Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 22 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 440
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Live turniirisari Tartus.

    10 koha sai Tõnis L mitte Toomas L. Mõni nimi sai vast õige kirjapildiga ka. Ma täna ei viitsi tegeleda muuga kui söömine ja magamine aga hiljemalt ylehomseks on uue mängu info üleval.

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Live turniirisari Tartus.

    proovin kah kunagi läbi tulla ikka kui nii lõbus värk, saabgi vähe õlli libistada

  3. #43

    Re: Live turniirisari Tartus.

    groams , sa võitsid??? Missugune alaealine kätt väristav nohkar sina neist olid??? See oli nii absurdi turka et alb akkas. Tegimegei Gertsuga kohe ettepaneku blinde muuta järgmiseks korraks. Ise tõmbasime sujuvalt härradega kasinni ja tummine cash game läks käima.

    A sa janek174 tule jah oma "pika puuga seeriavõitu" kaitsma. Ma panin UTG A9 nupppe, hotcocacola ägises ja pani reraise nuppe A9 ga ja tagant tuli suht insta call 44-ga. KULDNE READ! Võrdub samaga juba mis 3 venda kütavad nuppe ja tagant 55ga callida. Neljas level kus blindid 50/100 ja average stack 1500... palju õnne. Tegemist on "teh real skill game" ´iga Ja laudade balansseerimine on vaja ka selgeks õppida. Absurd on loosida kohta välja, kui selleks on tegelikult ette nähtud konkreetne inimene. A pohui, see selleks. Ja Olümpsis rull sakib, ma sain korralikult katki veel minna seal.

  4. #44

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    groams , sa võitsid??? Missugune alaealine kätt väristav nohkar sina neist olid???


    Normaalne vend oled.

  5. #45

    Re: Live turniirisari Tartus.

    See alaealine, kes sinust kaks kohta vasakul istus esimeses lauas ja kellel käed sind bluffides väga värisesid! :D

  6. #46

    Re: Live turniirisari Tartus.

    ROFL! Kuldne read :D

  7. #47

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Haha, kuldne read indeed!

    Kui võimalik, võiks tõesti turna struktuuriga midagi ette võtta.

  8. #48

    Re: Live turniirisari Tartus.

    AA, see kaa veel, et kui võimalik oleks kuidagi orgunnida, siis plastikkaartid tuleksid ka kasuks.
    Lõpupoole olid kaartid küll väga paindunud juba.

  9. #49
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    groams , sa võitsid??? Missugune alaealine kätt väristav nohkar sina neist olid??? See oli nii absurdi turka et alb akkas. Tegimegei Gertsuga kohe ettepaneku blinde muuta järgmiseks korraks. Ise tõmbasime sujuvalt härradega kasinni ja tummine cash game läks käima.

    A sa janek174 tule jah oma "pika puuga seeriavõitu" kaitsma. Ma panin UTG A9 nupppe, hotcocacola ägises ja pani reraise nuppe A9 ga ja tagant tuli suht insta call 44-ga. KULDNE READ! Võrdub samaga juba mis 3 venda kütavad nuppe ja tagant 55ga callida. Neljas level kus blindid 50/100 ja average stack 1500... palju õnne. Tegemist on "teh real skill game" ´iga Ja laudade balansseerimine on vaja ka selgeks õppida. Absurd on loosida kohta välja, kui selleks on tegelikult ette nähtud konkreetne inimene. A pohui, see selleks. Ja Olümpsis rull sakib, ma sain korralikult katki veel minna seal.
    Irwww.... Tegelt tahtsin juba enne öelda, et see turniiriformaat suht sarnane nendele starsi 45 matsi turbodele. Et spetsialiste peaks nagu jaguma maa ja ilm Palju muidu rahvast oli, ja kas niisama kohale tulles ka kohti jätkus? Järgmine kord üritan ennast ka ikka kohale vedada.

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Live turniirisari Tartus.

    kõik oli ilus pärast seda kui 3 oudine tõmmati ja ma oma stacki 200 peale sain.

  11. #51

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    groams , sa võitsid??? Missugune alaealine kätt väristav nohkar sina neist olid??? See oli nii absurdi turka et alb akkas. Tegimegei Gertsuga kohe ettepaneku blinde muuta järgmiseks korraks. Ise tõmbasime sujuvalt härradega kasinni ja tummine cash game läks käima.

    A sa janek174 tule jah oma "pika puuga seeriavõitu" kaitsma. Ma panin UTG A9 nupppe, hotcocacola ägises ja pani reraise nuppe A9 ga ja tagant tuli suht insta call 44-ga. KULDNE READ! Võrdub samaga juba mis 3 venda kütavad nuppe ja tagant 55ga callida. Neljas level kus blindid 50/100 ja average stack 1500... palju õnne. Tegemist on "teh real skill game" ´iga Ja laudade balansseerimine on vaja ka selgeks õppida. Absurd on loosida kohta välja, kui selleks on tegelikult ette nähtud konkreetne inimene. A pohui, see selleks. Ja Olümpsis rull sakib, ma sain korralikult katki veel minna seal.
    yõõlleehhhh....ära aja mind uuesti tilti...see oli liiga ränk hetk minu elus ;D
    groams, aga see mingi 2-3s käsi...kas sul oli AA, et sa nii hullult värisesid :D
    Sõber ytles hiljem, et sa finaallauas ka värisesid :D, et said riverisse mingi rea ja siis ei suutnud mitu korda stacki üle lugeda, kuna nii hull värin oli sees+ajasid stacki mitu korda pikali ;D ;D ;D

  12. #52

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Haha...ei olnd AA, lihtsalt kuidagi võttis kõhedaks suure live kogemusega tüüpide vastu mängimine, kohe esimeses lauas minust paremal hotcoca ja svenza, mõtsin, et annan kohe selle käega svenzale pool stacki ära.

    Olen varem pigem aind mingeid väikseid home game'e mänginud live's, niiet mu live kogemustepagas on üsna kesine.
    Ja see riverisse rea saamine ei olnd finaallauas, vaid siis kui 2 lauda alles oli ja noh, see oli lihtsalt adrenaliini laks, et nii suure poti võitsin ja haige biidi andsin.
    Ja stacki ei suutnud sellepärast üle lugeda, et sõber kõrval rääkis ja kuulasin poole kõrvaga teda ka, siis mitu korda läks sassi jah. :D

    Aga hea kogemus oli, vast järgmine kord olen natuke rahulikum juba.

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Live turniirisari Tartus.

    puhas kuld!

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas groams

    Ja see riverisse rea saamine ei olnd finaallauas, vaid siis kui 2 lauda alles oli ja noh, see oli lihtsalt adrenaliini laks, et nii suure poti võitsin ja haige biidi andsin.
    AQ < A8 vms?

  15. #55

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas kuco
    AQ < A8 vms?
    Karu vastu :)
    Karu pärast kurtis kasinnis... a samas ütles et pidi meeldima. 70-30 nupud sisse ajada

  16. #56

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Heh, lahe siis, et ma olin esimesena väljas ja sõbrad jagasid 2 esikohta. Nicenice. :)
    Vahtisin groamsile otsa, kui see käsi, kus ta Svenza väitel "värises kui haavaleht oma AA-ga" lõppes ja see rahulolev ilme küll ei viidanud, et riid paigas oli.
    Ja Olympsis muidugi ei lubatud late-registration teha. Neil oli seal ainult 6 mängijat, ma oleks insta prize-pooli tõstnud, mängijad lauas olid ka nõus. Tilt!

  17. #57

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest

    Ja Olympsis muidugi ei lubatud late-registration teha. Neil oli seal ainult 6 mängijat, ma oleks insta prize-pooli tõstnud, mängijad lauas olid ka nõus. Tilt!
    ei lubatudki ??? ??? Ühel reedel kui Svenza ja Kuco tulid kohale 7min enne esimese tunni lõppu ei osanud adminid ja teised tegelased ka midagi öelda, kõik mängijad olid nõus ja mängu nad said..

  18. #58

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    ei lubatudki ??? ??? Ühel reedel kui Svenza ja Kuco tulid kohale 7min enne esimese tunni lõppu ei osanud adminid ja teised tegelased ka midagi öelda, kõik mängijad olid nõus ja mängu nad said..
    Mingi diiler oli seal pit-bossiks pandud. Evega oleks võibolla ära rääkida saanud, aga see ei julgenud reeglite vastu eksida.

    EDIT: Täna püüan kohal olla igatahes. :P

  19. #59

    Re: Live turniirisari Tartus.

    Tsitaat Algselt postitas yolpa
    mina mäletan tiltis svenzat:D
    mina aitasin sellele vist natuke kaasa, kui ma olin just 45chipiga tripple up saanud ja siis oli kohe small blind sisse panna ja mõtlesin A3o, kas panen oma 135 nuppu kõiks siss või jätan 95 alles:D.. peale seda tõsteti teise lauda ja seal sain ka tripple up ja siis kohe veel double up :D stack 500+ lõpuks utg-lt A9 push utg+2, suur kaur õrnalt korra ägises ja callis AT'ga maha ja laud oli tühi.
    veits naljakas oli jah. 2lvl blindid 10/20, 3 lvl blindid 25/50.
    laud tundus ullult tight ka alguses. aga jah samas pole harjunud fullringiga.

  20. #60
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Live turniirisari Tartus.

    kui ma mingi aeg tartu satun nüüd, siis astun läbi :)
    ja groams on siis see vend, kes laivis ei ole palju mängind, graindib netis ja põeb parkinsoni jah ? ;D

Lehekülg 3, kokku 22 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES