . Laske tal puhastada igast sodi mis koguneb veebilehtesi külastades ja hoidke oma register korras. Tegu on vabavaraga ja saate selle tõmmata siit
    CCleaner
    Viimati muudetud Mrt1989 poolt : 27.12.11 at 09:53

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ei mäleta kas olen seda juba küsinud, kuid tahaks teada mida ma pean seadistama, et saada wifi kaudu sama netikiirus kätte mis juhtmega on. Hetkel juhtmega tuleb kraami maxiga ehk 9-10MB/S, kuid wifiga jääb kiirus 1-1,5 MB/s vahele. Elioni ühendus kui see midagi mõjutab.

  13. #13

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    ei mäleta kas olen seda juba küsinud, kuid tahaks teada mida ma pean seadistama, et saada wifi kaudu sama netikiirus kätte mis juhtmega on. Hetkel juhtmega tuleb kraami maxiga ehk 9-10MB/S, kuid wifiga jääb kiirus 1-1,5 MB/s vahele. Elioni ühendus kui see midagi mõjutab.
    Füüsiliselt võimatu. n klassi ruuteriga max 50 MBit saad kätte heal juhul.
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 27.12.11 at 10:20

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Füüsiliselt võimatu. n klassi ruuteriga max 50 MBit saad kätte heal juhul.
    No ma ei tea nendest klassidest miskit, kuid tundub, et üle wifi jääb kiirus 20mb/s juurde.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul nt. tavaline hdd aga olen selle jaganud 6-ks partitsiooniks, et ühe peal on OS, teise peal programmid, kolmanda peal ainult handhistory failid, neljanda peal nt ainult pokkeriprogrammid jne. Peaks üsna suure vahe sisse tegema kui kõik on ühe süsteemi partitsiooni peal, siis läheb tõesti raskeks tavalise hdd puhul. SSD muidugi teeb veel kiiremaks ja sujuvamaks.

  16. #16
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    õu it-kutid, vajan abi. mul 3,5 aastat vana läpakas, mis andis kevadel otsad. ordi enduro 8196b (http://www.ox.ee/est/product/131173). pakutakse, et emaplaat on nässus ja parandamine läheb maksma 145€ (parandus ja mingi värk, et enam ei juhtuks). kas on +ev? et ala hiljem maha müüa (juppideks või niisama) või ei ole mõtet raha raisata? tyty

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    õu it-kutid, vajan abi. mul 3,5 aastat vana läpakas, mis andis kevadel otsad. ordi enduro 8196b (http://www.ox.ee/est/product/131173). pakutakse, et emaplaat on nässus ja parandamine läheb maksma 145€ (parandus ja mingi värk, et enam ei juhtuks). kas on +ev? et ala hiljem maha müüa (juppideks või niisama) või ei ole mõtet raha raisata? tyty
    Sounds bullshit :D
    Kui lapaka emaplaat läbi ja ise ei tihka/oska osta/paigaldada siis on kõige mõistlikum hv´s müüki panna, seal seffid ostavad ära selle lappari, lasevad ahjust läbi ning müüvad mõnele korraliku pähe maha.
    Üldiselt emaplaadi hind on suur osa lapaka hinnast, aga räägi parem mis emaplaadil viga on, võib-olla ei ole uut plaati vajagi

  18. #18
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    õu it-kutid, vajan abi. mul 3,5 aastat vana läpakas, mis andis kevadel otsad. ordi enduro 8196b (http://www.ox.ee/est/product/131173). pakutakse, et emaplaat on nässus ja parandamine läheb maksma 145€ (parandus ja mingi värk, et enam ei juhtuks). kas on +ev? et ala hiljem maha müüa (juppideks või niisama) või ei ole mõtet raha raisata? tyty
    Nende hinnad kahjuks umbes poole väiksemad su paranduse hinnast. Sa tark poiss, kalkuleeri ise:D

  19. #19
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    võimalik, et on bullshit. vend viis parandusse ja tagasi (raalimeistrid vms) ja midagi taolist nad ütsid.
    emaplaadil täpset viga ei tea, üks päev lihtsalt läpakas ei käivitunud ja asi laks. kuna oli tööarvuti, ostisn sama päev uue arvuti ja lasin andmed üle kanda

  20. #20
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    sorri, ei saanud aru kelle hinnad?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES