Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 68 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 1345
  1. #601

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Ma pole mitusada kätt juba JJ-AA saanud eriti, kas tasub hoida oma õnne Pärnu turna ajaks? On selles mingit loogikat? Kui ükskord samamoodi pikalt kuival olin olnud, siis tuli lõpuks poole tunni jooksul 6maxis neljal laual mingi 7 korda AA ja hunnik teisi suuri paare.

  2. #602
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ma pole mitusada kätt juba JJ-AA saanud eriti, kas tasub hoida oma õnne Pärnu turna ajaks? On selles mingit loogikat? Kui ükskord samamoodi pikalt kuival olin olnud, siis tuli lõpuks poole tunni jooksul 6maxis neljal laual mingi 7 korda AA ja hunnik teisi suuri paare.
    ROFL?

    Kaartidel pole mälu, võid miljon kätt järjest ka 0 AA'd saada, aga % on üsna üsna väike.


    Ehk siis, kõik on puhas matemaatika ja sellises mõtlemises pole loogikat.

  3. #603

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Nali muidugi, aga omamoodi loogika on ju sees? Kõigil peaks selliseid kogemusi olema? Pikalt pole setti saanud, siis järsku ainult setid tulevad jne.

  4. #604

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Sellise lennu pealt vette nt peaksid lendama, siis jääb terveks?
    päris 100 pealt vette lennand pole .. ~70 pealt olen kannakat proovinud j2rsku teha .. insta lendad maha, kuna ei jõua lenksudest enam hoida ja G'd l2hevad suureks vist .. insta j22b skooter seisma, lendad peale uuesti ja pidu l2heb edasi

  5. #605
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Nali muidugi, aga omamoodi loogika on ju sees? Kõigil peaks selliseid kogemusi olema? Pikalt pole setti saanud, siis järsku ainult setid tulevad jne.
    Ei ole loogikat.

  6. #606
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Alaska, kas sa oled mu PM'id kätte saanud?

  7. #607

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Alaska, kas sa oled mu PM'id kätte saanud?
    OOps, on jah, kohe vastan...

  8. #608
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Keegi seal emajüe peal pole sõitmas käind? Tlna poole mingi 20km välja sõita vms? Ma olen ise jube skootrite jms f2nn ... tais, türgis, bulgaarias, sri lankas .. põhmst igal pool nende ringi tuuritand .. eestis väga pole viidsind, kuna faking külmad on meie veed ju ... ei tea mis hinnad seal on? mingi tunni tahaks käristada küll. aga krt jõgi on suht kitsas :/ Et ei saa vist korraliku speedigi yles... türgis sai oma moodi rekord tehtud ... 103km/h vee peal ... päris fun fun tunne on
    Isiklikult olen vee peal 138 km/h lasknud, tegemist oli moditud 750-se sea-doo-ga. Kiiver peab muidugi sellisel juhul peas olema. Põsed käivad mõnusalt lötalöta ja päris kaif on :) Kui kukkuma peaksid, mis on suht ebareaalne, kuna sellise kiiruse saavutab ainult klaassiledal veel täielikus tuulevaikuses, peaksid mööda vett paar korda põrkama ja ongi korras. Halvemal juhul võib mõni jäse vee alla minna ja luumurd on vast kerge tulema. 80-90km/h pealt on kukutud küll, midagi hullu pole juhtunud siiamaani. Kui vanemate juures veel elasin, sain iga suvi päevad läbi sõita, kuna isa ostis jeti kui 15 olin :) 900-se mootoriga polaris oli, porkuni järve peal (kui seal veel sõita tohtis) sain 129km/h kätte. Aga isegi kerge lainetusega on hea kiiruse saavutamine päris keeruline ja võib masina käest ära visata. Bensuröövlid on need kuradi jetid aint. 20L tunnis nagu nalja, rohkemgi vist.

  9. #609

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Jeah ... bensu neil meeldib võtta ... reisil sõidan tavaliselt nende 1200ga v oldi 1300'sed vms ... kahekohalised vms .. millel siis istuda ka saab, skuuter vist siis? 45min lased ära, siis faking merel sõites on käed juba nii l2bi ;D

  10. #610
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Jeah ... bensu neil meeldib võtta ... reisil sõidan tavaliselt nende 1200ga v oldi 1300'sed vms ... kahekohalised vms .. millel siis istuda ka saab, skuuter vist siis? 45min lased ära, siis faking merel sõites on käed juba nii l2bi ;D
    Jet on ta ikkagi, skuuter=roller, ehk siis kahe rattaga ja maa peal sõiduks :D Ja ära võta neid 1200-1300-seid, need on 800-900-dega võrreldes palju uimasemad. Suure mootoriga on hea pikemat maad sõita, niisama rallimiseks võta natuke väiksema mootoriga pill ja kindlasti ühe inimese oma, kõvasti äkilisemad on :)

  11. #611

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ma pole mitusada kätt juba JJ-AA saanud eriti, kas tasub hoida oma õnne Pärnu turna ajaks? On selles mingit loogikat? Kui ükskord samamoodi pikalt kuival olin olnud, siis tuli lõpuks poole tunni jooksul 6maxis neljal laual mingi 7 korda AA ja hunnik teisi suuri paare.

    selle teemaga seoses... mõtlesin... Oletame et kui "mul" on sitt jooks ja oletame, et see jätkub veel paar tundi.. aga tuleb külla sõber kes mängib minu acci alt ja mina vaatan pealt - kas tõenäosusteooria kohaselt sitt jooks jätkub? Ehk siis minu küsimus on, et kas kaardid tulevad inimesele või accile/arvutile.

    kuradi segane tekst... Seda tahaks teada, kes neid kaarte üldse jagab ? juhe

  12. #612
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Jakefeb3: do you know a turtles only weakness?
    AvatarOfSolusek: no
    AvatarOfSolusek: well
    AvatarOfSolusek: thier slowness
    Jakefeb3: there weakness is they cant roll over when they are on their backs
    AvatarOfSolusek: lol
    Jakefeb3: now i have a plan
    Jakefeb3: if i duck tape 2 turtles together they are unstoppable

  13. #613

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Jakefeb3: do you know a turtles only weakness?
    AvatarOfSolusek: no
    AvatarOfSolusek: well
    AvatarOfSolusek: thier slowness
    Jakefeb3: there weakness is they cant roll over when they are on their backs
    AvatarOfSolusek: lol
    Jakefeb3: now i have a plan
    Jakefeb3: if i duck tape 2 turtles together they are unstoppable
    wow, geniaalne :D

  14. #614
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris

    selle teemaga seoses... mõtlesin... Oletame et kui "mul" on **** jooks ja oletame, et see jätkub veel paar tundi.. aga tuleb külla sõber kes mängib minu acci alt ja mina vaatan pealt - kas tõenäosusteooria kohaselt **** jooks jätkub? Ehk siis minu küsimus on, et kas kaardid tulevad inimesele või accile/arvutile.

    kuradi segane tekst... Seda tahaks teada, kes neid kaarte üldse jagab ? juhe
    Lol. Seti flopatakse 11.8% kordadel. See kui sa 5k kätt järjest ühtegi ei saa, ei tähenda seda, et järgmise 5k jooksul topelt saad, vb ei saa jälle ühtegi.

  15. #615
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Kas
    WCG|Rider on mingi tuntud online pokkeri tegelane?

    Hetkel istub paari lauas, kus minagi.

  16. #616
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas
    WCG|Rider on mingi tuntud online pokkeri tegelane?

    Hetkel istub paari lauas, kus minagi.
    jah, 2p2 modist spewtard, võttis rahad välja, pidi plos uuesti üles grindima

  17. #617

    Re: *** Juuli offtopic ***

    haige spweitar on too tüüp juttude kohaselt

  18. #618
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    jah, 2p2 modist spewtard, võttis rahad välja, pidi plos uuesti üles grindima
    Vaheapeal oli ka nl100 laudades, ma mõtlesin, et kõrgemal ikka grindib.

  19. #619
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris

    selle teemaga seoses... mõtlesin... Oletame et kui "mul" on **** jooks ja oletame, et see jätkub veel paar tundi.. aga tuleb külla sõber kes mängib minu acci alt ja mina vaatan pealt - kas tõenäosusteooria kohaselt **** jooks jätkub? Ehk siis minu küsimus on, et kas kaardid tulevad inimesele või accile/arvutile.

    kuradi segane tekst... Seda tahaks teada, kes neid kaarte üldse jagab ? juhe

  20. #620
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    +1

Lehekülg 31, kokku 68 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES