Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 22 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 440
  1. #181

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Ma lendasin bubblis selle alaealise idioodi vastu

    irw
    see kutt oli lihtsalt epic donk :D
    vend callis enamus käsi preflop :D + mis hittimis % vandil oli APPIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  2. #182

    Re: Live turniirisari Tartus.

    ma annaks sellele debiilikule karika selle eest et ta 69o-ga A10x kaks ristit flopis suutis all inni minna ning pani mind kunne foldima...Kuldne read poisil. Preflop olin obv 3bettinud

  3. #183

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Sinu kahjuks ma pole alaealine ja vaevalt, et epic donk nii kaua oleks" luckyinud "
    Mida ma teha saan kui mul on v6imalus hääde kätega flop ära vaadata ja kui midagi on siis ka anda enda panus
    see et sa whiner oled ja lased oma emotsioonid valla on sinu rida( viimane all in sinu ässa poisi peale ytlesid et ma viimane debiilik, et callin teie all ini ässa ja emandaga:D:D midaIGANES vaata palju teie stack oli, mul oli hea võimalus..Aga ütleme nii, et ilma õnneta ei saa kunagi..

    ja 6 9 peale ytleks seda et ma olin kindel, et sul ässa pole, ja tunnista et mu 6,9 oli valus vaadata

  4. #184

    Re: Live turniirisari Tartus.

    kutt kindlasti standard mängu ei mängind, limpcalle etc rohkem. ABCd ei lasknud ja huvitav oli mängida imo, ainult et selle stiiliga väga kaugele ei jõua. Mind ei suutnud sa vähemalt tilti ajada :P, enivei, gg, homme finaalis näeme.

  5. #185

    Re: Live turniirisari Tartus.

    69 oli ebaoluline, olnud kasvõi 27. Lihtsalt sa pole selliseks readiks võimeline imho ja omavaheline sosistamine käe ajal. Sõber võis sul vabalt näha mu kaarte jne. See kokku oli tilt, mitte 69

  6. #186

    Re: Live turniirisari Tartus.

    mingid pubi turnad tekitavad rohkem probleeme, kui tegelt neist reaalselt kasu on ... i pass them :)

  7. #187
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Live turniirisari Tartus.

    see on natuke imelik, et miks sellised mängijad pärast alati ennast õigustama tulevad ja veel väga üleolevalt, isegi mõnitavalt. See on nõme natuke minuarust. Aga jh, eks täna finaalis näeme.

  8. #188

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas kaupss
    Sinu kahjuks ma pole alaealine ja vaevalt, et epic donk nii kaua oleks" luckyinud "
    Mida ma teha saan kui mul on v6imalus hääde kätega flop ära vaadata ja kui midagi on siis ka anda enda panus
    see et sa whiner oled ja lased oma emotsioonid valla on sinu rida( viimane all in sinu ässa poisi peale ytlesid et ma viimane debiilik, et callin teie all ini ässa ja emandaga:D:D midaIGANES vaata palju teie stack oli, mul oli hea võimalus..Aga ütleme nii, et ilma õnneta ei saa kunagi..

    ja 6 9 peale ytleks seda et ma olin kindel, et sul ässa pole, ja tunnista et mu 6,9 oli valus vaadata

    WTF

    meie lauas Q7s; K3o jne riverini välja jne...no need pole head käed
    ei a mis seal ikka :D, tore oli seekord
    täna näeb

  9. #189

    Re: Live turniirisari Tartus.

    ma ei puutu teemasse aggga.....
    mis kuradi vingumine siin käib? dongile elatakse kaasa ja innustatakse teda-"nh", "oi, see oli hästi tehtud!", "ai kurat, siin sul oli natuke ebaõnne"(see on privadori leivalause :D) . ta tahab välja teha, aga te ei lase.
    adjustida tuleb.

  10. #190
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Live turniirisari Tartus.

    raigo sa kah finaalis? palju sul punne on?

  11. #191

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ma ei puutu teemasse aggga.....
    mis kuradi vingumine siin käib? dongile elatakse kaasa ja innustatakse teda-"nh", "oi, see oli hästi tehtud!", "ai kurat, siin sul oli natuke ebaõnne"(see on privadori leivalause :D) . ta tahab välja teha, aga te ei lase.
    adjustida tuleb.
    natuke mõistlikku juttu kah siin badbiit lugude vahele, mida keegi niikuinii lugeda ei viitsi

  12. #192

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ma ei puutu teemasse aggga.....
    mis kuradi vingumine siin käib? dongile elatakse kaasa ja innustatakse teda-"nh", "oi, see oli hästi tehtud!", "ai kurat, siin sul oli natuke ebaõnne"(see on privadori leivalause :D) . ta tahab välja teha, aga te ei lase.
    adjustida tuleb.
    ****, see donk limp-callib lõpuni. Hitib nagu viimane ******** ja siis mõtleb, et nii peabki olema. ***** tuleb donk saata, mitte kiita taevani. Siis järgmine kord teab, et ei tule oma sitaga torkima. Ja kui veel tuleb , saab kannaga pähe ja korras.

  13. #193

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    ****, see donk limp-callib lõpuni. Hitib nagu viimane ******** ja siis mõtleb, et nii peabki olema. ***** tuleb donk saata, mitte kiita taevani. Siis järgmine kord teab, et ei tule oma sitaga torkima. Ja kui veel tuleb , saab kannaga pähe ja korras.
    aha, lol =D

  14. #194

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    ****, see donk limp-callib lõpuni. Hitib nagu viimane ******** ja siis mõtleb, et nii peabki olema. ***** tuleb donk saata, mitte kiita taevani. Siis järgmine kord teab, et ei tule oma sitaga torkima. Ja kui veel tuleb , saab kannaga pähe ja korras.
    üli kuldne variant ju. palju sitem oleks kui reiseks ja re-reiseks kogu aeg ja hitiks.
    kulla donk, kui tartus kannaga pähe saad siis tallinnas oled sa alati teretulnud. siin ei kiusata kedagi ja kõik on sõbrad. :-*

  15. #195
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Live turniirisari Tartus.

    icc.. see teema siin tegi mu päeva ilusaks.. minu miinus 2-3BI päevad on lumme kusta selle hala kõrval siin:-)

  16. #196

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ma ei puutu teemasse aggga.....
    mis kuradi vingumine siin käib? dongile elatakse kaasa ja innustatakse teda-"nh", "oi, see oli hästi tehtud!", "ai kurat, siin sul oli natuke ebaõnne"(see on privadori leivalause :D) . ta tahab välja teha, aga te ei lase.
    adjustida tuleb.
    sul on õigus ;D ,aga lihtsalt mõnel hetkel ajab see donkamine nii tilti, et jube

    ( Click to show/hide )


    Tsitaat Algselt postitas yolpa

    aga tahaks lõpptabelit näha, sest niisama ei viiciks küll kohale tulla ;D
    raigo sa kah finaalis? palju sul punne on?
    peaks olema jah finaalis.
    punkte peaks olema 17.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    ****, see donk limp-callib lõpuni. Hitib nagu viimane ******** ja siis mõtleb, et nii peabki olema. ***** tuleb donk saata, mitte kiita taevani. Siis järgmine kord teab, et ei tule oma sitaga torkima. Ja kui veel tuleb , saab kannaga pähe ja korras.

    ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ;D standard svenza ;D :D :D :D

  17. #197

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Kle uhvo ma ei jõua enam su lolli juttu lugeda, ma ei limp-callind seal vapsee lõpunbi see et sa viimased 7 kätt muga m2ngisid ei t2henda, et sa võid mu mängu stiili kohe ära pakkuda, see, et ma standart game ei m2ngi on minu valik, ja sellisse stiiliga olen saand ka häid tulemusi..

    Krdi kui sa nii shark oled, kas sa pole siis juba õppinud, et tuleb ka osata kaotada ja väärikalt.
    Mina soovin õnne teile finaalis ja mängige rohkem enda mängu mitte krdi..:D

  18. #198

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas kaupss
    Kle uhvo ma ei jõua enam su lolli juttu lugeda, ma ei limp-callind seal vapsee lõpunbi see et sa viimased 7 kätt muga m2ngisid ei t2henda, et sa võid mu mängu stiili kohe ära pakkuda, see, et ma standart game ei m2ngi on minu valik, ja sellisse stiiliga olen saand ka häid tulemusi..



  19. #199

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Kas keegi oskaks parem õelda täpselt palju oli auhinnafond ja kuidas see kulbineerus 1-5'ni ???

  20. #200
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas kaupss
    Kas keegi oskaks parem õelda täpselt palju oli auhinnafond ja kuidas see kulbineerus 1-5'ni ???
    mis sa arvad et sind tüssati?:D:D:D:D:D:D:D
    räägi meile kah tulemustest.

Lehekülg 10, kokku 22 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES