Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 10 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 189
  1. #21
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    krt.. nüüd te saate küll rikkaks :/
    mitme peale teil see äri on?

    edu!

  2. #22

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    Bodogis saab max 4 lauda lahti olla:-/

    aga jahh rakebacki ma seal ei saa kuna läbi Idlemineri regasin..
    räägid äkki üldiselt, kuda lauad on jne? fishe peaks metsikult olema i gess?

  3. #23
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas leits
    räägid äkki üldiselt, kuda lauad on jne? fishe peaks metsikult olema i gess?
    ma olen suht kindel et bodogi NL100 on fishesem kui Pokerstarsi NL25.

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    ma olen suht kindel et bodogi NL100 on fishesem kui Pokerstarsi NL25.
    NL100't pole proovinud.. aga üldiselt tikub küll nii olema.. tase on suht madal.. üldiselt olen tähele pannud, et saidid kus pole NL2-NL6 vms laudu... siis fishid on kõrgemates laudades.. NL10-NL50.. muul juhul lendavad kiirelt bustoks ja siis lahutavad meelt õlleklaasi tagan NL2s istudes.

    EDIT: vähemalt HEMi kasutamiseks on Bodogis vajalik ka handgrabber.. www.idleminer.com

  5. #25

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    pl2t 50$ on gr2bber ... pean kuskilt tasuta huiama .. kellelgi pole bododig jaoks pakkuda?

  6. #26

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Nonii .. bodogi l2bi visa panna ei saa . . seega panin mb'sse ja yritan sealt bodogi panna, AGA TÜRA EI SAAA JU????



    wtf, kus mul see valik on, et raha võtta otse mu arvelt `??
    miks ma seda money via mb pean ennem kandma kui mul raha on juba arvel olemas'

    ja võrdlus strasi kandmisel, kus on vajalik option olemas.





    konto on eurides

  7. #27

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    sul vist MB konto kroonides?
    kui jah, siis pane mingi 5 dollarit väiksem summa mis peale panid või vaata MB sisse logides palju sul dollarid on seal täpselt.
    mul tegi sama nalja kunagi, kui üritasin raha pokkeri kontole panna.

  8. #28
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    kui kandetasudega suurem kui kontojääk, sisi ei teki seda võiamlust, et kanna vabadest vahenditest, vähenda järjest summat mõne doltsi kaupa, kuni saad, või kanna juurde sinna, siis peaks saama

  9. #29

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Sain peale lõpuks ... ~534$ oli kontrol mbs. mb konto on eurides, bodig sian kanda 522$ .. päris hea konvertimis tasu

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    keegi teab kui kergesti bodogis boonus lahti tuleb ? palju käsi vaja NL25/NL50 ?

  11. #31

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    nshit aga see on ikka eriti haigelt rigged koht .. 2 auter on nnii tavaline et ei pane imestama ka isgei

    HH panna ei saa, kuna grabberit pole, seega ilma hemita lasen.

    intersting käsi ... pf 3bet .. saan 2 calli, flop Q59 rianbow ... panen cbeti .. saan 2 callim turn 2 .. no flush draw .. 2 checki .. panin vist 18 vms .. yks fold, teine insta AI, nojah callin ära näüitab J5!!!!!!!!!!!!. mul obv kk ja pidas see kord .. müstika. aga selliste debiilikute vastu se evariatsioon on ka ilmselt huge

  12. #32

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Kui asi nii retsilt fishine on nagu leits kirjeldab, siis peab bodogi ära proovima, mis sest, et HEM ei tööta ja multitableda saab vaid 4-l laual :P

  13. #33

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Aga jube hea fishine koht on see bodog tõesti. Soft ka endale isiklikult meeldib, suht mugav ja stabiilne.. kahju et ainult üle 4-laua ei saa mängida.

  14. #34
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    FFFFUUUU.. krt te nüüd ajate kõik Bodogi fishid ära... :-( ja mul pole veel NL50 BR koos.. sitapead:-(

  15. #35

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Aga jube hea fishine koht on see bodog tõesti. Soft ka endale isiklikult meeldib, suht mugav ja stabiilne.. kahju et ainult üle 4-laua ei saa mängida.
    Soft nii roosiline ka nüüd ei ole ... nende poolseid probleeme on palju, nett kaob korraks jne jne

  16. #36
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Ma ei saa aru, miks neid statte sinna vaja. Kui nii fishine, siis ei ole vist väga tähtsust ja nelja lauda suudab normaalne inimene vähemalt jälgida, et saab nagu aru kes on fish ja kes on samasugune nit, kes sinna kalale tuli. Oma tegemiste träkkimiseks???

    Aga, kuidas Bodogis PLO laudadega on?

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 181

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Paljud küsinud sama küsimust ja seega vastan siin.

    Rakebacki saate välja võtta igal ajal, 24h päevas, 7 päeva nädalas. Selleks tuleb minna meie lehele (http://rakeback.pokkeriprod.com)->Minu Konto->Väljamakse Sooviavaldus ja sealt kanda omale sobiv summa sobivale kontole. Hetkel pakume AINULT PokerStars ja MoneyBookers, selle nädala jooksul lisandub ka võimalus kanda rakebacki välja oma kodupanka (Eestis tegutsevasse panka - SEB, Swedpank, Sampo jne.) ja eelispank on SEB.

    Peale selle, kui tehakse väljamakse sooviavaldus ja ma olen Teil MSN, siis visake sõnum nii kiirendate väljamakset. Kui olen arvuti taga siis väljamakse tehakse ära 20 minuti jooksul, kui ei ole siis niikaua, kui jõuan arvuti taha.

    Ning lõpetuseks, kui kellegile ei sobi mitte ükski väljamakse koht, siis palun võtke minuga ühendust eraviisiliselt (saatke PM, MSN, mail) ja lepime kokku muu viisi, kuidas raha kätte toimetan. Samas andke teada, mis väljamakse võimalusi oleks vaja. Ise arvan, et Stars, Eesti Pank ja MoneyBookers on põhikohad ja ehk lisada ka TrioBet ning FullTiltPoker.

  18. #38

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Bodogis saab rakebacki :D !!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 181

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Bodogis saab rakebacki :D !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Saab ja saab ka veel teisteski kohtades, mida kahjuks avalikult reklaamida ei tohi. PM mulle, kui küsimus mõne pokkeritoa RB kohta, mis avalikus nimekirjas ei ole.

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 181

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    TEADAANNE

    Alates tänasest pakume rakeback väljamakseid ka Eesti pankadesse, eelispank on SEB. See tähendab, et kui sooritate väljamakse SEB pangakontole, siis võimalik rakeback rahasid kätte saada 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas olenemata kellaajast (viivitused tekivad, kui mind pole arvuti taga). Teistesse Eesti pankadesse jõuab raha samal päeval, kui kanne tehti argipäeval enne kella 15:00. Kui kanne on tehtud peale 15:00 või nädalavahetuseti siis jõuab raha teistesse Eesti pankadesse esimesel pangapäeval. Maakeeli: SEB-st teistesse pankadesse raha ei liigu peale 15:00 ja nädalavahetuseti!

    Minimaalne väljakantav summa on 50 EEK'i ja USA dollari - Eesti krooni kursiks kasutatakse SEB dollari ülekande ostmise kurssi, mille leiab aadressilt: http://www.seb.ee/index/01022902

    Rakeback väljakandeid on võimalik sooritada 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas.

Lehekülg 2, kokku 10 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES