Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 177, kokku 178 EsimeneEsimene ... 77127167175176177178 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 521 kuni 3 540, kokku 3547
  1. #3521

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    .... Kui ei aita, siis pakun IT-alast nõustamist €25/h.
    Kuld

  2. #3522

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.notebooks.ee/index.php/su...utid/precision

    Äkki keegi oskab õelda, milline neist laptopidest mul kõige mõistlikum osta oleks?
    Arvutimänge mängima ei hakka, oleks ainult pokkeri ja interneti jaoks.

    SSD ketas kindlasti, muude asjade kohta ei oska midaig õelda.

  3. #3523
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Precision (ja Macbookid ka) parima koostekvaliteediga läpakas mida ma ever näppinud (Y)

    Tegemist muidu üpris suure läpakaga ikka 'standard' Precisionite ehk M4800 ja M6800 näol, et igapäevaseks kaasas kandmiseks vb parimad pole. Nende M2800 ja M3800 endal kogemust pole, samas ei tahaks uskuda, et Dell oma flagship arvutiga otsest paska ka teinud on.

    Pmst pead otsustama, kas 15" või 17" ja kas FullHD on piisav. Ise võtsin 17", FullHD ja olen rahul, samas läpakana kasutan teda harva kui kuskil reisimas või mõneks päevaks kodust eemal, enamasti seisab kodus ja on kasutuses pmst lauaarvutina ehk monitor, klaviatuur, hiir järgi.

    Kui mänge ei mängi, siis kõige odavam protsessor ja graafikakaart peaks asja ära ajama, 8GB mälu ka vast piisav. 17" pilli sisse saab 2 kõvaketast panna, 15" puhul pole kindel, aga vast saab ka, ehk siis SSD + tavaketas mõistlik. SSD võib mingil hetkel otsad anda ja siis sealt midagi ei taasta erinevalt tavakettast ehk siis nädalas korra vms laseks tavakettale back-uppi teha. Suurused pead vaatama vastavalt vajadusele, tundub, et sa vähenõudlik mees, seega üle 128GB SSD vast vaja pole. Ja SSD puhul võid küsida mis SSD-d nad kasutavad, ma mõned kuud tagasi ostsin siis Hinnavaatluses soovitati Samsungi 850 PRO seeriat. Prolly saab kaubale nendega, et panevad sellise mida soovid kui spetsjomm küsid.

    Üks asi mida ma ise ei pannud oli klaviatuuri taustavalgustus, aga see suht kasulik asi ikka, et seda soovitaks. Ja kui arvad, et kunagi läheb vaja siis webcam €25-ka eest ka ei tapa.

    Ma ise ostsin sealt endale ja sõbrale, siis nad kohe ise pakkusid soodukat, nii et küsi julgelt alla ka

  4. #3524
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kõikidel nendel Precisionidel by default workstation videokaardid sees ja kui ise konfigureerida masin läheb vähegi mõistlik konf sinna 1900€ kanti , selle raha eest võib juba jah macile mõelda ja dualbooti kasutada.

  5. #3525
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Soovitage solid hiirt grindimiseks.

  6. #3526
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  7. #3527
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tänud abi eest, tellin neist mingi ära.

  8. #3528
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    HP arvuti win10

    Arvuti l'heb sleepi peale paari minutit, kuigi powe performace high performace pea, kõik settingud mis seotud display ja hard drivega olen läbi käinud ja kõik pandud 30min+ peale. screensaver none peal aga ikka arvuti läheb sleepi paari minutiga kui inactive

    Oskab keegi aidata?

  9. #3529
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    lahendatud

    Here is the solution that worked out for me:

    1. Click on the windows icon
    2. Type regedit
    3. Right-click on regedit icon, click Run as administrator
    4. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Power\PowerSettings\238C9FA8-0AAD-41ED-83F4-97BE242C8F20\7bc4a2f9-d8fc-4469-b07b-33eb785aaca0
    5. Double click on Attributes
    6. Enter number 2.
    7. Go to Advanced power settings (click on Windows button, write power options, click on Power Options, in the selected plan click on the Change plan settings, click on the Change advanced power settings).
    8. Click on the Change settings that are currently unavailable
    9. Click Sleep, then System unattended sleep timeout, then change these settings from 2 Minutes to 20 for example.
    That's it!

  10. #3530

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas keegi teab rääkida kuidas blokeeritud toas mängida...
    proovisin seda DNS-serveri asja, kuid ikka ei lase MTA blokeeritud lehtedele...

  11. #3531

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    IPv6 DNS serverite aadressid pane ka 2001:4860:4860::8888 ja 2001:4860:4860::8844

  12. #3532

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Jah .. nüüd tõesti toimib, suur tänu!!
    Aga tekkis uus takistus .. pokkeri tuba lukustas mu konto. Live suppordis öeldi, et nad ei saa mu kontot avada kuni olen Eestis.
    Kas see on enamus blokeeritud tubadega nii ??

  13. #3533

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mängida ei saa ipokeri võrgustikus, bodogis, full tildis, svenska spielis. Ehk veel mõnes.

  14. #3534

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Titan poker
    winner poker
    888
    iron
    party

    Kas nende kohta oskad öelda ?

  15. #3535

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    888 ja party saad mängida, need ülejäänud on ipokeri toad kus Eestist mängida ei saa.

  16. #3536
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tere.

    Sain enda praeguse lauaarvuti kõrvale vähe uuma ning plaan nüüd kahest üks parim kokku meisterdada? Mismoodi ma tean kummal on parem sisu jne? Tean, et praegusel on emaplaat E5300 2,6gh ja uuemal on G620 2,6gh. Mälu mõlemas kastis 4gb kuid pole vaadanud sagedusi. Graafikakaart jääb praeguseks kuna teisel kastil seda lihtsalt pole. Lisaks veel see, et praegusel on OP süsteem 32 BIT ja teisel kastil 64BIT. Mis vahet neil üldse on?

    Või on protsessoritest jutt ahhh
    Viimati muudetud Provoker poolt : 06.03.16 at 10:16

  17. #3537

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Minusuguse võhiku jaoks jääb g620 E5300 eelsesse aega. 64bit peaks lihtsalt efektiivsemalt töötama, aga minu 32bit E6750 tiksub veel ka peale kaheksat aastat vägagi rahuldavalt.

  18. #3538

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    g620 on 3 aastat uuem, peaks omajagu kiirem olema.

  19. #3539
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Tere.

    Sain enda praeguse lauaarvuti kõrvale vähe uuma ning plaan nüüd kahest üks parim kokku meisterdada? Mismoodi ma tean kummal on parem sisu jne? Tean, et praegusel on emaplaat E5300 2,6gh ja uuemal on G620 2,6gh. Mälu mõlemas kastis 4gb kuid pole vaadanud sagedusi. Graafikakaart jääb praeguseks kuna teisel kastil seda lihtsalt pole. Lisaks veel see, et praegusel on OP süsteem 32 BIT ja teisel kastil 64BIT. Mis vahet neil üldse on?

    Või on protsessoritest jutt ahhh
    Üks on sul ddr2 mäluga ja teine ddr3 , neid omavahel sobitada ei saa.
    32bit OS-il on Ram limi 4gb , üle selle windows ei tunne ära.

    Ega sealt peale kõvaketta väga sobitada ei annagi.

  20. #3540
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas SELLINE arvuti SELLIST kuvarit suudab jooksutada? Pean silmas seda, et kas saan kuvari max resolutsiooni kätte?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES