Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas oktoobriga olete rahul?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

    25 59,52%
  • Ei

    17 40,48%
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 55
  1. #21
    leits
    Guest

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    viskan ka ehk hiljem oma pro graphi yles :) võtan kiirelt kuu kokku, kõik hakka skenasti FTPs, siis tuliu suur downswing, kukkusin tagasi 0'i. eile tegin hea sessi, ehk teen ka täna .. Kohe on boonus vabastatud FTPs, kui need manlkid mind rakebackiga ei provaidi siis on kellad, tuleb mujale vaadata, kuigi väga ei tahaks .. af fak kooli nüüd

  2. #22

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    No minu parim kuu oli seekord, kuna alguses lendasin bustosse, aga sain rakebacki täis.
    Siis kandsin veic, ehitasin end ulmelt ülesse, sain turniirivõidu ja NL50-s oli jumalik swing ja lõpetasin suures plussis. Aga kahjuks oli tõesti vaja veic raha välja kanda. Aga pole hullu, homme tuleb rakeback ning saab tasapisi vaadata missaaaaaabbbbbbbb

  3. #23

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    jah mul ka pärast ranka videosid suht hull proffit see kuu, tavaliselt olen rahast lahti saanud (igakuine max loss 1000 (kõik kokku live ja online)) 6 kuud ära bustond, selle kuuga suht tasa teind, onlinest on tulnud mingi 2.3k ja lives veel ikka nats juurde. vaatab mis järgmine kuu toimuma hakkab.

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    ot kuidas otse arvutist pilti lisada siia? ometi ei viitsi kuskile uppida seda ju...

  5. #25

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    No nii... Kuna peamiselt on see oktoobri graafik just kuu lõpu oma, on käte arv väike.
    [img width=800 height=470]http://www.hot.ee/mustard/Oktoober08.jpg[/img]

    Aga see kuu oli naljategemine, põhitöö läheb nüüd novembris lahti.
    EESMÄRK: Võtta osa Tigrano NL10 Grindijate projektist ja seda võimalikult edukalt. See eeldab palju mängimist Toweris ja palju õppimist ja mängu analüüsi.
    Mängida lahti 200$ boonus, novembrisse jääb seega pool, ehk 100$-boonuse vabastamine. NL10-s on see minu jaoks paras väljakutse, mängida tuleb päris usinalt.
    Loodan, et kohanen Toweris kiirelt, üleminek toimub võimalikult sujuvalt ning mis peamine, et Toweri mängud mulle sobiksid :)

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    ot kuidas otse arvutist pilti lisada siia? ometi ei viitsi kuskile uppida seda ju...
    Kui posti kirjutad, siis all vasakul äres on "Additional options". Klõpsa selle peal ja siis juba avaneb lahter, kus saad pildi otsida ja uploadida.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Viimased 5 p2eva siis. Kuigi keegi mainis, et EV joon on BS, siis ma ikkagi j2tsin selle ka sisse,
    imho n2itab see suht selgelt kui palju oleks raha rohkem kui eelises allini minnes oleks v6itnud.

  8. #28
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Oktoobri eesmärgiks oli NL50's ellu jääda ja see õnnestus.

    Kahjuks tuli kuu lõpu poole väike downswing+tilt, aga õnneks suutsin sellest välja tulla.

    Novembri eesmärgid:
    1. Mängida üle 10k käe
    2. Vältida tilti

  9. #29

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    ma ei tahtnud tegelikult üldse pookida, agam ind huvitab just see et palju peaks olema bankroll et oleks suht turvalt võimalik NL100s mängida. või on see igaühele individuaalne?
    ranka blogis on olemas selline koht nagu PUHAS KULD ja seal on olemas 2+2 foorumi teema sellist kes peab ennast maailmaklassi meheks - vot soovitn selle läbi lugeda ja saad ehk asjalike näpunäiteid kuidas yldse pokerisse suhtuda ja kui suurt bankrolli võiks omada jne

  10. #30

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    härrased ma loodan et ma liialt paranoiline ei ole - aga krt lõpetage rahadest rääkimine ükskord juba... tahate tõesti et meie rahaahned riigiametnikud hakkaksid kraane kinni keerama??? peaks ju piisama blaindide graafikust et aru saada kes on võitev ja kes mitte las muu olla juba fantaasiavili ja kel ora perses torgib võib ju täpsemalt autori käest uurida/puurida...

  11. #31
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Suurem kukkumine vahepeal siis NL100 üritus....kas downswing või lihtsalt saamatu, see peaks nüüd järgmine kuu välja tulema(pakun teist varianti)

    EDIT: eelmisel graafikul ei olnud pot limit peal...
    90% kätest NL25
    [img width=150 height=128]http://img373.imageshack.us/img373/2590/okt2fb0.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img373.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas lypsja
    härrased ma loodan et ma liialt paranoiline ei ole - aga krt lõpetage rahadest rääkimine ükskord juba... tahate tõesti et meie rahaahned riigiametnikud hakkaksid kraane kinni keerama??? peaks ju piisama blaindide graafikust et aru saada kes on võitev ja kes mitte las muu olla juba fantaasiavili ja kel ora perses torgib võib ju täpsemalt autori käest uurida/puurida...
    Selle kohta tuleks foorumisse uus teema teha, aga mis alustel sa arvad "riigiametnikud" saaksid siit makse võtta? Et kui kasinnis ka kaardimängus veab, siis tuleks see detailselt kirja panna ? Hiljem siis nende kasumite pealt makste maksta? Või kaotame kasiinodelt üldse maksud ära, et las kliendid maksavad, või teeme topeltmaksustamise? Online mängutoad on ka kasiinod tänu rakele, sest keskmine mängija kaotab.

  13. #33

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Selle kohta tuleks foorumisse uus teema teha, aga mis alustel sa arvad "riigiametnikud" saaksid siit makse võtta? Et kui kasinnis ka kaardimängus veab, siis tuleks see detailselt kirja panna ? Hiljem siis nende kasumite pealt makste maksta? Või kaotame kasiinodelt üldse maksud ära, et las kliendid maksavad, või teeme topeltmaksustamise? Online mängutoad on ka kasiinod tänu rakele, sest keskmine mängija kaotab.
    mina näen seda asja sellest küljest et ükspäev astub maksuametnik su koduuksest sisse ja nõuab pabereid kust sa oled saanud raha selle ja selle ja selle ja selle jaoks... sinul muidugi midagi ette näidata ei ole... ja seejärel saad ilusa paberi kus on kirjas kõik need ilusad intressid mis sa oled 7 aasta jooksul kogunud oma maksmata tulumaksu eest...

    meil pole vist eriti peale paari suurärimehe kedagi trukitud aga ma arvan et see aeg pole kaugel...

  14. #34
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Oktoobris ma failisin. Üks salaeesmärk oli teha $3333 profitit, aga ei jõudnud poole pealegi. Lõpus sain suuremad leakid korda õnneks ja novembriks on lootust. Esimene pool siis NL100(2.18ptbb) ja teine NL50(9.42ptbb).
    [img width=800 height=459]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/oktoober.jpg[/img]
    Novembriks:
    • 25k+ kätt
    • $2222+

  15. #35
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    + $500-$1000 HA ja omaha
    + $1k'ist rakeback
    + $500sh starsist
    + uus töökoht

    Novembris:

    kolida
    $100/hr
    koer võtta

  16. #36

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    NL25
    olen rahul, järgmine kuu tahan winrate'i suuremaks saada
    [img width=712 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/oktoober_08.jpg[/img]

  17. #37

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Oktoobriga olen põhimõtteliselt rahul.

    November:
    Mängida vähemalt 20k+ käsi
    Viia oma bankroll Toweris 500$ peale
    Novembri jooksul hakata mängima NL20

  18. #38

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Panin kuu aega tagasi eesmärgid Ranka blogisse kirja:

    "Oktoobri eesmärk on tööl käia korralikult, jälle 500 eeku triosse kanda, see maha tildata, uus pokkeriraamat ette võtta ja läbi lugeda, aru saada, kui loll ma olin ja novembrit oodata. Õnnestumise protsent läheneb 100-le."

    Tööl käisin korralikult, see on täidetud, 500 eegu asemel kandsin triosse 300, Trio pani boonusena 300 juurde, siis alustasin esimest korda elus rahalaudades, kus ma 6maxis hävisin ja fullringis võitsin. 1000 eeki peaks olema vist seal umbes. Lisaks tegin Fulltildis +60 taala. mängisin väga vähe, 2000 kättja paar turnat, ainult 1-3 laual korraga, uurisin HEMi ja statistikaid ja analüüsisin terved õhtud läbi ja elasin 2+2 ja cardrunnersis. Ühe Harringtoni raamatu lugesin kah poole peale. Tilti ei läinud kordagi.

    Novembri eesmärk:
    NL10 20000 kätt. (Tigrano pokkerikool)
    Mängida lahti mingi boonus.
    Õppida selgeks HEM stattide info vastaste kohta ja rohkem nende põhjal otsuseid teha.
    Valmistuda dets. mängima 8 laual.




  19. #39

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    Oktoobri graafikut eriti näidata pole, sest HEMi ostsin alles 3 sessi tagasi. Kuid nende 3 sessi oma võib ikka näidata(Kui mul õnnestub) :P

    [img width=800 height=420]http://arion.pri.ee/pildid/pildid/ruditurbo.JPG[/img]

    Aga novembri kuu eesmärgiks on siis hakata mängima stabiilselt NL50's Trios ning saada pilt sellest, kui kasumlik mu mäng pikas jooksus on. Käte arv võix vast tulla kuskil üle 20k.
    Lisaks sellele üritaks ka võita nädalavahetuse suurte tournide pileteid ning prooviks nendes ka natuke lisa teenida, sest tournamendid on siiski mu lemmik osa, aga vaixelt hakkavad ära tüütama need odavad tourneyd, kus tähtsal hetkel callib mõni idioot oma 2 outeri kõhutundega :)

    Ning eesmärk on ka kõik blogisse kirja panna ja saada suuremate käte kohta natuke feedbacki teistelt mängijatelt ning aina õppida, areneda ja õppida kontrollima oma state of mindi!!

    Edit: Graafik nagu ei ilmu, vb ranka saab häkkida ise! ???

  20. #40

    Re: *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***

    ahjaa, oktoobri täpsem score siis 3.6k + pooled alltime kaotused siis tasa teinud kuuga :P

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES