Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 106, kokku 178 EsimeneEsimene ... 65696104105106107108116156 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 3547
  1. #2101
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tundus ka kahtlane jutt see ventika ja radika vahele panek ;D
    Aga ei julgenud väga siin siplema hakata, kuna ise ei teadnud nii täpselt, vaid häguselt =D

  2. #2102

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    need millega mina kokku olen puutunud olen ilusti k2tte saanud ventika nii et radikas j22b kylge (1 käe s6rmedel saab kokku lugeda) niiet vb on lihtsalt joppand et just nendel olen vendid normaalselt k2tte saanud
    nagu eelmises postis juba kirjutasin siis pole mingi asjapulk, nii palju tean kui ise olen n2ppinud
    ja kui ventikas l2bi siis peab koos uue radikaga ostma? pole just k6ige otstarbekam

  3. #2103
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Termopasta maksab muidugi jube palju, et selle pealt kokku hoida http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...L-PASTE-113864. Nii või naa on see sul seal juba aastaid olnud ja oma omadusi kaotanud.

    Teed mulle paar õlli ja järgmise külaskäigu ajal vahetan ära sul selle asja.

  4. #2104

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    viisin arvuti arvutikeskusesse .. tegin hommiku korra lahti ka, seal oli nii epic tolm lihtsalt et ma ei viitsind ise siin tolmutama hakatagi .. kusjuures selle uue jahutuse panek polegi väga lihtne, pidid emaplaadi välja kookima seal ..

  5. #2105

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Eks ta tolmu pärast sul undaski. Ilmselt odavam kast kah, millel pole korralikke tolmufiltreid vahel. Parematel kastidel ei pea emaplaati lahti kiskuma, saab mõlemalt poolt ilusti ligi ventika paigaldamiseks. Mul on arvutis muidu Xigmatek Gaia jahutus, mis teeb oma tööd korralikult.

  6. #2106

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kusjuures selle uue jahutuse panek polegi väga lihtne, pidid emaplaadi välja kookima seal ..
    Kas see tegevus muutis kogu teenuse umbes nii poole kallimaks ka?

  7. #2107

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas see tegevus muutis kogu teenuse umbes nii poole kallimaks ka?
    no idea ei küsind .. aga loogiline oleks .. tolmupuhastus oli kirvem kui tavaliuselt, nii epicult oli tolmu olnd vms .. ja siis vahetatid juba graafikakaardil termopasta n shit ..eilselt 90 kraadilt kukkus temperatuur 35 peale .. tundub et oli kasu

  8. #2108
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    palju kokku maksma siis läks?

  9. #2109
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas on mingeid üleminekuid DVI-->HDMI või kuidas ühendada arvutiga TVd, millel puudub DVI otsik?

  10. #2110
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ikka on jah, aga ei tea mis kvaliteet sellest tuleb ja kas heli üle kannab. Kui vanem arvuti siis otsiks mingi prosta videokaardi millel HDMI-pesa.

  11. #2111
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.hdtvcompare.net/wp-conten...3/DVI-HDMI.jpg

    kvaliteet on päris hea, st. sama mis DVI´l ( 2560×1600 ), kaabel ise maksab ca 10€ meeter ja ~ -10% iga meetri pealt

  12. #2112
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tänud! Ega FHD-st parema resoga Tvd nkn ei ostaks, siis peaks see kaabel käima küll kui neid saada on ikka.

  13. #2113

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    tra kui retarded probleem hiirega .. ala aknaid venitada ei saa normaalselt, et tõstad yhest kohast teise .. nagu "hakkides" peab tõstma .. muidu hiire nupud töötavad normaalselt, samuti kui taahad copyda mingit teksi kuskilt ei saa hiirega normaalselt seda copitavat teksti valida .. wtf teema on? hiir hakkab ära lõppema?

    e: sama jama ka akende suuruse venitamisega, nagu ei venita normaalselt ..
    Viimati muudetud leits poolt : 16.04.12 at 12:54

  14. #2114
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    obv osta uus hiir endale. või kui sul on wifi hiir siis vaheta patareisid.

  15. #2115

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Jup oligi hiire jama .. ostsin uue ja asi timm

  16. #2116

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Selline probleem siis, et kui lauaarvuti tööle panna, siis ekraan vilksatab tööle sekundiks ja edasi jääb mustaks ja ei kavatsegi tööle hakata. Asi kordub kui ekraani sisse välja lülitada. Milles probleem võib olla?

  17. #2117
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Videokaardi viga tundub . Kui sul kaardil 2 DVI pesa kasti taga , siis proovi kohti vahetada.

  18. #2118
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kui oma omale SSD ketta juurde ostan arvutile, kas ma siis pean sinna uuesti OPsysteemi installima v saab HDDlt kuidagi lihtsamalt ümber liigutada seda ? OCZ omad pidid ühed parimad olema performance poolest ?

  19. #2119
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    kui oma omale SSD ketta juurde ostan arvutile, kas ma siis pean sinna uuesti OPsysteemi installima v saab HDDlt kuidagi lihtsamalt ümber liigutada seda ? OCZ omad pidid ühed parimad olema performance poolest ?
    Minuteada ei saa lihtsalt kopeerimisega. Võibolla saab mingi nipiga aga OSi uuesti installides peaks saama kindlama peale.

  20. #2120
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    kui oma omale SSD ketta juurde ostan arvutile, kas ma siis pean sinna uuesti OPsysteemi installima v saab HDDlt kuidagi lihtsamalt ümber liigutada seda ? OCZ omad pidid ühed parimad olema performance poolest ?
    Teed oma praeguesest kõvakettast tõmmise ehk disk image ja siis lükkad selle uue ssd peale. Teoorias peaks nii käima, ise pole konkreetselt ssd-le nii teinud aga peaks töötama.
    Võid siit alustada nt. http://downloadsquad.switched.com/20...ur-hard-drive/
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 19.04.12 at 12:13

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES