Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1

    MIllist tuba valida

    Nagu varem ka mainutud, siis olen alles algaja, kuid tahtmist, pealehakkamist ja ka aega jagub, siis oleks aega valida algajale kohane pokkerituba. Selle all mõtlen pigem siis boonuseid ja rakeback'i. Ma tegelt ei olegi päris täpselt aru saanud boonuste ja RB vahest. Näiteks Tigraro poolt tehtud Tower'i pokkeri põhjalik tutvustus. Ma ei saa sellest aru, kas see boonuse lahti mängimine on vaid ühekordne või saan/pean ma ühe uusi sissekandeid tegema või hiljem saan puhtalt makstud rake'st mingi X % tagasi.
    Ehk keegi viitsib veelord selle lahti seletada või suunata õigesse kohta :P
    Või siis lihtsalt soovitada head tuba, eeldades, et ma võtan asja tõsiselt ja harjutan ja õpin palju.

    Terv,
    Sonsu

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: MIllist tuba valida

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Nagu varem ka mainutud, siis olen alles algaja, kuid tahtmist, pealehakkamist ja ka aega jagub, siis oleks aega valida algajale kohane pokkerituba. Selle all mõtlen pigem siis boonuseid ja rakeback'i. Ma tegelt ei olegi päris täpselt aru saanud boonuste ja RB vahest. Näiteks Tigraro poolt tehtud Tower'i pokkeri põhjalik tutvustus. Ma ei saa sellest aru, kas see boonuse lahti mängimine on vaid ühekordne või saan/pean ma ühe uusi sissekandeid tegema või hiljem saan puhtalt makstud rake'st mingi X % tagasi.
    Ehk keegi viitsib veelord selle lahti seletada või suunata õigesse kohta :P
    Või siis lihtsalt soovitada head tuba, eeldades, et ma võtan asja tõsiselt ja harjutan ja õpin palju.

    Terv,
    Sonsu
    Meil on juba olemas teema ja küsimus, millist tuba valida See asub siin: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1744.0.html

    Ise soovitan veel Ongame, kus boonustega saad oma rolli kiiremini kasvama, kuigi viimaselajal seal on softi probleemid olnud, siis nl10 alustada ja kõvasti vaeva näha, siis varsti oled nl50.

    Toweri boonused ja teiste Ongame tubade 8x boonused on full ring mängijale umbes 40% ja neid saan ka pärast sebida, kui oled läbi PokkeriProd.com linkide liitunud. Uusi sissekandeid ei pea tegema, sest tegu ei ole reload boonustega.

  3. #3

    Re: MIllist tuba valida

    Tänud. Lugesin seda teemat, kuid seal leidis küsija oma õnne PS, kust mina ää tahaks minna. Ütleme nii, et ma leian mingi toa, kuhu minna, milline oleks õige summa, mis tuleks algselt peale kanda, et võimalikult palju sellest kasua saada? Millised on need arvutused, mis mind siin aitaks (NL5/NL10 * x kätearv kuus)?

  4. #4
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: MIllist tuba valida

    NL5 puhul 100 daala , NL10 puhul 200 daala. Ehk siis 20BI - 20 BUY IN-i. Kui juhuslikult peaksid alguses kaotama 5 või 10 daala (millega asud mängima lauda) siis pole sul probleem minna teise lauda ja proovida uuesti ja uuesti või siis reloadida end algsesse lauda uuesti sisse. Kui roll langeb üle 5 BI siis ... vaata kasvõi EstPatricku videosi kust kindlasti abi saad (siis foorumis täiesti olemas isegi)

  5. #5

    Re: MIllist tuba valida

    tere jälle.

    Ma olen nüüd terve nädala vaid foorumeid lugenud ja videosi vaadanud, kuna kogu mu stäk sai PS-s otsa, aga see selleks. Olin vahepeal suht kindel, et lähen edasi Full Tilti, kuid sattusin arutelu otsa, kus õeldi, et seal kõvasti raksem ja rake´i peab ka rohkem maksama (seda küll 10Nl-s), ehk siis arengut selles limiidis raske saavutada. Teine variant on ka Tower, kuid seal pidi mingid softi jamad olema? Opokker pidi algaja jaoks jällegi suht raske olema ja boonuse lahtimängimiseks kaks korda rohkem punkte koguma. Aga, miks ma sellest räägin on see, et enamus arutelusi on kõvasti aegunud. Kas näiteks towersi soft on nüüd timmis, või endisel jama? Ja kas Full tiltis on ikka sama vana nöörmine?
    Stäki kohta ka üks küsimus, nimelt kui nüüd uue ringiga alstada 5NL-s, kas $150 stäkist piisaks? Eeldusel, et ma mängin palju ja avan stardi boonuse ja rake´i saaks ka tagasi.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: MIllist tuba valida

    $150 on nl5 jaoks okei. Tuba vali ikka nii, et rakebacki saaksid ja boonuseid ka. See et Stars ja Fulltilt raskem on, on täielik müüt. NL5/NL10 on igalpool kehva tasemega, mida sa peaksid edukalt biitima kui vaeva näed.

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: MIllist tuba valida

    Tere Sonsu,
    paar tasuta bankrolli võimalust sulle uue toa jaoks

    25+25usd partysse
    http://ee.pokernews.com/uudised/pokk...itoas-1208.htm

    ja 50 usd pakutud tubade vahelt
    http://www.pokerstrategy.com

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES