Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 94, kokku 178 EsimeneEsimene ... 44849293949596104144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 861 kuni 1 880, kokku 3547
  1. #1861
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ostin uued kõrvaklapid aga nende juhtme ots töötab läpakas ainult teatud nurga all ja k(ui veits juhet liigutada, siis kaob heli ära ühest klapist või üldse. Kas on võimalik seda probleemi kuidagi lihtsalt lahendada? (nt fooliumi panna ümber otsiku, töötaks see üldse ? :D)

  2. #1862

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvuti on hakanud imelikku heli tegema, nagu piiksuvat häält. Juhtub tavaliselt siis, kui streamin midagi. Kusjuures stream muutub järjest aeglasemaks ja lõpuks ainult liigubki pilt pidi haaval poolesekundiliste vahedega.
    Ventikad ei ole süüdi, need olen manuaalselt peatanud ja midagi ei muutu. Heli kaob hetkeks ära siis, kui kõvaketas kõvema häälega midagi kirjutab/loeb.
    Netist leidsin midagi, et kondeka hääl, on kellelgi kogemusi ja mida peale hakata? Kõrva järgi tuleb kusagilt emaplaadilt, ei tundu, et tuleks videokaardi juurest.

    Panin ka helist väikese näite:

    http://www.upload.ee/files/1976344/kiun.wav.html
    Lindistamise ajaks panin spyboti otsima, siis hakkas tegema häält.

  3. #1863
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    Ostin uued kõrvaklapid aga nende juhtme ots töötab läpakas ainult teatud nurga all ja k(ui veits juhet liigutada, siis kaob heli ära ühest klapist või üldse. Kas on võimalik seda probleemi kuidagi lihtsalt lahendada? (nt fooliumi panna ümber otsiku, töötaks see üldse ? :D)
    Proovi fooliumi USB auku panna. Vaata, mis juhtub.

    Kui uued klapid, siis miks ringi ei vaheta?

  4. #1864
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on ühel HDD´l kuullaagrid läbi ja ka vigiseb kui sinna midagi kirjutada/lugeda

  5. #1865
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Proovi fooliumi USB auku panna. Vaata, mis juhtub.

    Kui uued klapid, siis miks ringi ei vaheta?
    Ei taha pimesi midagi kuhugi toppida, pärast ei tööta üldse. (kätte ka ei saa äkki pärast) Ja miks usb auku?

    Ja tundub, et viga on arvuti audio jack'is, teised juhtmed on sama jama tegema hakanud.

  6. #1866
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Siis on emaplaadil pordid lahti ja tuleks üle joota või uus emaplaat osta, normaalsetel helikaartidel annab muidugi pordid remappida aga see on ainult ajutine lahendus probleemile.
    Ära topi fooliumi USB´sse jah, pärast ma usun on väga nüri seda välja urgitseda

  7. #1867
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Obv see ei olnud tõsiselt mõeldud (arvuti teeb restarti, kui kedagi huvitab).

  8. #1868

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mis systemiga see telefonist neti saamine arvutisse käib kui mul nett peaks katkema? Mul Samsung galaxy sII ja diil see internet 6 euri kuu vms kus kuni 500mb kuus on piiramatu kiirusega ja siis hakkavad piirama vist ..

    Mis telefonist valida tuleb? tahaks läpakaga proovida

  9. #1869
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  10. #1870

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Marketis mingi Hotspot widget, see hea, ühe nupuga nett olemas, kui katkema peaks

  11. #1871

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas midgai sellist on võimalik: Mul on lõputööga seoses katse. Andurid on ühendatud vanema arvuti külge kus jookseb windows xp. Kodus on mul windows 7. Windows xp'ga masinal on ka nett olemas. Kas midagi sellist on võimalik, et ma saan logida enda windows 7 (kodu maisnast) sinna katse masinasse (win xp). Mul oleks vaja näha live andmeid, mida andurid mõõdavad ning et ma kodust seda ka siis näeks

    Lugesin midagi remote desktopi kohta, et selle abil on võimalik? Aga win 7 on vist mngi uuem remote desktop kui win xp's? Kui keerukas selline lahendus on? Või on midagi lihtsannat üldse. A'la panna teamviewr jooksma seal (kuna see xp masin töötab naguii 24/7) ja siis saan ka vaadata oma kodu arvutist live datat?

  12. #1872
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Nii võib ju ka teha, et saadad hostis oleva data kuskile weebi ja siis saad seda mitte ainult kodus, vaid ükskõik kust vaadata, siis saame me ka siin vaadata mis salainfot sa mined koolis.

  13. #1873
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    jou,

    Lappasin umbes 1/3 postitustest läbi, aga sarnast probleemi ei leidnud ja tõesti... ei jõua kõike läbi vaadata.
    Aga probleem siis selles, et läpakas teeb shut downi asemel restardi... ja ei sulge.

    Kas emaplaat tuksis?, mingid settingud paigast ära (kuigi kontrollisin neid ka)? Scannisin arvuti avastiga läbi, viiruseid ka ei leidnud. Või äkki mingi programm shut downil jääb töötama ja ei lase seetõttu arvutil sulguda?. ei saa aru, mis anomaalia see on.

    WIN7 mul

    oskab keegi midagi arvata/nõu anda ?

  14. #1874
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas rainer Vaata postitust
    jou,

    Lappasin umbes 1/3 postitustest läbi, aga sarnast probleemi ei leidnud ja tõesti... ei jõua kõike läbi vaadata.
    Aga probleem siis selles, et läpakas teeb shut downi asemel restardi... ja ei sulge.

    Kas emaplaat tuksis?, mingid settingud paigast ära (kuigi kontrollisin neid ka)? Scannisin arvuti avastiga läbi, viiruseid ka ei leidnud. Või äkki mingi programm shut downil jääb töötama ja ei lase seetõttu arvutil sulguda?. ei saa aru, mis anomaalia see on.

    WIN7 mul

    oskab keegi midagi arvata/nõu anda ?
    Googlisse "restart instead of shutdown" ja hakka lappama. 5 minutise searchiga leidsin mitu varianti ning lahendust milles võib viga olla. Mõni vigane driver, võrgukaart äratab ühe linnukese tõttu üles, mõni imelik programm, uus win vanemal masinal, mistõttu BIOS segaduses jne.

    Edit: jou jou

  15. #1875
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul läpakal mingi taoline jama.
    Kui kuulan youtubes muusikat mõnikord kõrvaklappidest ja youtube volüüm on põhjas ning arvuti volüüm põhjas siis arvuti on tihti kokku jooksnud ja julmalt pinisema hakanud. Viimane kord juhtus see poole sessi ajal seega olen muusikat ainult arvutist hakkanud kuulama sesside ajal ja arvutist kuulates punn põhjas pole taolist jama olnud.

  16. #1876
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mul läpakal mingi taoline jama.
    Kui kuulan youtubes muusikat mõnikord kõrvaklappidest ja youtube volüüm on põhjas ning arvuti volüüm põhjas siis arvuti on tihti kokku jooksnud ja julmalt pinisema hakanud. Viimane kord juhtus see poole sessi ajal seega olen muusikat ainult arvutist hakkanud kuulama sesside ajal ja arvutist kuulates punn põhjas pole taolist jama olnud.
    Ma tean, et teatud Dellidel on probleem flashi mahamängimisega, mis millegipärast tohutult arvutit kurnab ning jahutusele äärmiselt suure koormuse paneb. Võibolla sellest viga, et läpakas tükk aega puhastamata ning ei saa piisavat jahutust?
    Just my 2 Cents.

  17. #1877
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Peab vist ära puhastama yep, sest seda ma pole teinud eelmise aasta märtsist saadik :D.
    Mul ka Dell.

  18. #1878
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Krt ei tea, endal ka dell ja olnud 2 aastat, pole kordagi puhastanud ja sellist probleemi pole esinenud.
    To Elton, pead vist tihedamini hakkama toast tolmu pühkima, kui kord 2 aasta jooksul :P

  19. #1879
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tolmuvärk oleneb paljudest asjadest. Mul korter kesklinnas maantee ääres, akendega tee poole, kus 24/7 autod sõidavad +3 kassi toas ringi kütmas. Korra kuus puhastan arvutit, ja no on silmaga näha et harvemini ei saaks väga.

  20. #1880
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    +3 kassi toas ringi kütmas. .

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES