Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 68 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1345
  1. #61

    Re: *** Juuli offtopic ***

    jaa ma olen suht tihti nii teinud. just pärast öövahetust - noh, et reziim paika saada.

    aga jah, teen siis jälle üle pika aja cashi. imelik on kohe. actionit saab aga siiani kõik all-inid mis olen nuppe lükates ees olnud on riveriks ära tõmmatud :-[

  2. #62
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    jaa ma olen suht tihti nii teinud. just pärast öövahetust - noh, et reziim paika saada.

    aga jah, teen siis jälle üle pika aja cashi. imelik on kohe. actionit saab aga siiani kõik all-inid mis olen nuppe lükates ees olnud on riveriks ära tõmmatud :-[
    unreal

  3. #63
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    miks teed nii?
    Ma ei oska kunagi samal ajal magama minna ja igapäev venib magamaminemine tund või 2 pikemaks kuni ükspäev avastad et lähed kell 8 hommikul magama,
    ja kui nüüd magama minna siis ärkad 8 õhtul ja järgmised päevad ma ei tea mis kell enam. ;D Aga kui öö läbi üleval olla ja mingi umbes 11 magama minna siis plaksust graafik korras jälle ;D

  4. #64
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Juuli offtopic ***

    siis selge, teen samamoodi. mõtlesin et sul mingi ägedam põhjus, a la seep hakkab igapäev 1h hiljem vms

  5. #65

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Ma nägin ükskord mäe taga UFO-t

  6. #66
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Ma nägin ükskord mäe taga UFO-t
    arvata oli

  7. #67

    Re: *** Juuli offtopic ***

    ma käisin ükspäev stripikas. tegelt vist isegi 2 päeva järjest. jube urkad kohad rsk.

  8. #68

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    ma käisin ükspäev stripikas. tegelt vist isegi 2 päeva järjest. jube urkad kohad rsk.
    sa oled ju levika marmorpõrandatega ära hellitatud :D

  9. #69
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Juuli offtopic ***

    http://www.wimp.com/bestchase/

    krt vat see on kõva. tõesti parim!!

    Autod on ka supper

  10. #70
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Juuli offtopic ***

    hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?

  11. #71
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Trbel, panin algul valesse kohta.

    Ehk sõber juba postitanud (1 PokkeriProd.com Suveturniiri korraldajatest) aga postitan ise ka: http://cubancherry.blogspot.com/

    Teen sõbrale natuke reklaami, ta on baarman klubis ja seega miski jookide segamise võistlus, kus võitja saab minna Kuubale.

    Kes viitsib siis lugegu see väike kirjatükk läbi ja pangu hääl. Kui ei viitsi, siis pole vahet.

    Samuti hääletajate vahel loositakse välja 10x Havana Club rummi sarja!

  12. #72

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mulle ka meeldib ,.. kus paavo van dyke leidis :D?
    Väga tegija! Olen koguaeg mõelnud,et miks sellist asja kuskil ei tehta, aga võta näpust. Samamoodi olen nõus, et pigem orkester on see, mis asja vägevaks teeb. Kui mõelda "suurtele filmidele" (Matrix,Galdiator jne), siis seal on väga palju soundtracke puhtalt orkesteri tehtud ja ülikõvad.

  13. #73
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?
    Standard play.

  14. #74
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    58

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Trbel, panin algul valesse kohta.

    Ehk sõber juba postitanud (1 PokkeriProd.com Suveturniiri korraldajatest) aga postitan ise ka: http://cubancherry.blogspot.com/

    Teen sõbrale natuke reklaami, ta on baarman klubis ja seega miski jookide segamise võistlus, kus võitja saab minna Kuubale.

    Kes viitsib siis lugegu see väike kirjatükk läbi ja pangu hääl. Kui ei viitsi, siis pole vahet.

    Samuti hääletajate vahel loositakse välja 10x Havana Club rummi sarja!
    Olge tõesti nii armsad ja head, kulutage mõned minutid hääletamiseks ja osalete 10x5 pudeli Havana Club rummi loosimisel - pole paha ju:)

    http://cubancherry.blogspot.com/

  15. #75

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    Ma ei oska kunagi samal ajal magama minna ja igapäev venib magamaminemine tund või 2 pikemaks kuni ükspäev avastad et lähed kell 8 hommikul magama,
    ja kui nüüd magama minna siis ärkad 8 õhtul ja järgmised päevad ma ei tea mis kell enam. ;D Aga kui öö läbi üleval olla ja mingi umbes 11 magama minna siis plaksust graafik korras jälle ;D
    Mul oli sõber, kellel jõudis unetsükkel ööpäevaga "järele". Nii et hakkas hommikuti kell 5 ärkama juba. Tagasi polnud mõtet minna enam, õigesse režiimi saamiseks oli vaja ainult paar tundi päeva poole lükata ärkamisi.
    Suht unreal minu jaoks.

  16. #76
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    Ma ei oska kunagi samal ajal magama minna ja igapäev venib magamaminemine tund või 2 pikemaks kuni ükspäev avastad et lähed kell 8 hommikul magama,
    ja kui nüüd magama minna siis ärkad 8 õhtul ja järgmised päevad ma ei tea mis kell enam. ;D Aga kui öö läbi üleval olla ja mingi umbes 11 magama minna siis plaksust graafik korras jälle ;D
    Mul on täpselt sama asi ja tundub, et see enamus inimeste probleem. Siit ka järeldus, et kunagi need vennad, kes tegid päeva 24h pikaks tegid seda valesti. Päev peaks olema miski 26-28h pikk, siis ehk saams isegi samal ajal magama jääda.

  17. #77

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mul on täpselt sama asi ja tundub, et see enamus inimeste probleem. Siit ka järeldus, et kunagi need vennad, kes tegid päeva 24h pikaks tegid seda valesti. Päev peaks olema miski 26-28h pikk, siis ehk saams isegi samal ajal magama jääda.
    ;D ;D ;D
    Nagu päeva pikkus oleks inimeste tehtud...

  18. #78

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Quote from: Rage on Today at 10:21:01
    hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Standard play.
    Aga kuidas oleks: standard preflop tõste EP-lt või MP-lt QQ-ga saab 13BB 3beti? Ütleme üks variant 3% 3bet rangega ja teine variant 6% rangega vennalt kas siis late positionilt või blindidelt. Call, 4bet, fold?

  19. #79
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mul on täpselt sama asi ja tundub, et see enamus inimeste probleem. Siit ka järeldus, et kunagi need vennad, kes tegid päeva 24h pikaks tegid seda valesti. Päev peaks olema miski 26-28h pikk, siis ehk saams isegi samal ajal magama jääda.
    Aega ei tuleks mõõta lihtsalt päevades.

  20. #80
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Mul ka see unejama nii sassis, et magan täpselt siis kui juhtub ja tihti ei maga, vaid leban 6 tundi voodis ja vaatan aknast välja, lasen kehal puhata aga hommikuks ikka elu-tont valmis. Selles suhtes on kerged joomad jube head, et siis tuled koju ja kukud kohe vooodisse. Aga nüüd olen unesõltlane selles suhtes, et kui üles ärkan, teen tuurid ära ja lähen magama, et midagi veel näha. Täna oli tra sellinne horror, et mingi suur üritus oli kuskil ja siis oli nii et kõik keerasid mingissse suurde voodisse magama, etrve kari mingi 30 matsi, ja mu kõrval oli oma kooliajast mingi milf õpetaja, kes hakaks kätega seal sügama ja nillima ja siis samal ajal vähe kaugemal tegi silma eksnaise bff, kes on mulle alati meeldinud, aga tal alti mingid hullud akadeemiku tüüpi iq-mehed käevangus. Ta silma-tegemine oli ka selline armas lambatallekese silmadega: " tule ja hoia mind soojas " tüüpi, mitte nagu see milf-skank selja taga. Siis lendasin sinna ja seal jube õrn ja armas värk ja siis kuradi mingi hommik ja mingi tont tuli triangliga, et kõik võikusid sööma ja enamus pani nahhui toast, see bff läks ka. Milf-skank jäi sinna, mul kohe pohhui, et opputunity knocks ja lendasin sellle uuesti peale. See midagi torises, et nahhui, nüüd siis tagasi, aga ta ka ei suutnud vaielda, et horny and shit. Keerasin siis selle õigetpidi ja hakkasin siis tegutsema. Siis jälle tra bff uksest sisse tagasi. Nägu vajab jumala kurvaks. Mul kohe asjad kokku pakitud ja sweet love teema teises toa otsas ja see skank jälle toriseb midagi, aga siis oli pohhui sest läksime jõe äärde chillima ja siis tra eksnaine ujub jões, et pidi selle bff´iga kokku saama. Mul jälle, et wtf, et nüüd läheb vastikuks ära, et saame siis hiljem kokku, et ma lähen ära praegu, see veel vaatab oma lambatalle silmadega, et ok ja mul sõber tuleb c1 kastikaga järgi, et davai tule appi, et lähme sadamasse, laeme mingi pasa peale, siis tagurdab kastikaga sadamakai pealt vette ja ma ärkan.
    Täielik quilt and desires uni oli see :o selline uni, et ärkad üles ja pole vaja igor Mangi ega midagi, kohe selge pilt

Lehekülg 4, kokku 68 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES