Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 66, kokku 66
  1. #61

    Re: ****Juuni graafikud/Juuli eesmärgid****

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    mitu tundi keskimiselt päevas mängid?
    Ei tea nii öelda, mis see kuu lõikes tulla võib. Eile-täna mängisin mõlemal päeval 1-1,5 tundi. hetkeseis +1417$
    Statsid on olnud 19/14 BB/100=9,68 kokku 3475 kätt.

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: ****Juuni graafikud/Juuli eesmärgid****

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    Ei tea nii öelda, mis see kuu lõikes tulla võib. Eile-täna mängisin mõlemal päeval 1-1,5 tundi. hetkeseis +1417$
    Statsid on olnud 19/14 BB/100=9,68 kokku 3475 kätt.
    FR või 6max?

  3. #63

    Re: ****Juuni graafikud/Juuli eesmärgid****

    Tsitaat Algselt postitas levis
    FR või 6max?
    FR

  4. #64

    Re: ****Juuni graafikud/Juuli eesmärgid****

    Ah kuu nagu kuu ikka. Jällegi failin suurelt käte volüümiga, lihtsalt ei leia aega rohkem mängida. Samuti olen jätkuvalt sunnitud mängima NL100 ja paar lauda NL200, sest lihtsalt rohkem pole võtta minu kodusaidil FR laudu. Tegin väikese lubaduse endale, et enne graafikut siia foorumisse ei postita kui tuleb esimene 10K$ kuu või midagi sinna lähedale. Loomulikult see tähendab seda, et tükk aega pole minust midagi kuulda.
    Rääkides juuli eesmärkidest, siis kavatsen ette võtta veidi hulljulgema projekti. Nimelt hüppan shorthand'i üle ja limiidiks võtan kohe NL200, mis peaks olema ilmselge lollus, arvestades märkimisväärseid erinevusi SH ja FR vahel ning veel arvestades, et need peotäis käsi, mida ma olen varasemate kuude jooksul NL100 SH mänginud, olen ma miinuses. Niiet ühesõnaga tõotab tulla katastroof, aga eks ole kuu lõpus näha. Käsi tahaks teha 15k. Kui midagi on kuu lõpus näidata, siis murran veidi oma sõna ja viskan graafiku ka, et teistelgi huvitav näha kuidas üleminek sujus.

  5. #65
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: ****Juuni graafikud/Juuli eesmärgid****




    Juuni eesmärk, vaikselt 0st üles grindimist alustada ja rakeracelt mingi raha võtta
    graafik eurides, sest mängin ainult eurolaudu..

    Juuli eesmärk, nl20 regulariks saada ja kõiki biitida täiega ja nl50 roll kokku kraapida :D

  6. #66
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: ****Juuni graafikud/Juuli eesmärgid****

    Juuni eesmärk oli ennast korralikult mängu sisse elada ning multitabeldamist harjutada.
    Mõlemate kohta võib öelda et õnnestus. Kahju ainult, et rahalist tulemust ei olnud rohkem kui 50$ mis oli boonuse väärtus. ülejäänud aja panin lihtsalt nulliringi.




    Juuli eesmärgiks on:

    -mängida vähemalt 25 000 kätt
    -viia roll NL25 miinimumi juurde. Soovitavalt üle sellest
    -jõuda silverstari viplevelini.

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES