Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    NL25 AKs aggro regi vastu inpos

    Jäi see käsi piinama.
    Ise ta oli, kui õigesti mäletan, 19/14 vend, aga ta 3bet on BTN ja SB on 8 ja 12 mul ja sellega kardangi, et oleks pidanud 4bettima ta squeezi, kuigi leppisin endaga kokku, et kui A või K hitib või Fd ofcourse, siis flopil hakkan raha tema vastu sisse pumpama, sest 3betted cbet on tal minu sämpli järgi 100%. Mis linei ise laseksite ta vastu käiku. Ja tegelt oleks juba pidanud ise openeri raisema, aga mul oli mingi mõte, et inpos olen ilusti ja kui reraisen, siis vägapalju sitemaid käsi ei calli. Seda ei oska öelda, aga minu sämpli järgi on ta ka veel kaotav mängija, aga seda ei saa tõe pähe veel kuidagi võtta, sest esimest nädalat FTP-s ja siiamaani lollusi pole ta näidanud. Küll lõpuks kui ta statte vaatasin hakaksin ta 3bette ligthimalt 4bettima, aga seda olen siiani vist 1 või 2 korda teha jõudnud


    FTR Hand History Converter Output (intended for copying and pasting into poker forums!):
    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($9.03)
    Button ($25)
    SB ($33.76)
    BB ($29.32)
    UTG ($25)
    UTG+1 ($11.57)
    MP1 ($34.08)
    Hero (MP2) ($31.42)

    Preflop: Hero is MP2 with K, A
    2 folds, MP1 bets $1, Hero calls $1, 2 folds, SB raises $5.15, 2 folds, Hero calls $4.25

    Flop: ($11.75) 4, 3, 2 (2 players)
    SB bets $9, Hero folds

    Total pot: $11.75

    Results:
    SB didn't show
    Outcome: SB won $20.17

  2. #2

    Re: NL25 AKs aggro regi vastu inpos

    otsa pf .. flopis foldin

  3. #3
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL25 AKs aggro regi vastu inpos

    Tsitaat Algselt postitas leits
    otsa pf .. flopis foldin
    kuna PF calliti minraise ja seejärel squeeze, siis mingit übernuts kätt sellisel flopil ei esinda ja ma kardan, et meil väga FE'd pole seal. seega flopis pole enam midagi teha.

    ja sama kehtib PF kohta ilmselt...seal sinu 4bet respecti ei saa ja saad ilmselt nupud vastu. mis pole muidugi halb, sest ta range on ilmselt suht lai sellisel juhul. nii et tegelt oleks olnud hea spot PF nupud sisse ajada.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL25 AKs aggro regi vastu inpos

    oleks ise ka PF otsa lükanud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES