Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 68 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1345
  1. #81
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    ;D ;D ;D
    Nagu päeva pikkus oleks inimeste tehtud...
    Ei aga saaks defineerida sõna "päev" teisiti. Et see ei oleks 24h vaid oleks hoopis 30h! Meie kliimas see ei mõjutaks sittagi, sest talvel on enamus ajast nii või naa pime ja suvel vastupidi - valge. Jamad tekiks seal, kus päev on 12h ja öö 12h aga selliseid kohti on maailmas vähe.

    Tegelt 28h päev oleks väga kõva. Päev algaks 00:00 ja siis lähed magama. 08.00 ärkad ja lähed tööle. 16:00-ni oled tööl ja nüüd 16:01-27:59 oleks vaba aega, kus oleksid poed lahti, kus oleksikd kinod, peod jne. Siis saad veel kaineks ka magada, et järgmisel päeval tööl olla.


  2. #82
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Juuli offtopic ***

    hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Standard play.
    kuidas mis flopil edasi.. kui callitakse.. kui nt miski Qhigh flop? ühe vastase puhul 99% ajast cbet? kui ei hiti ja saan flopis 3beti? kui hitin ja saan flopis 3beti?

  3. #83
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Quote from: Rage on Today at 10:21:01
    hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?

    Aga kuidas oleks: standard preflop tõste EP-lt või MP-lt QQ-ga saab 13BB 3beti? Ütleme üks variant 3% 3bet rangega ja teine variant 6% rangega vennalt kas siis late positionilt või blindidelt. Call, 4bet, fold?
    mhm.. kusjuures... kui mingi solid regular blindilt 3betib (tegelt vaata positsioonide VPIP järgi.. kas mees teab midagi sellest) siis mul EP'lt ja MPlt lendab QQ kindlasti mucki.. kui mingi fish või aggro tüüp seda teeb blindidelt, siis callin vast ja ohutu flopi puhul vaatan mis ta cbeti osas mõtleb.. enamasti siis juba kihutan nuppe..

  4. #84
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    Ma ei oska kunagi samal ajal magama minna ja igapäev venib magamaminemine tund või 2 pikemaks kuni ükspäev avastad et lähed kell 8 hommikul magama,
    ja kui nüüd magama minna siis ärkad 8 õhtul ja järgmised päevad ma ei tea mis kell enam. ;D Aga kui öö läbi üleval olla ja mingi umbes 11 magama minna siis plaksust graafik korras jälle ;D
    +1 mul lükkub päevas keskimiselt 0.5h unerežiim edasi.
    ehk mul on kuus üks päeva vähem kui normaalsetel inimestel..

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    ma käisin ükspäev stripikas. tegelt vist isegi 2 päeva järjest. jube urkad kohad rsk.
    ma käisin ka ükskord 2 päeva järjest..
    kumbki kord ei saanud sisse :)
    (esimene päev olin mälus)

  5. #85
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Mul ka see unejama nii sassis, et magan täpselt siis kui juhtub ja tihti ei maga, vaid leban 6 tundi voodis ja vaatan aknast välja, lasen kehal puhata aga hommikuks ikka elu-tont valmis. Selles suhtes on kerged joomad jube head, et siis tuled koju ja kukud kohe vooodisse. Aga nüüd olen unesõltlane selles suhtes, et kui üles ärkan, teen tuurid ära ja lähen magama, et midagi veel näha. Täna oli tra sellinne horror, et mingi suur üritus oli kuskil ja siis oli nii et kõik keerasid mingissse suurde voodisse magama, etrve kari mingi 30 matsi, ja mu kõrval oli oma kooliajast mingi milf õpetaja, kes hakaks kätega seal sügama ja nillima ja siis samal ajal vähe kaugemal tegi silma eksnaise bff, kes on mulle alati meeldinud, aga tal alti mingid hullud akadeemiku tüüpi iq-mehed käevangus. Ta silma-tegemine oli ka selline armas lambatallekese silmadega: " tule ja hoia mind soojas " tüüpi, mitte nagu see milf-skank selja taga. Siis lendasin sinna ja seal jube õrn ja armas värk ja siis kuradi mingi hommik ja mingi tont tuli triangliga, et kõik võikusid sööma ja enamus pani nahhui toast, see bff läks ka. Milf-skank jäi sinna, mul kohe pohhui, et opputunity knocks ja lendasin sellle uuesti peale. See midagi torises, et nahhui, nüüd siis tagasi, aga ta ka ei suutnud vaielda, et horny and shit. Keerasin siis selle õigetpidi ja hakkasin siis tegutsema. Siis jälle tra bff uksest sisse tagasi. Nägu vajab jumala kurvaks. Mul kohe asjad kokku pakitud ja sweet love teema teises toa otsas ja see skank jälle toriseb midagi, aga siis oli pohhui sest läksime jõe äärde chillima ja siis tra eksnaine ujub jões, et pidi selle bff´iga kokku saama. Mul jälle, et wtf, et nüüd läheb vastikuks ära, et saame siis hiljem kokku, et ma lähen ära praegu, see veel vaatab oma lambatalle silmadega, et ok ja mul sõber tuleb c1 kastikaga järgi, et davai tule appi, et lähme sadamasse, laeme mingi pasa peale, siis tagurdab kastikaga sadamakai pealt vette ja ma ärkan.
    Täielik quilt and desires uni oli see :o selline uni, et ärkad üles ja pole vaja igor Mangi ega midagi, kohe selge pilt
    bad beat: ma nägin unes Technovikingit :-\
    ( Click to show/hide )

  6. #86

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    bad beat: ma nägin unes Technovikingit :-\
    ( Click to show/hide )
    Boring. Midagi sellist on palju huvitavam, kuigi seda tuleb üliharva ette.

    ( Click to show/hide )

  7. #87

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ei aga saaks defineerida sõna "päev" teisiti. Et see ei oleks 24h vaid oleks hoopis 30h! Meie kliimas see ei mõjutaks sittagi, sest talvel on enamus ajast nii või naa pime ja suvel vastupidi - valge. Jamad tekiks seal, kus päev on 12h ja öö 12h aga selliseid kohti on maailmas vähe.



    +1

  8. #88

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Kuda reede õhtuti classicus ja olympsis donkidega lood on? Mõtlesin et laseks isegi omme mõne õlle ning l2heks donke jahtima ... regularidega võidelda ei viidsi .. siis võib starsis ka lasta..

    Svenza ehk oskab t2psemini seda öelda? Tihti neid "veltse" sinna mudas peaga satub ning oma QQQ4'ga omahast bustoks l2hevad, kuna neil tripsid ju:D

  9. #89

    Re: *** Juuli offtopic ***

    blogide järgi vaadates reede õhtuti aint tartu regularidega ühes lauas oledki :)

  10. #90

    Re: *** Juuli offtopic ***

    ei viidsi olympsi toitma siis minna ..

  11. #91

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    http://www.wimp.com/bestchase/

    krt vat see on kõva. tõesti parim!!

    Autod on ka supper
    Nägin esimest korda seda chase selle laulu videos:

    Logistics - Thunderchild
    http://www.youtube.com/watch?v=En7El96N25w

    Ülinauditav kooslus minuarust.


  12. #92
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas doublemint65
    Nägin esimest korda seda chase selle laulu videos:
    Logistics - Thunderchild
    http://www.youtube.com/watch?v=En7El96N25w
    Ülinauditav kooslus minuarust.

  13. #93
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Juuli offtopic ***

    leits ära karda, siin kuskil svenza kirjutas, et kaob paariks päevaks ära pummeldama. tema meil on seal kõige kõvem regular. nii et mine julgelt, isegi täna peaks juba actionit olema vast. :D

  14. #94

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    leits ära karda, siin kuskil svenza kirjutas, et kaob paariks päevaks ära pummeldama. tema meil on seal kõige kõvem regular. nii et mine julgelt, isegi täna peaks juba actionit olema vast. :D
    neljap2eviti toimub seal midgai? tra need diilerid võiks küll v2he paremad olla. eriti kui fcking omahat lastakse ... keegi ytleb pot ... noo siuke tunne on vahel tõesti et pulkade peal posidi arvutavad :-\ muidu on ok, aga krt see ajakulu on nii tohutu.

    mis kell tavaliselt fishe sisse võib lendama hakata, pärast klubi .. 2-3 paiku?

  15. #95

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Kas ja kus Tartus mingeid snookeri/piljardi/bowlingu mängimis võimalusi on (homme)?

    Aa, ja kus seal mingit chilli päikeseprilli poodi on?

  16. #96
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    neljap2eviti toimub seal midgai? tra need diilerid võiks küll v2he paremad olla. eriti kui fcking omahat lastakse ... keegi ytleb pot ... noo siuke tunne on vahel tõesti et pulkade peal posidi arvutavad :-\ muidu on ok, aga krt see ajakulu on nii tohutu.

    mis kell tavaliselt fishe sisse võib lendama hakata, pärast klubi .. 2-3 paiku?
    kle ise olen viimasel ajal üli harva seal käinud, aga muidu jah...ikka peale klubisid. muidugi suvel rahvast vähem linnas ja vb tõesti olla, et neljapäeval mingit actionit ei saa.
    aga ise tuleb laud lahti tõmmata...nüüd raskel masu ajal lubab Olymps juba ka HU'd teha. ja kui rahvast lauas, siis hakkab juurde tulema donke.

  17. #97

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Kas ja kus Tartus mingeid snookeri/piljardi/bowlingu mängimis võimalusi on (homme)?

    Aa, ja kus seal mingit chilli päikeseprilli poodi on?
    piljardit võid trehvi m2ngima minna ... bowlingut pole ise toksimas k2ind

  18. #98
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Eedeni kaubanduskeskuses saab bowlingut veeretada.

  19. #99

    Re: *** Juuli offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    piljardit võid trehvi m2ngima minna ... bowlingut pole ise toksimas k2ind
    Mis see trehv on.

  20. #100
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Juuli offtopic ***

    http://trehv.ee/


    mulle meeldib.

Lehekülg 5, kokku 68 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES