Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 178 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3547
  1. #1

    Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Põhimõtteliselt ei leidnud sellist teemat siit (ega ei viitsind otsida ka). Kui keegi ei leia seda kuramuse ANY keyd, tahab teada miks teeb arvuti nii, aga mitte naamoodi. Siis võib siia neid küsimusi esitada. Vastan siis ise või siis vast peaks meil patsiga poisse ka olema näiteks hotcocacola ja muid kah, kes viitsivad vastata ja aidata.

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kas ainult arvuti alased või ka programmide alased küsimused ja probleemid. Ei pidanud silmas pokkeriprogesid

  3. #3

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Võib ka progede kohta ma arvan. Aga vastust pead siis vast ootama sellet kes seda ka kasutanud on.

  4. #4

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Üritad katkise läpaka pärast nüüd karmat tõsta? :D

    Aga muidu hea teema :)

  5. #5

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tegin mingi aeg arvutile formati, lasin XP uuesti peale, tahtis registration keyd saada. Sisestasin selle ja siis tahtis activationi jaoks uuesti. Seekord enam läbi ei läinud, ütles, et liiga tihti kasutatud. XP oli minuarust arvutiga kaasas kunagi, kood oli plaadipeale pastakaga kirjutatud ja karp minema visatud. Nüüd näppisin kuupäeva eile ja activation period sai hetkega läbi ja windows lukus. Küsib ainult koodi. Microsofti helistasin, need tahavad karbist fotot saada, siis saadavad uue koodi. Kas on mingeid muid võimalusi? Uut XP ma kindlasti ostma ei hakka, mingi Vista originaal on mul kah olemas, aga ma eelistaks XP-d sellele arvutile praegu. (PS, ma ei tegele piraatlusega, filmid ja PS2 mängud on kõik originaalid kodus ja see windows on kah originaal 90% tõenäosusega, kuna pärit riigifirma kontorist). keegi oskab aidata?

  6. #6

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Tegin mingi aeg arvutile formati, lasin XP uuesti peale, tahtis registration keyd saada. Sisestasin selle ja siis tahtis activationi jaoks uuesti. Seekord enam läbi ei läinud, ütles, et liiga tihti kasutatud. XP oli minuarust arvutiga kaasas kunagi, kood oli plaadipeale pastakaga kirjutatud ja karp minema visatud. Nüüd näppisin kuupäeva eile ja activation period sai hetkega läbi ja windows lukus. Küsib ainult koodi. Microsofti helistasin, need tahavad karbist fotot saada, siis saadavad uue koodi. Kas on mingeid muid võimalusi? Uut XP ma kindlasti ostma ei hakka, mingi Vista originaal on mul kah olemas, aga ma eelistaks XP-d sellele arvutile praegu. (PS, ma ei tegele piraatlusega, filmid ja PS2 mängud on kõik originaalid kodus ja see windows on kah originaal 90% tõenäosusega, kuna pärit riigifirma kontorist). keegi oskab aidata?
    Lisasin msni, ehk on lahendus olems selle jaoks.

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvutitel on koodi kleeps kasti peal ning läpakatel põhja all. Sealt peaks saama õige koodi.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    XP uuesti peale..... ja nüüd see teema , et helikaarti ei tunnista. MSI P4N SLI motherboard...integreeritud mingi HD audio... kasillion driverit läbi lasknud...ei midagi.....hetkel lahendus on uus helikaart lihtsalt osta.....kui keegi sama HD audio probleemi lahendanud... siis võib huvi pärast siia kommenteerida.....äkki 101ne lahendus töötab minujaoks.

  9. #9

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


  10. #10

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul selline jama et ei saa HM-i maha isntallida, add remove all pole HM-i. Program filede all on aga uninstalli ikooni ikkagi pole. HM- on mul nats vist viga saanud, sellepärast ongi see kustutamise ja taasinstalli soov.

  11. #11

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Aga proovi uuesti peale lasta. Võimnalik et tekib add remove alla siis ja võimalik et polegi maha vaja lasta. Või pakub installer ise vana eemaldamist enne uue pealepanekut.

  12. #12

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kõlab loogiliselt, kohe katsetan.

  13. #13

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Hakkas tööle ja ilma vigadea, tänud Oliverk.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Selline mure siis, et polnud PT3 5 kuud kasutanud, nüüd registreerisin ära ja tõmbasin upgrade. Alguses hakkas kohe postgre nussima, vanasti sellega probleeme polnud. Tegin uninstallid ja värgid nagu FAQ-is oli, aga probleem jäi alles. Nüüd siis tegin PT3 uue database ja sellega enam postgre errorit ei visanud. Vanad käed sain manual impordiga sisse, auto importiga aga viskab selliseid erroreid, need peaks uued käed olema:


    2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #505)
    2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #443)
    2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #429)
    2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #478)
    2009/08/12 11:22:23: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #510)
    2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #509)
    2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #513)
    2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #505)
    2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #476)
    2009/08/12 11:22:24: PokerStars: Hand Imported (#29624139353) from 171772539 691
    2009/08/12 11:22:24: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x005e7df0)(Line #525)
    2009/08/12 11:22:24: PokerStars: Hand Imported (#29623952981) from 173560495 1

    Ehk oskab keegi aidata?

  15. #15

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kuidas saada 4GB fail lauarvutist kõige kergemini kiiresti võõrasse läpakasse? Mälupulgad on mul max 600mb, välist kõvaketast pole...
    DVD kirjutajat kah pole.

  16. #16

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kuidas saada 4GB fail lauarvutist kõige kergemini kiiresti võõrasse läpakasse? Mälupulgad on mul max 600mb, välist kõvaketast pole...
    DVD kirjutajat kah pole.
    pööratud kaabel vahele ja lased l2bi lani

  17. #17
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kuidas saada 4GB fail lauarvutist kõige kergemini kiiresti võõrasse läpakasse? Mälupulgad on mul max 600mb, välist kõvaketast pole...
    DVD kirjutajat kah pole.
    Üks variant on pakkida see fail kokku ja juppideks. Näiteks teed 100mb tükid.

  18. #18

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    selline imelik request et
    jõlenärvi ajab see XP aken mis tuleb ette umbes kirjaga " Windows was recently uptaded and needs to restart . do u want to restart now or later.

    siis on 5 minti aega et no öelda ja 10 minuti pärast tuleb ahv jälle tagasi
    eriti närvi ajab selline asi keset sessi or mõnda mängu mängides

    ühesõnaga kuidas ma temas lahti saan igaveseks

  19. #19
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Security center - automatic updates - never/turn off or smth peaks olema.

  20. #20

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Security center - automatic updates - never/turn off or smth peaks olema.
    tyvm

Lehekülg 1, kokku 178 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES