Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 96, kokku 178 EsimeneEsimene ... 46869495969798106146 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 901 kuni 1 920, kokku 3547
  1. #1901

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Loeb ka mälu kiirus. 400mhz asemel osta nt 800mhz. Oleneb muidugi, palju raha on nt http://www.hinnavaatlus.ee/products/...%A4lud/147638/ tundub solid

  2. #1902
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui mälulisamisele mõtlema hakkad, siis 32bit win7 tunnistab ainult kuni 3GB RAM, et siis võid lisaks juba ka 64bitise opsüsteemi peale mõelda.

  3. #1903

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    2gb rami on natuke vähe võitu jah.. rami lisamisega saaksid kindlasti kõige parema effekti

    teine väga mõistlik effekt oleks vahetada välja platvorm, q6600+mälu+mobo eest võiks äkki kuskil 100€+ saada, enda z68mobo+2500k prose + 2x4gb mälu ostsin 265€ eest uued ja garantiiga, ehk kuskil 165€ eest saaksid uuele platvormile üle minna, mis ühegi valemiga enam aeglane ei ole.. tundub ka üsna mõistlik

  4. #1904

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    2gb rami on natuke vähe võitu jah.. rami lisamisega saaksid kindlasti kõige parema effekti

    teine väga mõistlik effekt oleks vahetada välja platvorm, q6600+mälu+mobo eest võiks äkki kuskil 100€+ saada, enda z68mobo+2500k prose + 2x4gb mälu ostsin 265€ eest uued ja garantiiga, ehk kuskil 165€ eest saaksid uuele platvormile üle minna, mis ühegi valemiga enam aeglane ei ole.. tundub ka üsna mõistlik
    Kõlbab ka h67 plus 2500 kombo kuna klokkimisest vaevalt kasutaja midagi teab ja hoiab kopika kokku.

  5. #1905
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ei jaga ise midagi viirustest ja muust rämpsust - ehk on siin keegi, kes oskab antud faili kommenteerid. Ei mõista, mis jama see on.

    Vahetasin eile windowsi ära ning peale standard programmide peale panekut(pokkeritoad,HEM, eset, firefox, abobed jne) avastasin juhuslikult, et C:\Users\xxxx\AppData\Local\Temp\{ kaustas on selline fail nagu iconhacker.exe . Täna avastasin, et ka läpakas temp folderis sarnase nimega kaust ja iconhacker.exe seal sees. Lisaks mingi "vcredist_x86_2008" exe fail seal.

    Proovisin googeldada, eriti midagi aru ei saa aga erinvad versioonid, kuidas aru saanud olen:

    1) viirusetõrjed ei leia seda, eraldi scanides midagi ei leita, ohutu fail

    2) http://www.novirus365.com/Softwareantivirus/52793.html
    samas selle lingi järgi:
    "We know ICONHACKER.EXE is a virus file."
    ICONHACKER.EXE was found has the following beheavor:
    inserted code into Virtual Memory space
    This Process can sends MIME Email
    Added as a Registry auto start to load Program on Boot up
    Deleted as a process from disk
    Violates Windows Physical Memory Protection Read other programs application data
    Executes a Process
    Infector file which modifies program files to include a copy of the infection
    Registers a DLL File in your system
    Adds a Registry Key (or RUN item) to auto start Programs on system start up
    interrogate with security products in infected systems and resists
    Deleted as a process from disk
    Get the email address or personal information

    Mõlemas arvutis erinevad versioonid windows 7'mest. Kuna arvutitesse on installitud suht standard programmid siis võite vaadata ,ega teil selles kaustas seda faili pole.
    Viimati muudetud Ghost0 poolt : 08.02.12 at 17:12

  6. #1906
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ei leidnud küll selliseid.

  7. #1907

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ei leidnud Google'ist, kuid ehk keegi oskab aidata: kuidas teha Win 7 süsteemile, kus on üks kõvaketas, millel see Win 7 jookseb, täielik format C (low level format)? Ehk nagu arvutipoisid vist ütlevad, siis kirjutada kõvaketas nulle täis.

    Keegi mainis, et XP plaadil oli viimati, kuid see ei hakka ju lugema bootides, sestr Win7 on uuem versioon.

  8. #1908

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.ariolic.com/activesmart/l...el-format.html

    Kas mitte iga vastava HDD tootja softiga ei saand seda teha?

  9. #1909

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.killdisk.com/

    teed bootable cd, boodid selle pealt ja kustutad asjdad ära ja kirjutad ketta üle random dataga, see võtab küll üsna kaua aega

  10. #1910

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    http://www.ariolic.com/activesmart/l...el-format.html

    Kas mitte iga vastava HDD tootja softiga ei saand seda teha?
    Leidsin selle isegi ja ei õnnestunud , sest ta annab errori, ala "see on sinu kõvaketta oppsüsteem" vms.

  11. #1911

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    http://www.killdisk.com/

    teed bootable cd, boodid selle pealt ja kustutad asjdad ära ja kirjutad ketta üle random dataga, see võtab küll üsna kaua aega
    Tänud, proovime.

  12. #1912

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas keegi oskab öelda, miks võtab PostgreSQL 8.4 mu arvutis 104 GB ruumi? tundub ebanormaalselt palju. Ainus asi, mida mina tean, mis mu arvutis kasutab PostgresSQL'i on HEM, aga seal ei tohiks mul küll just väga palju data't olla ...
    Mis teeks PostgreSQL tuim reinstallimine?

  13. #1913
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://forums.holdemmanager.com/mana...heres-how.html

    "Open the pg_log folder and if there are logs in it just delete all of them. Just the logs not the whole pg_log folder. Now close that folder."

    Ehk kuidagi sellega seotud?

  14. #1914

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ei tundu olevat, kuna nimetatud kaustas oli ainult 1 ühe KB'ne fail ... ja peale selle kustutamist jooksis mul arvuti kotti :D (kuigi need kaks asja ei olnud ilmselt seotud)

  15. #1915
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    +1 sama jama siin. googeldasin ka, aga kõik tundus üliraske, seega loobusin ja otsustasin tegeleda, kui rohkem aega on.

  16. #1916
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    aa üks tõsine mure ka - üks adobe fail on, mis ei avane ja viskab sellise error:
    I get this error: xml parsing error not well-formed (invalid token) (error code 4), line 61707

    googeldasin ja ei leidnud väga midagi. tegemist on küllalt tähtsa asjaga, oleks väga tänulik, kui keegi aitab ;P

  17. #1917
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda, miks võtab PostgreSQL 8.4 mu arvutis 104 GB ruumi? tundub ebanormaalselt palju. Ainus asi, mida mina tean, mis mu arvutis kasutab PostgresSQL'i on HEM, aga seal ei tohiks mul küll just väga palju data't olla ...
    Mis teeks PostgreSQL tuim reinstallimine?
    Mine start->all programs->postgres 8.4->pgadmin, tee paremklõps oma databaasi nimel -> full vacuum. Nii suure databaasi puhul on ilmselt mõttekas see ööseks tööle jätta.

    Kui dataminetud käsi kasutad, mine enne vacuumimist HEMis options->settings->purge hands ja kustuta vanemad käed kui näiteks 3 kuud (vanemaid käsi sul niikuinii vaja ei lähe kuna vastased muudavad mängustiili). Pane linnuke do not delete hands played by {sinu kasutajanimi}, et enda käsi ära ei kustutaks.

  18. #1918
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul on vasakul aint server, kust ma täpsemalt selle databse leian?

  19. #1919
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Klõpsi seal peal, siis avaneb databases ja sealt holdemmmanager ja paremkõps ning maintenance ning vacuum options full ja analyze.

  20. #1920
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tyty!

    oma adobe värgi sain ka korda, saadeti uus fail

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES