Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 102, kokku 178 EsimeneEsimene ... 25292100101102103104112152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 021 kuni 2 040, kokku 3547
  1. #2021
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Selliseid on keegi proovinud?

  2. #2022
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Päris kallis stuff. Ekides siis mingi 1k+ siukeste väikeste jubinate alla panna ja viimaste eest 1.6k. Plekki on why not.
    Ise ostsin aasta või rohkem tagasi 20€ eest mingi koss-i kõrvaklapid siuksed suured ja siiamaani heli ja kõik väga hea.

  3. #2023

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Soovin enda HP dx2250 minitowerile 2 monitori ühendada.
    Pordid: http://h18000.www1.hp.com/products/q...12605_div.HTML
    see PCI-E x16 on täitsa vaba. Kas sinna võin nüüd valida HV'st suvalise PC-express 3.0 siiniga videokaardi?

    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...e5f2bf5328da2a

    Tänud ette!

  4. #2024

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Mul need olnud nüüd paar kuud - soovitan, kui kõrvasiseseid otsid.
    Ei otsi, tunduvad vastikud.

  5. #2025
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul nuppud lakkavad vahepeal töötamast,st et kirjutada ei saa ja siis avab mingeid otseteid erinevate nuppude alt,kuidas viga lihtsalt likvideerida ma siiamaani restarti teinud kui tõmblema hakkab.

    E.leiutasin ise lahenduse
    Viimati muudetud isutuba poolt : 10.03.12 at 18:50

  6. #2026
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on need. Helikvaliteet on hea ja minu jaoks olulisem see, et klappe kannatab kanda 5-6 tundi järjest.

  7. #2027
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul Dell XPS M1730, keerasin jälle chargeri persse, juhe muljuda/murdmist saand tiba. Läpakas voodis koguaeg.

    Saan kirja kui ühendan juhtme taha -

    The AC power adapter cannot be determined. Your system will operate slower and the battery will not charge. Please cannect a Dell 230W AC adapter or higher for best system operation.

    Plugged in, not charging.

    Sitaks aeglaseks kisub süsteemi, kuidagi manuaalselt ei saa tagasi keerata seda asja ? Power optionite alt ei leia... Tellisin juba uue chargeri ära, aga iga kolme-kuue kuu tagant uut osta on ka natsa nõme, need igavesed kolakad ja pole üldse odavad.

  8. #2028

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Läpakas voodis koguaeg.
    Serial aka non-stop wanker?

  9. #2029

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kas kellegil samuti starmani yhendusega see EMTA probleem? kunagi oli kõik OK, aga mingist hetkest blokkis ära ja kutu piilu. olen ise IT vallas "suht kodus" ja kõike proovinud st. dns muutmine, disable firewall, refresh IP jne. aga ei õnnestu kuidagi EMTA poolt keelatud lehtedele saada. ühes masinas XP, teises WIN7, mõlemaga sama tulemus. masinaga millel XP installitud läheb töö juures elioni võrgust kuhu iganes vaja on.... olen siin yritanud foorumitest abi leida, aga siiani tulutult, HELP PLEASE!!!!

  10. #2030
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oled sa kindel, et muudad õige võrgu DNS-i?

  11. #2031
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Win7-Control Panel\Network and Internet\Network Connections õige ühenduse peal paremklõps ja properties. Sealt internet protocol version 4 ja jälle properties ning use the following....ning sinna 8.8.8.8 ja teine rida 8.8.4.4 Pole mingit probleemi Starmaniga.

  12. #2032

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    to Codecci: jah, kui sa Wireless Network vs. Local Area silmas pead
    to ristijeesus: korduvalt tehtud ja yritand nii google'i kui ka muude public DNS-idega

    hetkel siia kirjutades tekkis mõte... prooviks testi mõttes nii, et jätan ruuteri vahelt ära (hetkel saab lauaarvuti neti paugu ruuterist kaabliga ja läppar läbi wirelessi), kuigi olen korra juba proovinud ka otse ruuterisse DNS-i sisetada, aga tolku mala :(
    yhesõnaga kui koju jõuan testin korra ilma ruuterita ja annan teada.

  13. #2033
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas tartus kellelgi pole üle mõnda vana AGP siinile mõeldud graafikakaarti mida paari euro eest ära anda?(pmst vaja proovida lihtsalt) Sain ühe enda 5a seisnud arvuti tagasi, aga ei võta miskipärast pilti ette enam.. ventikad-asjad töötavad, aga monitori tuli jääb vilkuma.. ei ole kindelgi, kas on kaarti viga.

  14. #2034

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    raporteerin pidulikult, et sain tööle, ei aidanud ruuteri vahelt võtmine, vaid tegin vihaga modemile mingi 4x järjest resetti ja voilaaa :)

  15. #2035

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kas tartus kellelgi pole üle mõnda vana AGP siinile mõeldud graafikakaarti mida paari euro eest ära anda?(pmst vaja proovida lihtsalt) Sain ühe enda 5a seisnud arvuti tagasi, aga ei võta miskipärast pilti ette enam.. ventikad-asjad töötavad, aga monitori tuli jääb vilkuma.. ei ole kindelgi, kas on kaarti viga.
    kas MB on koos VGA-ga st. emplaadil on monitori pistik ka olemas? juhul kui on, siis kisu AGP välja ja proovi MB-st pilti ette saada, siis kohe selge kas AGP kaart töötab. kui MB-l VGA puudub, sis kiirkorras diagnoosi panna ei saa....mingi vana 64MB ATI AGP mul kuskil kapis vedeleb, mille võin niisama ka ära anda, aga kahjuks asun ise TLN-s.

  16. #2036
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mobol kahjuks pole pistikut. Aga tänud pakkumast, proovin esialgu siitkandist midagi leida! :)

  17. #2037
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Hei targemad netimehed.
    Mul net läbi satelliidi, kuidas on võimalik näha, et millise maa serverist ta parasjagu interneti võtab?

  18. #2038
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Vaata mis siit näitab http://whatismyipaddress.com/

  19. #2039
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Thanks!
    South Africa.
    Sellepärast eelmine aasta lõpp mul Stars ära plokitigi, kuna väideti, et olen USAS mänginud.
    Pidin kuu aega tõestama.
    Aga loodan, et nüüd USA serverisse ei roni :)

  20. #2040

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oleks võimalik saada see arvuti 135€, kas on ok diil, või saab kusagilt kompunnides soodsamalt sama võimsa?
    http://leiunurk.elion.ee/20/?shop&3868604

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES