Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 152, kokku 178 EsimeneEsimene ... 52102142150151152153154162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 021 kuni 3 040, kokku 3547
  1. #3021

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kas nii on voimalik: atm 120gb + ostan 240gb ssd juurde ning liidan olemasolevale hdd'le kus win peal ?

  2. #3022
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ei tea, mida sa selle liitmise all silmas pead, aga võimalik on küll, et paned ssd ka taha ja kajastub sul 2 ketast kokku siis 360gb.

    Kui tahad aga ssd-st kasu ka saada või efekti ja erinevust tunnetada, tuleks ikka win ja kõik programmid ja andmebaasid ssd peale organiseerida ja hdd jätta failide tarvis.

    Edit: Kui nüüd uuesti loen ja üritan sinu mõttest aru saada, siis neid üheks partatsiooniks liita küll minuteada võimalik ei ole.
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 30.11.13 at 01:20

  3. #3023
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma sain nii aru, et lisab selle uue ssd olemasoleva win partitsiooni laiendamiseks. Siin räägib sellest: http://www.gamespot.com/forums/pc-ma...tion-29185737/

  4. #3024

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Ei tea, mida sa selle liitmise all silmas pead, aga võimalik on küll, et paned ssd ka taha ja kajastub sul 2 ketast kokku siis 360gb.

    Kui tahad aga ssd-st kasu ka saada või efekti ja erinevust tunnetada, tuleks ikka win ja kõik programmid ja andmebaasid ssd peale organiseerida ja hdd jätta failide tarvis.

    Edit: Kui nüüd uuesti loen ja üritan sinu mõttest aru saada, siis neid üheks partatsiooniks liita küll minuteada võimalik ei ole.
    mul praegu ongi win ssd peal .. tahaks nagu teise ssd ketta mahu samale partitsioonile liita ..

  5. #3025
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Milleks sul samale kettale vaja liita on?

  6. #3026
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    SSD-d saab panna raidi nii, et nad korraga töötavad. Ma ei tea ainult, kas seda saab teha erinevate SSD-dega ja probably on full formatit vaja.

    Samsungil on üks läppar 3-e SSD-ga, mis loeb/kirjutab 950MB/s

  7. #3027
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kahe SSD ga laseb juba sata3 pordi umbe ja kiiruse kasv kettaid juurde lisades on null, selleks on vaja eraldi raid kaarti. A see selleks.

  8. #3028
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
    SpinRite või HDtune peaksid päris asjalikud olema. Omas praktikas võin öelda selle repairi kohta, et mõni ketas kestab peale Repairi tegemist up to 4 kuud, mõni võib juba järgmine päev ära surra. Ehk soovitan niikaua kui ketas keerleb ja arvuti tööle läheb oma vajalikud andmed kuskile pilveserveri või välisele kettale varustada.

    HDtune tegin testi, näitas errorit 1529MB peal, damaged oli 0 %
    Peale seda kui auto update kinni keerasin ja viimased updated maha lasin on arvuti toiminud.

  9. #3029

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul headset lakkas töötamast, USB portiga ühendatud device manageris on olemas aga playback soundis ei tunne ära. Device manageris avan propeties ja seal Devise status: This device is not working properly.... Olen proovind draiverit uuendada ja troublshootida ja ei ole mõjunud...

  10. #3030

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tahan läptopi ühendada, monitoriga. Mul on hdmi ja VGA pesad, video kaart on selline http://www.geforce.com/hardware/note...specifications tahaks panna mingi 27 tollist monitori 2560x1600 rezoga. On see teostatav?

  11. #3031
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    HDMI pesas toetab.

    "Display Support:
    Up to 2560x1600Maximum Digital Resolution
    Up to 2048x1536Maximum VGA Resolution"

  12. #3032
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oleneb mis HDMI on , kuid kahtlen ,et see 1.4 ver. Tava HDMI bandwith pole nii suur ,et selle monitori native reso jooksutada. Hea õnne korral võid saada 30hz peal tööle. Selleks ,et seda reso saada on sul siiski vaja Displayporti või DVI-D porti. Kaart toetab muidugi,aga su port mitte.

  13. #3033
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul küsimus, kas cd-dvd lugerit ka keegi kasutab. Või see on juba minevik?Ise pole 2 aastat cd-d lugerisse toppinud

  14. #3034
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mul küsimus, kas cd-dvd lugerit ka keegi kasutab. Või see on juba minevik?Ise pole 2 aastat cd-d lugerisse toppinud
    Enda jaoks on ammu surnud asi see. Windowsi install käib usb pulga pealt ja muu tarkvara/mängud on üldjuhul digitaalsel kujul saadaval internetist.

  15. #3035
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas kuskilt on üldse võimalik veel MS office 2007 osta? ehk viimane office mis veel xp-l töötaks? Kas windows tasuta ei jaga oma asju mida edasi ei arendata enam?

  16. #3036
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Openoffice ja Libreoffice on tasuta saadaval.

  17. #3037
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Mul headset lakkas töötamast, USB portiga ühendatud device manageris on olemas aga playback soundis ei tunne ära. Device manageris avan propeties ja seal Devise status: This device is not working properly.... Olen proovind draiverit uuendada ja troublshootida ja ei ole mõjunud...
    Lae ntx slim drivers alla ja installi. See vaba vara ja ütleb sul ära kõik driverid mis puudu on ning saad installida ka kohe.

  18. #3038
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas jarlop Vaata postitust
    tahan läptopi ühendada, monitoriga. Mul on hdmi ja VGA pesad, video kaart on selline http://www.geforce.com/hardware/note...specifications tahaks panna mingi 27 tollist monitori 2560x1600 rezoga. On see teostatav?
    Kui tahad läbi tavalise HDMI saada 2560x1600 resot, siis on vaja aktiiv-adapterit. Mul enda läpparil töötab niimoodi.

    Läpparisse läheb USB ots ja HDMI ots, monitori läheb dual-dvi.

    Näeb välja midagi sellist:


  19. #3039
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Vanal leneovo läpakals elline probleem. Arvuti töötab ok, aga laadimsiega on probleemid. Vana kaabel läks õhtule ja panin teise kaabli otsa(kas need toitejuhtmed on standartsed?)Igatahes arvuti saab voolu, AGA akut ei lae. Kohe kui juhtme välja seinast võtan annab arvuti otsad
    Kas probleem on toitejuhtmes v akus?Isegi kui aku on p-ses peaks ta ikka ju midagi laadima

  20. #3040

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oma kogemusest võin öelda, et kui aku pekkis siis võib vabalt olla nii, et juhe tagant ja pilt läinud. Mis puudutab uut toitejuhet, siis need pigem erinevad. Otsik võib ju sobida, aga kas toiteploki väljund pinge ja vool on samad pead uurima. Kui uuel vool oluliselt väiksem, siis äkki ei jõua laadimisahelat ära toita.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES