Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 93, kokku 178 EsimeneEsimene ... 43839192939495103143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 841 kuni 1 860, kokku 3547
  1. #1841
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    aa ok ty. niiet kõige mõistlikum on lihtsalt panna ta katkisena hv müüki?
    Jah, nii ta on .

  2. #1842
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tyty

  3. #1843
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mida saab reaalselt teha 250mb andmemahuga nutipaketiga?
    Telefonis siis. Kas sellist paketti on üldse mõtet omada või ei piisa sellest isegi e-mailide lugemiseks?

    Lisaks. Kui reaalne on kasutada m-interneti telefonis ka arvutiga netis surfamiseks. Kas siis luues telefoniga wifi või ühendades kaabliga. No ma saan aru, et oluliselt ebamugavam kui netipulk sisse pista, aga kas see on reaalseslt üldse igapäevaselt kasutatav? Ok aku sureb sekundiga, seda kindlasti, aga kui see ei oleks probleem?
    Viimati muudetud Tarmonator poolt : 04.01.12 at 17:31

  4. #1844
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Mida saab reaalselt teha 250mb andmemahuga nutipaketiga?
    Telefonis siis. Kas sellist paketti on üldse mõtet omada või ei piisa sellest isegi e-mailide lugemiseks?

    Lisaks. Kui reaalne on kasutada m-interneti telefonis ka arvutiga netis surfamiseks. Kas siis luues telefoniga wifi või ühendades kaabliga. No ma saan aru, et oluliselt ebamugavam kui netipulk sisse pista, aga kas see on reaalseslt üldse igapäevaselt kasutatav? Ok aku sureb sekundiga, seda kindlasti, aga kui see ei oleks probleem?
    Mul on lifetime Cellular Network Data Sent 27MB, Received 264MB, telefoni ostsin see kevad. Igapäevane 3G kasutaja just ei ole, aga aeg-ajalt ikka kasutan, olen mõndasid asju AppStorest alla tõmmanud, vahest Google Mapsiga kuskile vaja seigelda jne. Kui need numbrid õiged on siis ma ei kujuta ette mis inimene see peab olema kellel kuuga 250MB 'st väheks jääb.

  5. #1845
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Mida saab reaalselt teha 250mb andmemahuga nutipaketiga?
    Telefonis siis. Kas sellist paketti on üldse mõtet omada või ei piisa sellest isegi e-mailide lugemiseks?

    Lisaks. Kui reaalne on kasutada m-interneti telefonis ka arvutiga netis surfamiseks. Kas siis luues telefoniga wifi või ühendades kaabliga. No ma saan aru, et oluliselt ebamugavam kui netipulk sisse pista, aga kas see on reaalseslt üldse igapäevaselt kasutatav? Ok aku sureb sekundiga, seda kindlasti, aga kui see ei oleks probleem?
    1. maili lugemiseks ok. muidu mõttetu. kui kavatsed ka muidu selle kaudu neti minna arvutiga, siis võid ära unustada

    2. m-interneti on igati mugav kasutada arvutis. saad paari klickiga wifi hotspotiks teha telefoni. miinuseks see, et oled sõltuv levist (kas 3G torn lähedal jne) ja kõne ajal net katkeb.

  6. #1846
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui need numbrid õiged on siis ma ei kujuta ette mis inimene see peab olema kellel kuuga 250MB 'st väheks jääb.
    Mul oli eelmise kuu netipulga maht 3,5gb :D
    Endale on mul sellest obv vähe, kallile naisukesele mõtlen. Ta sellega ilmselt muud ei teeks kui mailid ja FB jne. Ilmselt võtab alguseks selle, suurema peale üleminek on tasuta.

    Pastilaa, umbes midagi sellist arvasin ise ka. Kahju muidugi, et kõne ajal net katkeb ja sammuti on 3g leviala jube akuröövel. Mul on see alati välja lülitatud.

  7. #1847

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvuti vahel läheb tööle ja vahel ei lähe. Õigemini tavapärases asukohas ei lähe aga kui panna põrandale, siis reeglina läheb ? Käima nagu tõmbab ja klaviatuuri tuled vilguvad aga pilti ette ei võtta. Mis võib seda probleemi põhjustada ?

  8. #1848
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Mul oli eelmise kuu netipulga maht 3,5gb :D
    Endale on mul sellest obv vähe, kallile naisukesele mõtlen. Ta sellega ilmselt muud ei teeks kui mailid ja FB jne. Ilmselt võtab alguseks selle, suurema peale üleminek on tasuta.

    Pastilaa, umbes midagi sellist arvasin ise ka. Kahju muidugi, et kõne ajal net katkeb ja sammuti on 3g leviala jube akuröövel. Mul on see alati välja lülitatud.
    Minul kui on dual mode pandud network modest siis küll ei katke internet helistamise puhul

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Arvuti vahel läheb tööle ja vahel ei lähe. Õigemini tavapärases asukohas ei lähe aga kui panna põrandale, siis reeglina läheb ? Käima nagu tõmbab ja klaviatuuri tuled vilguvad aga pilti ette ei võtta. Mis võib seda probleemi põhjustada ?
    Toiteplokk; Emaplaat; prose jahutus on lahti; graafikakaart on pesast väljas;graafikaaart katki; mälud; ja see loetelu läheb edasi. Umbes sama kui auto teenindusse minna ja küsida: Auto ei lähe käima, korraks nagu lubab ja kõik :)
    Viimati muudetud Maxi poolt : 09.01.12 at 09:41

  9. #1849
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Minul kui on dual mode pandud network modest siis küll ei katke internet helistamise puhul
    kuidas see toimib sul? kui nii, siis oleks üks suurem miinus kohe vähem.

  10. #1850
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ( Click to show/hide )


    Ma saan valida 3 networki valiku vahel: Duali puhul tulevad kõned üle GSM võrgu ja internet läbi 3G. GSM puhul on nii internet kui telefon üle sama ühenduse ja vahepeal internetti kasutades annab kinnist kõne, aga enamus ajast lihtsalt nett katkeb kõne ajaks. 3G valik on mõtetu, vahepeal kui TELE2 jamas siis panin manuaalselt 3G kuna ühendus kippus GSM ja 3G vahel pendeldama.

  11. #1851

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    See, et ta asukoha muutmise tagajärjel läheb lõpuks käima välistab ühegi komponendi täiesti katki oleku. Ise olen mõelnud graafikakaardi ja kõvaketta peale. Just majandasin temaga ei tahtnud ka põrandal käima minna, sees nagu kõik töötab aga pilti ette ei võta. Võtsin kõik juhtmed tagant ära ja käisin ka sees juhtmed üle ning uuesti ühendamisel läks tööle. Nüüd kui ta aga kinni panna, siis tuleb jälle põrandale tõsta jne.

  12. #1852
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kui HDD oleks siis BIOS boot screen tuleks ikka ette. Võta kõik asjad tagant ära ja jäta minimaalne seadistus: emaplaat, prose, graafika, 1 mälu ja toide. Kui tööle läheb saab vaikselt muud nänni juurde lisama hakata

    E: väike mõte veel, ega keegi BIOS´is pole käinud. Sul lapsed ka ja äkki koolis keegi "targem" õpetas koolis kuidas arvutit kiiremaks klokkida annab
    Viimati muudetud Maxi poolt : 09.01.12 at 10:13

  13. #1853

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ulme ongi see, et ta asukoha muutuse järel tööle läheb reeglina. Kõvaketta peale mõtlesin sellepärast, et kui see jama oli mõnda aega kestnud, siis viskas windowsi käivitamisel ette veateate failisüsteemi kahjustusest. Installisin op süsteemi uuesti, kõik toimis mõnda aega, kuid siis hakkas sama jama korduma.

  14. #1854
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    Ma saan valida 3 networki valiku vahel: Duali puhul tulevad kõned üle GSM võrgu ja internet läbi 3G. GSM puhul on nii internet kui telefon üle sama ühenduse ja vahepeal internetti kasutades annab kinnist kõne, aga enamus ajast lihtsalt nett katkeb kõne ajaks. 3G valik on mõtetu, vahepeal kui TELE2 jamas siis panin manuaalselt 3G kuna ühendus kippus GSM ja 3G vahel pendeldama.
    wow, cool! ty! asun uurima enda telefonis - kahjuks väga pädev pole selles vallas. kui keegi teab, kuidas see htc sensation xl-is käib, siis andku teada.

  15. #1855
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Potsataja, äkki sul monitori kaabel kahtlaselt ühendatud lihtsalt?

    Kui kõik käima läheb ja pilti ette ei tule, siis järgmisena tõenäoline on, et emaplaadi ja videokaardi vahel on mingi konflikt ja kui power tagant ära võtta, siis kuskil midagi resetitakse ja jälle süsteem toimib (tehniliselt ma ei oska seda probleemi põhjendada, kuid mul oli näiteks juhus, kus power nupp enam ei töödanud ja sarnane lahendus aitas, ehk imelik probleem oli emaplaadi ja toiteka vahel[nupust tulev signaal ei jõudndu toiteplokki, sama loogika võib vabalt üle kanda mujale tänu mõnele tehnilisele anomaaliale]).
    Viimati muudetud Kloonike poolt : 09.01.12 at 12:53

  16. #1856
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    kui HDD oleks siis BIOS boot screen tuleks ikka ette. Võta kõik asjad tagant ära ja jäta minimaalne seadistus: emaplaat, prose, graafika, 1 mälu ja toide. Kui tööle läheb saab vaikselt muud nänni juurde lisama hakata

    E: väike mõte veel, ega keegi BIOS´is pole käinud. Sul lapsed ka ja äkki koolis keegi "targem" õpetas koolis kuidas arvutit kiiremaks klokkida annab
    Kusjuures mul üks HDD mis oli 5a vana andis otsad ja ei tulnud mingit boot screeni isegi ette. Arvuti läks käima , pilti ees ei olnud mõtlesin ,et ok video läbi ,aga vaat mis hoopis HDD jamas. Vahetasin sata pesasi ja sai korraks ette pildi , nüüd paistab lõplikult dead olevat .

  17. #1857
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Probleemist, ruuteri võrgus on läppar ja lauaarvuti. Läppariga lauarvuti public files-dele ligi pääsen, aga vastupidi mitte ? Milles põhjus võib olla, st milliseid läppari seadeid ma muutma peaks ?
    ( Click to show/hide )
    PUMP. Tõesti pole kellegil ette tulnud sarnast probleemi ?

  18. #1858
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    PUMP. Tõesti pole kellegil ette tulnud sarnast probleemi ?
    Kas läpparil on 'Network discovery and file sharing' turned on? Kuskil Network and sharing centeris vist oli. Kui see on sees, ei oska nagu midagi välja mõelda:S

  19. #1859
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    On küll jah.

  20. #1860
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Inward, võta see public folder (või tee uus folder, mida sharema hakkad) -> parem klõps -> properties -> sharing ja seal tegele Network File and Folder Sharingu all. Kui tööle ei saa, siis võta Advanced Sharing ja permissionite alt lisa uus "kasutaja" (sinu lauaarvuti + vajalikud õigused)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES