Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 117, kokku 178 EsimeneEsimene ... 1767107115116117118119127167 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 321 kuni 2 340, kokku 3547
  1. #2321
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Lol seda küll.. Anyway valiks igakell selle Samsungi 9-seeria mudeli kui Macbook..

  2. #2322

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kui raha piisavalt taskus, siis sony vaio Z seeria. Muidu endale meeldivad ka asuse ja samsungi ultrabookid.

  3. #2323
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Sooviks endale soetada läpakat, mille peamine funktsioon oleks koolis ja kohvikutes kaasas tolknemine, kuid ilmselt tahaks vahetevahel ka pokkerit mängida. Peamiselt olen hetkel tähelepanu pööranud 13" ultrabookidele. Esimene otsus oli, et astun Macipedede ridadesse ja muretsen Macbook Airi, aga nagu ma aru saan, siis Starsi ja HEMi saaks selle peal jooksutada ainult paralleel-Windowsiga, mis mulle eriti ei imponeeri. Samas on Macil väidetavalt kõige asisem klaviatuur, mis võib osutuda jälle suht oluliseks. Kas kellelgi on kogemusi Asuse Zenbooki või Samsung 9-ga?
    Endal üsna palju kogemusi Airiga. Kui sa eluaeg Windowsi mees ja sinna Windowsit peale ei plaani panna siis ei soovita vaenlasele ka, Windowsi pealt uue OS-i peale minek = päevas 10x head-asplode, vähemalt minu jaoks. Riistvaralt ülikvaliteetne asi, aga f*ck see erinev OS... Mitte, et see sitt oleks, aga uuega harjumine peale 10a+ Windowsi kasutamist on impossibru.

    Välimuselt muidu paljud uued PC-ultrabookid ülisarnased Airile (Sony ja Delli mingid mudelid), vägev alumiiniumkorpus jms. Ehk on kvaliteedilt ka samasse auku :)

  4. #2324

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas diili kõnekaardiga google dnsi saab kasutada. Panen siis pulga ztemf 161 seadetest conection settings add use the following dns server address 8888 aga niikui kolmanda 8 panen lööb automaatselt 255.
    Proovisin ka üldse ilma simita uut ühendust teha aga jah google dnsi ei saa sisestada kuigi kunagi kui oli veel emt lepinguga võetud sai küll. Kuradi jama see on.
    Vastus strawberryle
    Sain hakkama kui kohe täpselt üles ei kirjuta siis pärast enam ei mäleta neid täpseid seadistusi.
    Viimati muudetud aivo poolt : 06.09.12 at 11:46

  5. #2325

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..

  6. #2326
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Kas diili kõnekaardiga google dnsi saab kasutada. Panen siis pulga ztemf 161 seadetest conection settings add use the following dns server address 8888 aga niikui kolmanda 8 panen lööb automaatselt 255.
    Proovisin ka üldse ilma simita uut ühendust teha aga jah google dnsi ei saa sisestada kuigi kunagi kui oli veel emt lepinguga võetud sai küll. Kuradi jama see on.
    Kõlab nagu sa üritad tõsimeeli panna DNS aadressiks 8888, mitte 8.8.8.8

  7. #2327

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..
    Random update, nüüd pole ca 20h juba probleemi olnud. Midagi ise ei muutnud, proovisin mingist itimeeste channelist abi saada ning mõned võimalikud probleemid sai välja kriipsutatud (malware ning toite värk). Et siis küsin kas on mõtet edasi pusida kuna tõenäoliselt miski kamm ikka ju on (?) või jätta asi sinnapaika kuni uuesti vigast paneb. Grindimise ajal muidugi pask lauad lahti nin freezib on 120$ kohe läinud pmst..

  8. #2328
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Sul voolukõikumisi esineb? Need võivad olla ka väga väikesed kõikumised, mida nö. silmaga ei näe (tuled ei pruugi vilkudagi aga arvuti keerab tuksi küll). Sealt oled vaadanud Control Panel\System and Security\Administrative Tools ning Event viewer?

  9. #2329

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Sul voolukõikumisi esineb? Need võivad olla ka väga väikesed kõikumised, mida nö. silmaga ei näe (tuled ei pruugi vilkudagi aga arvuti keerab tuksi küll). Sealt oled vaadanud Control Panel\System and Security\Administrative Tools ning Event viewer?
    Hmm voolukõikumisi ei toiks olla.. Tsekkisin event viewerit, seal on tohhujaa neid erroreid vms :D

    Hetk enne freezimist vist selline: The Windows Management Instrumentation service has detected an inconsistent system shutdown.

    E see pärast ikka loogilislt võttes..
    E2: Enne freezimist tundum midagi kahtlast pole.
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 03.09.12 at 17:41

  10. #2330
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Sul läptopil eraldiseisev videokaart ka ? Kasutab nvidia optimus süsteemi ?

  11. #2331

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Sul läptopil eraldiseisev videokaart ka ? Kasutab nvidia optimus süsteemi ?
    Ma ei teagi.. Kust seda vaadata saab? Nd freezis peale mingit ca 20 tunnilist normaalset töötamist. Mul poleks probleemi lihtsalt garantiisse saata vms, aga seal läheb ju nädal + vähemalt. Ning pole mingit teist arvutit millega grindida. Kõik vajalikud programmid on ka siin.. Any toughts?

  12. #2332
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..
    võta aku tagant ära, las olla lihtsalt juhtme otsas ja vaata, kas siis veel freezib

  13. #2333

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    võta aku tagant ära, las olla lihtsalt juhtme otsas ja vaata, kas siis veel freezib
    Proovin ära :)

  14. #2334
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on probleem. Starman läks digile üle, lubati, et internet sama hea v isegi parem.
    Nüüd paar päeva on net selline, et lehe laadimisega läheb nii 5-10sekki. Youtube ei saa otse nn vaadata
    Helistasin Starmani. Öeldi, et mul 1mbit-internet, et see ongi sellistele tavalistele arvuti"kasutajatele". Et kui tahan kiiremat 5Mbit, siis maksan 6 euri juurde vms
    Kas mul on tunne, et aetakse paska? Kas tänapäeval 2012 on kõige sitem kaablinternet ka selline, et ei saa youtubet vaadata?
    Kui aetakse paska kas on mõtet ähvardada Elioniga vms...

  15. #2335

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    1 Mbitiga pole tõesti tänapäeva reklaami täis topitud lehtedel midagi teha. Sinutorus ammugi mitte.

  16. #2336

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Jap, Priva, võta atleast 10Mbitine nett.

    Mul endal varunett Tele2 (2-5Mbit) oma, ja ka sellega on nt Youtubei ja teiste videote vaatamine võimatu, samas pokkeri mängimiseks ideaalne.


    edit: Lauaarvutil Elioni 50Mbitine ja olen rahul. Ma ei näe isegi mõtet, miks peaks Elionist 100Mbitist paketti võtma, sest kõik jookseb kiirelt.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 09.09.12 at 17:25

  17. #2337

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Jap, Priva, võta atleast 10Mbitine nett.

    Mul endal varunett Tele2 (2-5Mbit) oma, ja ka sellega on nt Youtubei ja teiste videote vaatamine võimatu, samas pokkeri mängimiseks ideaalne.


    edit: Lauaarvutil Elioni 50Mbitine ja olen rahul. Ma ei näe isegi mõtet, miks peaks Elionist 100Mbitist paketti võtma, sest kõik jookseb kiirelt.

    oled 24a ja omad 50mb netti v
    ma ise 24.5 ja oman muidu 100 megast
    Viimati muudetud leits poolt : 09.09.12 at 18:01

  18. #2338
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    lenovo läpaka prose vent vms on katki. soovitage, kes vahetaks.

  19. #2339
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Siit foorumist pole sellist asja mõtet küsida , postita mure HV foorumisse , seal kindlasti oskab keegi sind aidata.

  20. #2340
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    lenovo läpaka prose vent vms on katki. soovitage, kes vahetaks.
    Garantii on läbi? Kui mitte, siis seal on üsna tippteenindus. Ei tohiks väga kaua aega ka võtta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES