Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 189
  1. #141
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas tonis Vaata postitust
    Küsin kuna sõber tahtis rakebacki saada ning ta pole kordagi mängid päris raha peale.
    Tuleb lihtsalt see mänguraha konto rakeback.pokkeriprod.com'is ära regada FTP alla ja hakkab rakeback jooksma kui depo teeb?
    Ei mõista küsimust korralikult aga vastan siis laiemalt.

    Kõige enne tuleb kustutada ära kõik küpsised ja muu jura ning siis tuleb teha FTP pokkeritoa konto pärisraha peale läbi meie linkide, milleks on: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-FullTilt. Kui see tehtud siis sisestada meie lehel oma kasutajanimi. Kõik sama jura täpsemalt ja piltidega kirjas: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-FullTilt

    Kui sa mõtlesid, et tal on juba FTP konto olemas aga ei ole kordagi deponeerinud/pärisraha peale mänginud siis tuleb muuta praeguse konto kõik andmed suvalisteks (nimi, aadress, telefoninumber, mail jne) ning siis minna meie lehele: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-FullTilt

    Jälgida TÄPSELT sealseid juhiseid ja teha uus konto oma õigete andmetega.

  2. #142
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei mõista küsimust korralikult aga vastan siis laiemalt.

    Kõige enne tuleb kustutada ära kõik küpsised ja muu jura ning siis tuleb teha FTP pokkeritoa konto pärisraha peale läbi meie linkide, milleks on: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-FullTilt. Kui see tehtud siis sisestada meie lehel oma kasutajanimi. Kõik sama jura täpsemalt ja piltidega kirjas: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-FullTilt

    Kui sa mõtlesid, et tal on juba FTP konto olemas aga ei ole kordagi deponeerinud/pärisraha peale mänginud siis tuleb muuta praeguse konto kõik andmed suvalisteks (nimi, aadress, telefoninumber, mail jne) ning siis minna meie lehele: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-FullTilt

    Jälgida TÄPSELT sealseid juhiseid ja teha uus konto oma õigete andmetega.
    Selge, tänud

  3. #143
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tegin ka konto ära sinna, aga kui panen menüüs minu konto siis ütleb et kontod puuduvad . milles asi võib olla? Ftps mängin muidu. ja kui palju peaks olema normaalne reik kui mängida 10k händi nädalas. NL50 fr rush

  4. #144
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Tegin ka konto ära sinna, aga kui panen menüüs minu konto siis ütleb et kontod puuduvad . milles asi võib olla? Ftps mängin muidu. ja kui palju peaks olema normaalne reik kui mängida 10k händi nädalas. NL50 fr rush
    Tervist!

    Kontrolli kas sa täitsid ära kolmanda sammu ja sisestasid oma kasutajanime meie lehele?

    Seda saab teha aadressil: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...offer-FullTilt. Keri allapoole ja seal on lahter, kuhu tuleb sisestada oma FTP kasutajanimi (peate olema ka sisselogitud PokkeriProd.com Rakeback portaali)

    Kui olete sisestanud või mingil põhjusel lahtrit ei ole siis palun saatke aadressili rakeback (at) pokkeriprod.com email oma kasutajanime, pärasnime ja emaili aadressiga ning parandame vea käsitsis.

    Ranka

  5. #145
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Rakeback sait võib minna umbes 24-aks tunniks maha, kuna uuendatakse serverit, mis muudab saidi umbes 20 korda kiiremaks. Seoses sellega muutub ka IP ning ma pean hakkama suhtlema rakeback serveri ja IP serveri vahel. Kõik oleneb sellest, kui kiiresti suhtlus toimib :)

    Rakebackid, raked jms. süsteemiga uuendamisega saamata ei jää. Annan teada kui sait maas ja taas üleval.

  6. #146
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tervist!

    Kuna OPoker.com rakeback'iga on probleemid ja nende aruanded on valed siis mängijate kontod, kes on mänginud OPoker.com'is on miinuses või vähemalt mingi summa on kadunud. See saab lähiajal korda ja annan sellest teada.

    Ranka

  7. #147
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    kas pärast FTP rake arvutamise muutust ei peagi PP RB-engine enam rakebacki õigesti näitama?
    Kuu alguses mängisin mõned tuhanded käed FTP-s, PP engine näitas mulle oktoobri RB-ks 8,87$.
    Täna aga tuli oktoobri esimene RB kontole, milleks oli 26.11$.

    Mitte et ma nuriseks, aga kas see tähendab, et enam pole mõtet siit jooksvat RB-d vaadata?

  8. #148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    kas pärast FTP rake arvutamise muutust ei peagi PP RB-engine enam rakebacki õigesti näitama?
    Kuu alguses mängisin mõned tuhanded käed FTP-s, PP engine näitas mulle oktoobri RB-ks 8,87$.
    Täna aga tuli oktoobri esimene RB kontole, milleks oli 26.11$.

    Mitte et ma nuriseks, aga kas see tähendab, et enam pole mõtet siit jooksvat RB-d vaadata?
    Peab näitama õigesti! Aga pange tähele, et seoses erinevate ajatsoonide ja aruannete hilinemisega on alati kuu lõppudes/alguses miskid imelikud erinevused, mis loksuvad paika kuu esimese kolme-nelja päevaga.

    Kui sul ikka sama kala siis saada mulle PM'iga oma emaili aadress, millega regasid meile konto ning vaatan milles viga.

  9. #149
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    No täna kui RB kontole tuli, kontrollisin eraldi PP enginest üle ja samad numbrid: PP järgi 8$, tegelik 26$.

    Aga kui teistel sarnast jama pole, siis pole hetkel oluline, sest nagunii mängin teises toas praegu ja FTP-s raket ei genereeri. Lihtsalt mõtlesin, et ehk on üldine kala.

    Kui millalgi FTP-sse tagasi kolin ja sama huumor jätkub, annan teada.

  10. #150
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    No täna kui RB kontole tuli, kontrollisin eraldi PP enginest üle ja samad numbrid: PP järgi 8$, tegelik 26$.

    Aga kui teistel sarnast jama pole, siis pole hetkel oluline, sest nagunii mängin teises toas praegu ja FTP-s raket ei genereeri. Lihtsalt mõtlesin, et ehk on üldine kala.

    Kui millalgi FTP-sse tagasi kolin ja sama huumor jätkub, annan teada.
    Kas sa seda arvestad, et üks rakebacki tsükkel (arvestuse nädal) kestab tesipäeva esimestest minutitest kuni järgneva esmaspäeva keskööni?

    Ehk kaheksandal oktoobril kantud rakeback on arvestatud ajavahemikul 28.09 00:00 - 04.10 23:59 ?

    Teiseks reaalset rakebacki saamist ei mõjuta see kuidagi. Isegi kui meie näitame sulle tulemuseks -$1000 ja tegelik rakeback +$1000 siis saad oma $1000 kontole, sest kandeid teeb nüüd FTP ise automaatselt.

    Aga palun saada mulle PM oma registreeritud emailiga, tahan uurida kus ja milles kala. Kui midagi viga siis tuleb see korda teha kui ei siis annan teada, kus eksid.

  11. #151
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tervist!

    Kuna ma hetkel ei viibi Eestis ja ei saa kasutada turvalist internetti siis teen ainult rakeback väljamakseid saitidele, mis toetavad "security tokeneid" - PokerStars ja FullTiltPoker. Need, kes on teinud väljamakse mujale peavad kahjuks ootama nädalalõpuni.

    Ranka

  12. #152

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    ** YOUR STATUS FOR FULL TILT POKER IS NOT YET CONFIRMED ** Thank you for signing up to Full Tilt Poker with PokkeriProd. Once you have deposited on Full Tilt Poker, simply log into PokkeriProd by clicking on the link below and after logging in, click the "Confirm real money" button for your Full Tilt Poker account


    kus "confirm real money" asub??? või ma olen midagi valesti aru saanud?

  13. #153
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Seal kus regasid FTP konti ja oma kasutajanime sisestasid. FTP-s seda ei ole vaja teha anyway.

  14. #154

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    okei tänud:D

    aga kui ma eile juba mängisin millal siis seda näitab seal rb palju ma saanud olen seal näitab ikka et eile 0
    `?

  15. #155
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas pkillar Vaata postitust
    okei tänud:D

    aga kui ma eile juba mängisin millal siis seda näitab seal rb palju ma saanud olen seal näitab ikka et eile 0
    `?
    Raportid tulevad viitega, reeglina 1-2 päeva. Osadel võib isegi kauem tulla, sest uuendatakse tulemusi 2-3 x nädalas.

  16. #156

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    mul tuli siis essa päeva oma seal rb miinus miks nii?

  17. #157
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Tsitaat Algselt postitas pkillar Vaata postitust
    mul tuli siis essa päeva oma seal rb miinus miks nii?
    Ehk mingi boonus või midagi rakebackist maha läinud, ranka oskab paremin vastata.

  18. #158
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    nii on

  19. #159

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Deposiidi eest saadud boonus läheb alguses maha, aga boonus on kasumlikum kui RB. Kui boonus otsas, siis saad puhtalt RB.

  20. #160

    Re: PokkeriProd.com hakkas pakkuma rakeback diile

    Kuidas selle nädala rakebackiga lugu on? :) Tuleb lihtsalt hiljem või..

Lehekülg 8, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES