Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 68 EsimeneEsimene ... 614151617182666 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 1345

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Saksad
    :D :D

  2. #2

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Saksad
    :D

    Aga on sellele mingi muu seletus peale nende vea?

  3. #3

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Obv on 24,3% kasutajatest Saksa IPga spämmbotid :P

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    RIP FTP! Oli tore Sind tunda.
    Mis seal juhtus?

  5. #5

    Re: *** Juuli offtopic ***

    jaj hiiterile j2rgneb kena downswing ,

    AA vs Q8 .
    KK vs J7
    QQ vs K7o

    Hiromandid olid platsis täna

  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...2/index23.html
    23 lehte mõne tunniga, kes ei ole uue softiga rahul.
    Mingi uus suund on pokkeritubadel võetud, mängijatest kiiresti lahti saada ;D

  7. #7

    Re: *** Juuli offtopic ***

    kellegil mb's 250$ on? kannaks panka vastu, swedbank on ainult.

  8. #8

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mingi uus suund on pokkeritubadel võetud, mängijatest kiiresti lahti saada ;D
    IMO saadi lõpuks aru, et liiga palju raha ei mõju karmale hästi ;D

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    IMO saadi lõpuks aru, et liiga palju raha ei mõju karmale hästi ;D
    hahahhahahah ;D

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** Juuli offtopic ***

    HEM pani FullTilti softiuuenduse peale puusse ja ainult beta töötab.
    Normaalne.

    ---------------------
    http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

    * (1.09 Beta 14a BUG) Updated to deal with FTP client change which would cause hud to stop updating after about 10 minutes
    * (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

    PLEASE NOTE: We will have a scanner update later today - this is taking a little bit longer to fix and we wanted to make sure the manager + hud were operational for people

  11. #11

    Re: *** Juuli offtopic ***

    kui ma triobetist väikse cashoudi teen siis mis aja pärast ma saan reload boonust küsida ???

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Krt nii närvi ajab, et pokkeriprod on nüüd mingi aff ärisait ja iga teema lõpus on niha nah liitu kohe liitu kohe!!!

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Juuli offtopic ***

    see on huvitav.. et selle uuenduse käigu ei tehtud ikkagi ära neid labaseid asju mida mängijaid tahtsid.. laudade filtrit näiteks.. ma lähen jummala tilti selle custom lobby ahk scripti peale.. see suht tihti hangub või muud moodi pedereerib näkku.. vahest tõmbab terve arvuti kooma.. mul koguaeg taskmanager lahti, et saaks kiiresti scripti ära killida vajadusel..

  14. #14

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Mida FT sellise käiguga saavutada üritab. Okei, töötajad ei saa tühja istuda, aga tehku seda, mida SOOVITAKSE. Ja kui kukkus SITASTI välja, siis mingu vanale tagasi - MITTE seisukohal, et tehtud tööd ei saa tühja visata. Ja, kui tõesti on vaja selline jama välja lasta, saatku ennem testijad peale. EI ole normaalne, et 2BI läks lihtsalt laggimise pärast tühja. Rääkimata puuduvatest kaartides.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Krt nii närvi ajab, et pokkeriprod on nüüd mingi aff ärisait ja iga teema lõpus on niha nah liitu kohe liitu kohe!!!
    Olen sinuga päri aga kahjuks ei oska öelda, kas teised administratsiooni liikmed on. Seega saatsin su kommentaari edasi meie administratsiooni foorumisse ja seal arutame selle põhjalikult läbi. Oleks TIGRANO online saaksin ehk vastuse anda kohe, kahjuks ei paista seda olevat.

    Järgnev on minu isiklik arvamus ja räägin oma mõtetest ning see ei ole foorumi administratsiooni ametlik vastus!
    Tahaksin lisada niipalju, et meie foorumi moto on algusest peale olnud vähe vilesid, vilkuvaid bännereid, pealesurutud ja kinnimakstud promosid ning see on toonud meile suuremal või vähemalt määral edu. Kahjuks on asjalood läinud natuke teisiti ja tõsiselt on hakanud tekkima liialt palju kommertslikku paska.

    Ma isiklikult leian, et rakeback site ei ole halb niikaua, kui ta seisab omaette aga kui foorumis igale promole hakatakse seda juurde lisama, et tule ja liitu, siis oleme varsti "another affiliate site". Sellele kilu6 juba ka tähelepanu juhtis.

    Tõenäoliselt oli päästikuks viimase aja sündmused, mis juhtusid liiga tihedalt: rakeback site, opoker ja siis kõige lõpuks full tilt promo, kus olen nõus, et mindi liiale. Selle FTP teema ma muutsin hetkel ära ja samuti läks see puntk administratsioonile arutamisele.

    Arutluste tulemustest kuuleme hiljem, siis kui on kõik peabossud kohal.

  16. #16

    Re: *** Juuli offtopic ***

    rankapoeg keeras jälle sitta, anname nuga :)

  17. #17

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider

    Igatahes suvatses FTPDoug lõpuks vastata ja midagi head loota ei ole. Ilmselt TAGASI VANALE softile ei minda ja ajatakse oma rada.

    Mõni tund tagasi sai tehtud üks sessioon ja sellist jama on raske kommenteerida. Tulemus muidugi kajastas ka seda.
    ++++Uue laua viskas alles siis ette, kui oli aega otsustamiseks oma ~1,5sek, mis ei ole normaalne.
    ++++Lambist jooksevad lauad sit outi keset aktsiooni.
    ++++JNE. Probleemidel pole piire.

    Jah, kõik on SITASTI. Nii TILTI ei ole veel miski suutnud viia - ütleme nii, et olin suutnud oma mängu viia A+ ja peale sellist jama peab vaatama, kas kunagi veel suudan B mängugi teha.
    LOL, ma valus juhm m6tsin koguaeg, et mul nett on ****** ja sellepärast kõik see kammajaa.. vaatan, et enda arust muudkui võidan aga kui graphi tsekin siis julm miinus, LOL :D

  18. #18

    Re: *** Juuli offtopic ***

    keegi oskab öelda kuidas ma saan kindlaks teha kas mu FTP konto on läbi kellegi rakebacki regatud või ei? ma ei mäleta enam mis asjaoludel ma selle kasutaja tegin...

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Olen sinuga päri aga kahjuks ei oska öelda, kas teised administratsiooni liikmed on. Seega saatsin su kommentaari edasi meie administratsiooni foorumisse ja seal arutame selle põhjalikult läbi. Oleks TIGRANO online saaksin ehk vastuse anda kohe, kahjuks ei paista seda olevat.

    Järgnev on minu isiklik arvamus ja räägin oma mõtetest ning see ei ole foorumi administratsiooni ametlik vastus!
    Tahaksin lisada niipalju, et meie foorumi moto on algusest peale olnud vähe vilesid, vilkuvaid bännereid, pealesurutud ja kinnimakstud promosid ning see on toonud meile suuremal või vähemalt määral edu. Kahjuks on asjalood läinud natuke teisiti ja tõsiselt on hakanud tekkima liialt palju kommertslikku paska.

    Ma isiklikult leian, et rakeback site ei ole halb niikaua, kui ta seisab omaette aga kui foorumis igale promole hakatakse seda juurde lisama, et tule ja liitu, siis oleme varsti "another affiliate site". Sellele kilu6 juba ka tähelepanu juhtis.

    Tõenäoliselt oli päästikuks viimase aja sündmused, mis juhtusid liiga tihedalt: rakeback site, opoker ja siis kõige lõpuks full tilt promo, kus olen nõus, et mindi liiale. Selle FTP teema ma muutsin hetkel ära ja samuti läks see puntk administratsioonile arutamisele.

    Arutluste tulemustest kuuleme hiljem, siis kui on kõik peabossud kohal.
    Nii vastus olemas ja see on väga lihtne ning üheti mõistetav:
    Edaspidi affiliate lingid on ainult pokkeritubade tutvustustes ja äärmisel juhul promodes, mis on mõeldud ainult meie foorumite kasutajatele.

  20. #20
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Nii vastus olemas ja see on väga lihtne ning üheti mõistetav:
    Edaspidi affiliate lingid on ainult pokkeritubade tutvustustes ja äärmisel juhul promodes, mis on mõeldud ainult meie foorumite kasutajatele.
    seega midagi ei muutu?

Lehekülg 16, kokku 68 EsimeneEsimene ... 614151617182666 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES