Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 178 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 3547
  1. #1961
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas seda kuidagi parandada saab? :)
    Ühel sõbral näitab ilusti reklaame, mul aga seda blokeeringut.. vuihh

  2. #1962
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Kui ütled, et vastus mu küsimusele on jah ning, et crackitud windows võib nt emaplaadi pekki keerata siis lähen ja ostan. Seni aga säästan 200€, mis teeb poole arvutihinnast!
    Emaplaati sul Windows küll katki ei tee.... liigne paranoia.

  3. #1963

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kas rami installimisel on mingi konks ka v.. lihtsalt ei saa hakkama.. jääb loksuma.. + ei saa vanat ka sisestatud.. se ejääb ka loksuma.. jõuga ja kavalusega juba proovinud a nothing.. arvuti ei võta pilti ka ette.. kas need konksud otstes peaksid surudes ise paika minema v peab need manually kinni panema? jõudu ei tohiks vaja minna ju? tilti ajab, et legoklotsi ei suuda aluse peale kinni panna :S need nagad ei hoia ju mitte sittagi kinni

    e: sain hakkama a emaplaadi murdsin peaagu puruks.. tundub, et oli jõudu vaja
    Viimati muudetud Karelkorm poolt : 26.02.12 at 15:43

  4. #1964
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Seni aga varastan 200€, mis teeb poole arvutihinnast!
    FYP

    Kuidas võtta...

  5. #1965
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Online cd key poed ka olemas kus saab , originaal windows key 50€ eest.

  6. #1966
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Äkki keegi jagab värki või oskab netis paremini otsida, sest ma olen tunde otsinud ja lugenud ja no ei leia.

    Nimelt Philips 42PFL7685h/12 televiisoril on USB pesa, kus mälupulga pealt on võimalik filme vaadata. TV toetab mkv formaati ja on võimalik HD filme vaadata. Kuna vanemad inglise keelest aru ei saa, siis vaja subtiitreid neile. Philips on öelnud, et nende TV ei toeta eraldi lisatuna subtiitrie faile (kui lisada kausta samanimeline .srt või .sub fail). Seevastu on olemas programme nt MKVmergeGUI millega on võimalik otse faili sisse lisada subtiitreid. Proovisin ja arvutist kõik töötab, läbi pulga TV filmi mängib, subtiitrid ikka puuduvad.

    Kas on veel mingei võimalusi? TV on tarkavara update tehtud.

    Kuna arvuti on teises toas, siis läbi HDMI ei ole võimalik ühendada ning läpakas on vana ning 1080p filme välja ei vea.

  7. #1967

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    puldi pealt subtiitreid valides ka ei ilmu? Võiks nagu tulla. Kui sa neid sisse ei põletanud vaid lihtsalt muxisid konteinerisse sisse siis on vaja käsitsi subtiitrid valida ka.

  8. #1968

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mulle poes öeldi, et just tuli Philipsile softi uuendus, mis lisab supakad juurde samast kaustast. Proovi kuidagi netijuhe taha panna ja soft ära uuendada.

  9. #1969
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    nii selline värk siis ,et mul moneybookeri lehel kui sisse loggida siis pakkub erinevaid soovitusi (eelnevalt sisestatud kasutaja nime ) ja ma olen sinna kogemata oma parooli kirjutanud,kuidas ma selle sealt eemaldada saan?

  10. #1970

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Rippmenüüs lähed sinna peale ja vajutad delete.

  11. #1971
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ty,korras

  12. #1972
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kunagi hakkas arvuti lambist shut downima.
    Tegin formati, panin XP asemel peale windows 7.
    Arvuti ikka shutdownis.
    Järgmisena tuli Elionist mingi tüüp, kes ütles, et videokaart täitsa läbi ja 1 emaplaadi kondekas veidi paisunud, et vaja ära vahetada.
    Ostsin siis uue videokaardi, vana oli Nvidia GeForce 8500GT, uus on Nvidia GeForce 430.
    Nüüd tekkis selline probleem, et arvuti pidevalt viskab BSOD. Errorid on igasugused erinevad, enamasti NVID.. seotud kuid mõni ka usbport.sys ja no rohkem ei tule meelde. Hiir ka kiilub kinni vahepeal kui kiiresti liigutada. Ei usu, et probleem hiires on (SteelSeries Ikari Optical).
    Emaplaadi kondekad lasin ka ära vahetada ja ühe lisaventika ka panna.
    Soovitati veel ka BIOS Upgrade teha. Üritasin, kuid see ei õnnestunud millegi pärast. Ei teagi, kas on seda mõtet teha.
    Probleem on siis endine.. Pidevad BSOD'd ja mulle tundub, et need tulevad enamasti siis kui on suurem videonõudlus. Aga on ka juhtunud ka siis kui ei mängi pokkerit mitmel laual, mingit mängu vms. Viimasel ajal on ta ka hakanud niimoodi kinni kiiluma, et ainult restart aitab. Ühesõnaga eriti haige arvuti. Ideid? :D

  13. #1973
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas keegi oskab arvata, miks mul pokerstrategy videod nii teevad? Nii chrome kui ka IE jamavad nõnda. Mujal lehtedel videosid vaadates kõik korras.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud ziimukaz poolt : 27.02.12 at 00:37

  14. #1974
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    krt, mu mõistus on otsas, nimelt siis asi selline, et keelatud pokkeritoa pokkerilobbys olevate reklaamide asemel ilutsevad E*M*T*A blokeeringud. DNS on muudetud, ning see töötab ilusti firefoxiga, tundub, et IE ning Chromega ei tööta see üldse, kuna ei saa külastada nende brauseritega erinevaid pokkerilehekülgi. Oskab keegi öelda, kuidas saaks ka IE ning Chrome brauseri niiöelda DNSi alla ?

    +

    nüüd otsustasin, et hakkan kasutama Google Chrome, aga selle brauseriga ei saa ka keelatud pokkeritubade lehekülgedele.. Tundub, et google dns töötab ainult firefoxiga, aga IE ja Chrome jätab puutumata see dnsi muudatus :S
    Ei oska enam teha midagi :S


    E: Sain korda, internet explorer - tools - internet options - connections - lan settings - automatically detect settings tuli linnuke ära võtta.. rofl, easy
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 27.02.12 at 10:51

  15. #1975
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    puldi pealt subtiitreid valides ka ei ilmu? Võiks nagu tulla. Kui sa neid sisse ei põletanud vaid lihtsalt muxisid konteinerisse sisse siis on vaja käsitsi subtiitrid valida ka.
    Puldi pealt subtiitrite nuppu vajutades ei juhtu mitte midagi. Aga kas on võimalik siis subtiitrid filmi sisse põletada? Otsin ülesse ja proovin

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mulle poes öeldi, et just tuli Philipsile softi uuendus, mis lisab supakad juurde samast kaustast. Proovi kuidagi netijuhe taha panna ja soft ära uuendada.
    Softi uuendasin eile ning ikka ei töödanud. Varem proovisin tavalise DVDRip filmile (.AVI) samanimelise subtiitrite lisamise, ning siis töötas ilusti. Just HD filmile ei taha mõjuda.

    E: Ma vist ikka mäletasin valesti. Proovisin nüüd .AVI filme (srt ja sub failidega) kumbki ei näidanud.

    E2: Jama on see, et ma ei suuda leida kas mu TV toetab üldse embedded subtitles in container või mitte. Ja kui toetab siis, mis formaati täpsemalt.
    Viimati muudetud Cash87 poolt : 27.02.12 at 12:49

  16. #1976

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    VPNi kasutajaid siin on? Keegi äkki soovitab mõnda firmat, mis pakub kindlat IPd ja on usaldusväärne.

  17. #1977

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mis sa mõtled kindla ip all? Olen kasutanud swissvpn-i ja anonine-t. Esimene neist šveitsis ja teine Rootsis. IP dünaamiline kui eraldi staatilist ei telli. usaldusväärsed on mõlemad ja teoorias sinu päris ip-d välja ei tohiks anda.

  18. #1978
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui seda VPN-teenust kasutada kõu kliendina, siis kuidas see tunnel täpselt välja näeb kui ma kõu klient olen? Välismaailm näeb jah, et tulen shveitsi mägedest aga minu ISP näeb ikka mis toimub ju?

  19. #1979

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    mis sa mõtled kindla ip all? Olen kasutanud swissvpn-i ja anonine-t. Esimene neist šveitsis ja teine Rootsis. IP dünaamiline kui eraldi staatilist ei telli. usaldusväärsed on mõlemad ja teoorias sinu päris ip-d välja ei tohiks anda.
    staatiline on see mida ma mõtlen, kumbki lehekülg kahjuks ei sobi

  20. #1980
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    VPNi kaudu saaks mängida näiteks ipokeri ja entractioni skinnidel, mis muidu Eestlastele blokeeritud?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES