Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 59, kokku 178 EsimeneEsimene ... 949575859606169109159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 161 kuni 1 180, kokku 3547
  1. #1161

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Said abi juba? Ma arvan, et bioses miski serveri setting peal, et automaatselt läheb masin tööle tagasi.
    mul endal oli usb jagajaga taoline probleem, aga vist v2he erinev, sest mul ei teinud kohe restarti vaid mingi aja oli pilt must ja siis lampi tegi restardi ja kinni ei l2inudki kunagi ise ainult nupust...

  2. #1162

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kaspersky l2bi saamas .. soovitage mingi mõistliku hinnaga viirusetõrjet või peaks kasperskyga j2tkama? 31 usd pakub kaspersky v2lja mul aastaseks litsendsiks .. pira sitta 2rge soovitage need ei update end

  3. #1163
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Microsoft Security Essentials. Kui üldiselt kiputakse arvama, et microsoft on sita sünonüüm, siis seekord ei pea see paika. Tegu on tõeliselt hea viirusetõrjujaga. Ja täitsa tasuta antakse.

  4. #1164
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kaspersky l2bi saamas .. soovitage mingi mõistliku hinnaga viirusetõrjet või peaks kasperskyga j2tkama? 31 usd pakub kaspersky v2lja mul aastaseks litsendsiks .. pira sitta 2rge soovitage need ei update end
    Osta Starsi poest 1000fpp ainult aasta litsens, ise ostsin ja saadetakse meilile kohe serial.

  5. #1165
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Microsoft Security Essentials. Kui üldiselt kiputakse arvama, et microsoft on sita sünonüüm, siis seekord ei pea see paika. Tegu on tõeliselt hea viirusetõrjujaga. Ja täitsa tasuta antakse.
    This. Kui uue läppari sain, soovitas tuttav IT pomo kaasasolev antivirus maha lasta ja MSE peale panna. Tundub super - st kõige vähem märgatavam viiruste ja muude suguhaiguste kaitsja, mida seni kohanud. Ja tasuta.

  6. #1166

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvuti ei võta pilti ette. Töötab, aga must pilt, muud ei midagi.
    Videokaart? Emaplaat? Suht sitt kirjeldus jah, aga siin polegi muud midagi kirjeldada. Lülitad sisse, pill läheb tööle aga pilti ette ei tule.

  7. #1167

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    monitor tuleb kah j2rgi panna või yhendada vmt...aga kui k2ima paned, kas üleliigseid piikse ei tee???

  8. #1168
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Ski Vaata postitust
    Arvuti ei võta pilti ette. Töötab, aga must pilt, muud ei midagi.
    Videokaart? Emaplaat? Suht sitt kirjeldus jah, aga siin polegi muud midagi kirjeldada. Lülitad sisse, pill läheb tööle aga pilti ette ei tule.
    Oli ka kunagi täpselt sama mure, tuli videokaart ära vahetada. Vaata üle, kas kaart on paigas korralikult, kui jah, siis pakun et on katki.

  9. #1169
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Ski Vaata postitust
    Arvuti ei võta pilti ette. Töötab, aga must pilt, muud ei midagi.
    Videokaart? Emaplaat? Suht sitt kirjeldus jah, aga siin polegi muud midagi kirjeldada. Lülitad sisse, pill läheb tööle aga pilti ette ei tule.
    proovi teist kuvarit või topi telekale järgi

  10. #1170

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kas keegi oskab öelda, kust oleks võimalik saada "12.1" läppari lcd displeid (äkki mingi konkreetne netilink või midagi, et saab ka netist tellida), võib olla kasutatud jne. või on äkki kellegil endal üleliigne:P?

  11. #1171

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    kas keegi oskab öelda, kust oleks võimalik saada "12.1" läppari lcd displeid (äkki mingi konkreetne netilink või midagi, et saab ka netist tellida), võib olla kasutatud jne. või on äkki kellegil endal üleliigne:P?
    http://www.lenovoarvutid.ee/ekraani-vahetus


    endal selline probleem et vlc player ei näita filme kui tõsta suurde monitori milles võib jama olla ?

  12. #1172
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Plaan välja vahetada arvutikasti sisu. Valik hetkel selline:

    GIGABYTE GA-P55-UD3L / Socket 1156 / H55 chipset / 2 Channel DDR 3 / 8x SATAII / 1x PATA
    Intel Core i5 760/ 4 Cores/ 4 Threads/ 2.6 Ghz/ Turbo / 8 MB Cache / 45 nm/ 95 W
    Arctic Cooling Freezer 7 - Pro PWM Rev.2
    KINGSTON MEMORY DIMM 4GB PC12800 DDR3/HYPERX KIT2 KINGSTON
    XFX VGA 1GB GDDR5 PCIE16 HD5850/HD-585X-ZABC XFX
    SAMSUNG Samsung SpinPoint F3 HDD 500GB SATA II-300 7200rpm 16MB
    CHIEFTEC PSU ATX 550W PFC 14CM 80+
    hind ~600€

    Kasutus pmst pokker ja mängud.

    Mis arvate?

  13. #1173
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma ehitaks AMD Phenomi II X6-e baasil.Sama hinna juures paremad näitajad.Näiteks AMD CPU PHEN2 X6 1090T mis maksab arvutikeskuses 5 euri rohkem kuid on testide järgi palju raha parem.

  14. #1174

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oskab keegi öelda, et kui ma kasutan PokerEdge5'te, võttes üle 8 lauas sellega ette, hakkavad nad kokku jooksma (ka pokeredge klient). HEM'iga sellist probleemi pole. Kas viga programmis, arvutis või hoopis aeglases netiühenduses?

  15. #1175

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Probleem on siis järgnev:
    Sisestades cd lugejasse plaat, siis windows ei tunne seda ära. Ehk kui my computerist vaadata, siis ei ole seal näha, et plaat oleks sees, kuigi on. On kellelgil sama probleem esinenud või kui keegi oskab aidata, siis abi oleks väga teretulnud!

    Edit: Ja troubleshootides ütleb et üks draiver on puudu, kuid seda ta ise netist ei leia. Ning ei leidnud ma ka manuaalselt.
    Viimati muudetud F0raL1ke poolt : 18.01.11 at 09:15 Põhjus: in b4 googelda

  16. #1176
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ei lase arvutist enam mussi mängida - "Bad Directsound driver. Please install proper drivers or select another device in configurations. Error code:80070057".
    Eile oli kõik korras veel, naine ainult vaatas sarju. "mis tegid?" "midagi, vaatasin ainult seks ja linna".

    mis nüüd?

    e: ei ütle, et leia uus naine

  17. #1177
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Winamp viskab seda? Või millega muusikat kuulad? Mis OP süsteem?

  18. #1178
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    sorry, noob olen, unustasin mainida.
    winamp viskas selle konkreetse jah. media player viskas ka mingi errori. windows xp on (ikka veel, varsti enam mitte)

  19. #1179
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas RaunoRa Vaata postitust
    Oskab keegi öelda, et kui ma kasutan PokerEdge5'te, võttes üle 8 lauas sellega ette, hakkavad nad kokku jooksma (ka pokeredge klient). HEM'iga sellist probleemi pole. Kas viga programmis, arvutis või hoopis aeglases netiühenduses?
    Pokeredge on minu teada keelatud tarkvara igas pokkeritoas niiet selle kasutamine tuleks kiiremas korras hüljata.

  20. #1180
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    sorry, noob olen, unustasin mainida.
    winamp viskas selle konkreetse jah. media player viskas ka mingi errori. windows xp on (ikka veel, varsti enam mitte)
    Esmalt prooviks restarti ja siis uuesti katsetada, kas viskab sama errori.
    http://forums.winamp.com/showpost.ph...90&postcount=2

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES