Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 38
  1. #1

    Avatarid pokkerilauas

    Jutt siis internetipokkeri avataridest, ehk väikestest pildikestest mängija nime juures. Pokkeriraamatud kirjutavad, et looge endale imidz, pange pähe kaabu või kasvatage pikk habe või kandke mingeid erilisi prille jne., et siis kohe vastased vaatavad, et ahaa, see on see mängija. Ise mõtisklen siin, et kas sellist asja on just vaja, eriti interneti pokkeris. Äkki on parem olla selline märkamatu lambake, kes koorib vaikselt, aga kindlalt teisi?

    Ehk siis olen kahevahel: kas panna endale lauda avatar ja veel eriti silmatorkav, või vastupidi, jääda nö märkamatuks?
    Teine küsimus on see, kas Teil on teiste avatarid üldse nähtaval või mitte?
    Kolmandaks võiks siia panna ka oma pokkerilaua avatare soovi korral.

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Osad on häirivad tihti, osad vinged, aga tänu nendele on hea mängijaid meeles pidada. Mõne väga hullu avatari, näiteks mingi haige lõust või silm suurelt, mis väga ära tüütab blockin vahest ära.

    Endal oma kassi pilt pandud.

  3. #3

    Re: Avatarid pokkerilauas

    peaks ka ära blockima, starsis käivad pinda need, kes oma tiblastani lipuvärvidega avataridega on.

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Avatarid on küll sisse lülitatud, aga lemmikloomade ja väikeste laste piltidega blockin ära, sry TIGRANO :D Kui midagi väga rõvedat on, saab samuti blocki.

    Ise kasutan sellist, suht lamp:


  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Avatarid pokkerilauas


  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Tsitaat Algselt postitas blazkuh
    Avatarid on küll sisse lülitatud, aga lemmikloomade ja väikeste laste piltidega blockin ära, sry TIGRANO :D Kui midagi väga rõvedat on, saab samuti blocki.

    Ise kasutan sellist, suht lamp:

    Jah, kuskil videos nägin ka keegi blockis neid lemmikloomde pilte ;D

  7. #7

    Re: Avatarid pokkerilauas

    HU SNG mängin, siis blockin koheselt kõik avatarid, hullumoodi ajasid tilti need. Mujal ei pööra mingit tähelepanu avataridele.

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Kui mängustiil on silmatorkav, siis peaks ju silmatorkav avatar ka olema...

  9. #9
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Olen ise ka mõelnud, et pokker on ju mäng, mis põhineb infol. Kui pildi järgi teised regularid su ära tuvastavad, siis on neil infot natuke rohkem. Pmst annad eelise. Mõtteid? :)

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Tsitaat Algselt postitas blazkuh
    Avatarid on küll sisse lülitatud, aga lemmikloomade ja väikeste laste piltidega blockin ära, sry TIGRANO :D Kui midagi väga rõvedat on, saab samuti blocki.

    Ise kasutan sellist, suht lamp:

    Mängijad, kellel on avatar, mida sa tahad ära blockida on enamasti suured fishid ja blockimine on ülisuur viga, sest teinekord kui too suur fish su lauda satub, siis ei pruugi sa teda ära tunda. Ainult vähesed külmanärvidega regularid suudavad seda ära kasutada (point@peokuningas).

    Ise ma avatari ei kasuta, kuna nii jään vähem mängijatele meelde.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mängijad, kellel on avatar, mida sa tahad ära blockida on enamasti suured fishid ja blockimine on ülisuur viga, sest teinekord kui too suur fish su lauda satub, siis ei pruugi sa teda ära tunda. Ainult vähesed külmanärvidega regularid suudavad seda ära kasutada (point@peokuningas).

    Ise ma avatari ei kasuta, kuna nii jään vähem mängijatele meelde.
    Peale blockimist teen üldjuhul note.

  12. #12

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Vahepeal blokin mingi rõveda beebi lõusta vms ära. Muidu on avataridega parem mängijaid meelde jätta. Endal on selline, mis tekitab vastastes tilti (kuna Zap Brannigan on nii ülbe m*nn :D):


  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Ei salli tittesid. Aga tavaliselt blokin üldse ära. Nimede järgi jäävad niigi päris hästi meelde

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Avatarid pokkerilauas

    ei kommenteeri ;D

  15. #15

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Olen ise ka mõelnud, et pokker on ju mäng, mis põhineb infol. Kui pildi järgi teised regularid su ära tuvastavad, siis on neil infot natuke rohkem. Pmst annad eelise. Mõtteid? :)
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ise ma avatari ei kasuta, kuna nii jään vähem mängijatele meelde.
    Vot vot, mul mõte liigub samas suunas, et parem oleks, kui ei oleks silmatorkav lauas. Siis seostud vähem vatsasmängijatele mingi eelnenud olukorraga. Või on see just hea? See võib tunduda mingi mõtetu tähtsusetu asjana, aga kui me mängime proffidena kümneid ja sadu tuhandeid käsi, siis hakkavad pisiasjad rolli mängima.

    Aga kuidas Ranka Sul on selle Kalashnikovi pildiga, olen Sind turniiridel näinud sellega ja arvanud, et see on osa Su strateegiast :) Et luua endale selline agressiivse nahaali imidz, kellega pole eriti mõtet tüli norima minna 3bettide ja reraisidega?

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Avatarid pokkerilauas

    mul sama avatar mis siin foorumis.. tundub vist suht silmatorkav oma kollase värvi pärast... samas ise olen avatarid igalpool kinni keeranud..

  17. #17

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Mu avatar on sellest pildist võetud:


    Algul ajas ennast kole tilti, a nüüd olen juba suht ära harjunud :D

  18. #18

    Re: Avatarid pokkerilauas

    ise küll ei ole endale avatari pannud ja ei kavatse panna kah siis jääb vähem nägu meelde
    teiste avatride järgi tunnen küll inimesed ära kes millist stiili mängib ja kes regularid on

  19. #19

    Re: Avatarid pokkerilauas

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ise ma avatari ei kasuta, kuna nii jään vähem mängijatele meelde.
    Tõsiselt? Ma pigem arvan, et ajudega mängija tunneb nime järgi täpselt samamoodi ära, sest nad oskavad detaile märgata. Ülejäänud mängijate suhtes on suva, nad niikuinii vastastest ei hooli.

  20. #20

    Re: Avatarid pokkerilauas



    teine kasutaja on tegelt mul, aga selle avatariga mängin.
    reeglina pannakse tähele sellist. ise eriti ei jälgi teiste omasid. ja vihkan seda, kui on pandud sinan enda pilt (prantslastel ja vanadel soome või inglise peerudel tavaliselt)

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES